USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк уже в Луцьку. ОНОВЛЕНОКороткий описІз робочим візитом на Волинь прибув Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк

28 Липня 2015 10:49
Із робочим візитом на Волинь прибув Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. За станом на 10:30 він завітав до Луцького ЦНАПу, аби ознайомитись з його роботою та оцінити її рівень.

Разом із ним на місце події прийшли представники міської та обласної влади та народні депутати.

Так, директор ЦНАПу Луцької міської ради Лариса Карп’як коротко розповіла високопосадовцю про принцип діяльності установи, наочно продемонструвала, яким чином відвідувачі можуть користуватися адміністративними послугами.

Вона зазначила, що за станом на сьогодні 10 із таких послуг надають в режимі онлайн.

На запитання Яценюка, чи не замале, бува, приміщення для такої великої кількості відвідувачів, пані Лариса відповіла, мовляв, дещо замале. Однак, Луцький міський голова Микола Романюк «делікатно» її перебив і зазначив, що площі приміщення більш ніж достатньо, оскільки у майбутньому майже всі послуги ЦНАПу здійснюватимуться через мережу інтернет.

За станом на 10:40 премєр-міністр продовжує оглядати установу.

Прем’єр Арсеній Яценюк, а також Перший заступник Міністра юстиції України Наталія Cевостьянова оцінили практику створення ЦНАПів.
Зі слів Арсенія Яценюка, боротьба з корупцією передбачає не лише зміни в правоохоронній системі, а й доступність адміністративних послуг.

На його думку, виходом із ситуації є мінімальний контакт між людьми і держслужбовцями. Мовляв, комп’ютер хабара не бере. Том у всі послуги бажано перевести в електронний формат, аби державний службовець мав мінімальний контакт з людиною.

«ЦНАПи – це один із кроків до децентралізації влади у регіонах. Вони створені для надання адміністративних послуг, що полегшить життя людям. Комплексна реформа у сфері реєстрації передбачає й те, що із жовтня до всіх реєстрів буде відкрито доступ відповідним структурам, і ніхто не повинен вимагати від громадян довідок, якщо вони доступні в електронному реєстрі.

Юридична сила довідок з електронного реєстру є така ж сама, як і документів з мокрою печаткою», - сказала Наталія Cевостьянова.

Нагадаємо, сьогодні на Замковій площі Луцька - презентація нової патрульної поліції за участю міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, першого заступника міністра внутрішніх справ України Еки Згуладзе та голови Департаменту патрульної поліції міста Києва МВС України Олександра Фацевича.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 59
Штефан Показати IP 28 Липня 2015 10:55
Ігор Гусь тоже там
Вася до Штефан Показати IP 28 Липня 2015 11:36
В нас без гав.а нічого не буває.
Андрій до Вася Показати IP 28 Липня 2015 20:45
"ніхто не повинен вимагати від громадян довідок, якщо вони доступні в електронному реєстрі." --------------- Ми вже таку казку при оформленны субсідій чули, а ПОПа навіть "заветував" автонараховуння субсідій одиноким пенсіонерм.. Коли казочки закінчаться? Про "гарячу воду" в Романюка "при Сєні" - ніхто не спитав? (А на**я? мийтесь в Сапалаївці поки тепло, не факт, що з'явиться вода коли похолодає.... Пару молдих мам треба було з маленькіми дітлахами вперід.) До Колі Романюка: гаряча вода в "сєніному" номері буде?
Гузь до Штефан Показати IP 28 Липня 2015 11:49
А хто буде яценюку *ад підтирати.Бач а я тут як тут.
123 Показати IP 28 Липня 2015 10:58
коментар було видалено
лучанин до 123 Показати IP 28 Липня 2015 14:19
Бомжі і мусора вилазьте з нір усе спокійно, Вони увалили остався Гузь
Андрій Показати IP 28 Липня 2015 11:05
що за дурна мода ходити трохи небритим. раніше такі зранку тільки з будуна або з чужої хати ходили
Арсен Борисович до Андрій Показати IP 28 Липня 2015 11:35
Напевне щоб трохи старшим та серйознішим виглядати.
Андрій до Арсен Борисович Показати IP 28 Липня 2015 20:49
Андрію, щоб між щетиною "рильце в пушку" не проглядувало!
Анонім до Андрій Показати IP 28 Липня 2015 14:02
У Турчинова учится
Тетяна Показати IP 28 Липня 2015 11:06
Хай, податкову відвідає.
Анонім до Тетяна Показати IP 28 Липня 2015 14:03
Ему и так оттуда приносят
Приїхав Показати IP 28 Липня 2015 11:06
володіння Єремеєва оглядати.
Уточнення до Приїхав Показати IP 28 Липня 2015 16:30
Не оглядати, а ВІДБИРАТИ!
лучанка Показати IP 28 Липня 2015 11:07
ОО Кролик Бекс Бані у нас в Луцьку
Лучанка Показати IP 28 Липня 2015 11:33
Не шльопайте язиком, нормальний і грамотний прем'єр. А вам сам чорт не вгодить , то не бритий, то не вмитий. Іди ти і на веди порядок в країні, з такими горлохватами.
Отто Ларинголог до Лучанка Показати IP 28 Липня 2015 12:43
А розкажіть будь ласка, чим нормальний і чим грамотний? Що йому більш ніж за рік вдалось зробити? Які впровадити реформи? Як полегшити життя громадян? Якщо ефективність вимірювати скасованними пільгами, впровадженнями нових зборів та податків, кратними підвищеннями комунальних платежів,то, вибачте, це не ефективність, а тупе здирництво. Якщо держава не здатна забезпечити громадянина освітою, медичними послугами та змушує накопичувати пенсію із власних заробітків, при тому, що ви щей сплачуєте податки, то це держава - це паразит. І не пишіть, прошу вас, про війну нічого, бо якби не волонтери, та небайдужі люди вже того владного кагалу і не було б, і невідомо взагалі що було б. А те, що впроваджують вальцман з бакаєм (яценюком) - це геноцид українського народу по всій території.
Анонім до Отто Ларинголог Показати IP 28 Липня 2015 13:08
Ви прави на 100%! Зараз розмовляли з кримчанами, пенсія у бабулі 17000руб., тобто 6800грн., дали всім поліси і лікуються безкоштовно......
Андрій до Анонім Показати IP 28 Липня 2015 14:12
Не меліть дурниць,не 17,а 7 .Не видавайте бажане за дійсність.Хто кому заважає переїхати?Росія створила спеціальні програми для переселенців,так,що вперед...
Анонім до Андрій Показати IP 28 Липня 2015 15:17
Це не дурниця, а правда і переізджати я не хочу, а хочу щоб на Україні було краще чим у Криму! Підприємцям Криму знизили податки у 2 рази
опа до Анонім Показати IP 28 Липня 2015 17:04
щасливої дороги. чому ще тут?
Андрій до Андрій Показати IP 28 Липня 2015 21:08
А не видається, що "Майдан Гідності" був не для того щоб якійсь клоун виганяв тебе з Батьківщини? Раби й за тарілку баланди працюють, терпіти? 30$ місячного "доходу" в пенсіонерів, а мінімальна зарплата 1217 грн? Пробував прожити на ЦІ "гроші"? (50$ на місяць, маючи малих дітей.. а ще "пакращенні тарифи") Ненавиджу цю "школоту", яка відкриває рота гнати будь-кого зі своєї Батьківщини. ЩО зробив ТИ, щоб не дивились на "сусідів" (Навіть молдаван), щоб НЕ виїзджали в Польшу, Італію, Португалію.. на "заробітки", а залишались працювати ТУТ? А ЦЕ і Є "робота Сєні"! Може "напрацував", як "сенсей-папєрєднік" і економіка запрацювала? (сама популярна "профффесія" - офіціант в барі?) "Далеко"-ж підемо..
Анонім до Лучанка Показати IP 28 Липня 2015 13:10
коментар було видалено
Валентин до Лучанка Показати IP 28 Липня 2015 13:46
Такий грамотний як ти." Наведи"-пишуть разом.
Анонім до Лучанка Показати IP 29 Липня 2015 14:46
Якби не він, то не було б і безпорядку в країні. Хай би не займався державним переворотом
А Показати IP 28 Липня 2015 11:41
А ще кроліка "бажано перевести в електронний формат, аби державний службовець мав мінімальний контакт з людиною." Фраза Сені.
Луцьк Показати IP 28 Липня 2015 11:48
якщо нема що показувати, то показують кабінети і комп"ютери...
Коля Показати IP 28 Липня 2015 11:49
Оцінювати зовнішність -це принцип людей які нічого не досягнули і зустрічають по зовнішньому вигляді і проважають, бо розуму мало .
валя до Коля Показати IP 28 Липня 2015 12:56
колян, а шо ж ти досяг у Луцьку, чи може це Романюк?
Анонім до Коля Показати IP 28 Липня 2015 14:05
Справа в тому, що мати охайний вигляд його посада зобов'язує.
))) до Коля Показати IP 28 Липня 2015 15:13
про розум ми промовчимо!!! і так, не втратило актуальності питання, де він з'ї....в у ніч першого розгону майдану, падаль очкаста.
Анонім Показати IP 28 Липня 2015 12:00
Не треба багато розуму, щоб у пенсіонерів, і не тільки, останні копійки забрати!!!!!!!!
Волинянка Показати IP 28 Липня 2015 12:41
а чому не відвідає Іваничівський р-н чи Старовижівський хай би проінспектував роботу сільського ФАПу чи будь-якого жеку первірив роботу санітарної служби на ринках слабо.... а то ЦНАП новенький відвідати приїхав.... реальні проблеми вирішувати треба: проблеми нововолинських шахтарів, медичне обслуговування особливо рівень лікарів у районах, закриття шкіл і працевлаштування педагогів....
луцьк Показати IP 28 Липня 2015 13:11
гузь-кругом встигає.от приліпало.
Че Показати IP 28 Липня 2015 14:01
Роботу ЦНАПУ можна оцінити і дистанційно. Достатньо проаналізувати скарги громадян, оцінити людино-потік, механізм обробки даних та швидкість надання адмін. послуг. На дворі 2015 рік, є засоби комунікації. Будь-який менеджер-технократ знає, як це робиться. Для цього не обов'язково тратити стільки часу на поїздки по країні та кошти платників податків. Прем'єр міністр повинен займатися дещо іншими речами. Однак, ще з радянських часів залишалась традиція показувати керівництву з Києва як працює черговий чевонознаменний колгосп.
сила Показати IP 28 Липня 2015 15:06
якщо мені не зраджує пам'ять, то ЦНАП у Луцьку було відкрито ще при злочинній владі, чи не так? Тоді чиє це досягнення??????
про гузятину Показати IP 28 Липня 2015 15:14
гузятина скрІзь там де не треба гузятина це позор нацІІ гузятина це брехня І бруд
Ольга Показати IP 28 Липня 2015 15:23
Мені доводилось побувати в структурах подібних ЦНАПу м. Луцька в інших містах України. Такої чіткості в роботі та професіоналізму, на жаль, не зустріла жодного разу. Відкриття та функціонування ЦНАпу в нашому місті надзвичайно великий крок вперед щодо покращення обслуговування населення. Тому показати найкраще, що є у місті це є правильно, важливо і гордо.
Волинь Показати IP 28 Липня 2015 15:25
А чому ж в Податкову не зайшов ? І не запитав де вони такі авто і так далі купили? За державні гроші?
Лесічка Показати IP 28 Липня 2015 15:26
А не бритий Арсеній тому що не вистачає часу роботи багато. А інші тільки бриються миються і вже й нема коли робити. Є такі хлопчики" що пилинки з себе здувають а роботи з них ніякої і ще й дууже жадібні
сила Показати IP 28 Липня 2015 15:27
http://p-p.com.ua/articles/34723/ Цікаво, що наш мер був на відкритті Цнапу, сидів поруч з Клімчуком, а сьогодні ніхто навіть словом не обмовився при кому і завдяки кому, а точніше сказати ХТО саме запустив у Луцьку цей пілотний проект. Так тримати пристосуванці!!!! От така наша нова влада. Не мають жодного нового досягнення. Навіщо з ви попередників закидали? А може вони ще хоч щось би для вас волиняни невдячні встигли б зробити??? А я зкажу лише - так вам усім і треба. Ви ще 50 років не побачите на Волині нових досягнень. Та мені здається,що вам нічого крім прапора та гасел не потрібно.
Мишко Показати IP 28 Липня 2015 15:32
О, а Карп'як вже зіркою стала, цікаво, чи сьогодні під кайфом, бо для неї це норма, а заст. міністра взяли зразу після школи, ще та, як видно, дівка, ото кадрові розстановки-сміхота одна!
А до Мишко Показати IP 28 Липня 2015 17:16
коментар було видалено
НУ-ну Показати IP 28 Липня 2015 15:37
Гузь хороший мальчик, його терміново потрібно на місце Яценюка, і зажили б ми щасливо і радісно. Не розумію В - волинців як вони могли за нього проголусувати. .За таке чмо недолуге. Перед очима картина як він кричить в рупор до покійного Клімчука, якому в п'ятки не годиться. Прийде ще на нього час, ой прийде.!!!
111 Показати IP 28 Липня 2015 16:15
і нах цей контрацептив в Луцьк приперся? краще б хоч щось робив для народу, ато шляється туди-сюди: в Америку, там перекурив, полетів в Канаду, звідти ще кудись, потім в Луцьк. Подорожує собі чувак за державний кошт,а тут кожен третій немає можливості навіть на засцяний Світязь поїхати, не кажучи про "забугорщину"
z до 111 Показати IP 28 Липня 2015 16:56
100%
Клімчук Показати IP 28 Липня 2015 17:10
То в чому робочість цього візиту кролика з гопкомпанією. Оглянули ЦНАП якого задумали і побудували при злочинній владі і зараз в ЗМІ галасуватимуть як кролики напрацювали як коти на глині? Дурдом!
ВОВК Показати IP 28 Липня 2015 17:14
коментар було видалено
просто так Показати IP 28 Липня 2015 21:53
Аваков приїхав,щоб представити нову поліцію,Яценюк оцінити роботу ЦНАПу,а Петренко якого милого приїжджав???На всю Україну всього 24 головних управлінь юстиції.І будучи на Волині (перший і можливо останній раз) не обмовитись словом а тим більше не завітати до ГТУЮ це безглуздо!!!!!Ще й першого заступника за компанію,щоб в машині не скучно було їхати прихватив!Бо звичайно ж юстиція не така гарна,як ЦНАП!
Анонім до просто так Показати IP 29 Липня 2015 20:41
Зато, книшонок є! уря!
Алік Показати IP 28 Липня 2015 22:20
При Януковичу Карп'як розпиналася і дякувала йому, а сьогодні вже кому дякувала-клоуни одні, нема що показати, бо ні фіга не зробили, то носяться з тим ЦНАПОМ, як із чимось величним, а толку ноль!
Дана до АЛіка Показати IP 28 Липня 2015 23:57
Що жаба душить. Цнап найкращий.КОЛЕКТИВ супер.МОЛОДЦІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
луческовець Показати IP 29 Липня 2015 09:13
Що ж то робиться в державі! Друга особа в державі приіжджає в регіон і жодного слова про його проблеми, про те, як далі виживати простому люду, про захмарні ціни на все, про смішні зарплати, пенсіі! Дивитися репортаж гидко. Враження, ніби російський десант завітав на Волинь Вже і Фацевич заговорив на "родном русском"( а поруч стоять народні депутати і бояться зробити зауваження Авакову!!! Як може сьогодні украінський міністр розмовляти мовою агресора! Уявляєте, що б з ним зробили Гузь і Лапін, якби це було перед виборами! За що загинули наші хлопці на майдані? Як на це все дивитися іх батькам та матерям??????
Коля до луческовець Показати IP 29 Липня 2015 13:28
коментар було видалено
луческовець Показати IP 29 Липня 2015 09:18
І правда, хоч би хто згадав Бориса Клімчука! Адже саме завдяки його ініціативі Цнап сьогодні є в Луцьку!
123 Показати IP 29 Липня 2015 10:34
Якби не Клімчук Б.П не було б цього ЦНАПУ, нехай дякують йому, що є що в Луцьку показати. Нова влада ще нічого не побудувала і нічого доброго для людей не зробила.
до Дани Показати IP 29 Липня 2015 11:42
А Ви, шановна, поспілкуйтесь з людьми і вони все розкажуть про той ЦНАП розкручаний, сидять дівулі, які лишнє слово не вичавлять, гонору хоч греблю гати, хамство процвітає, а пишете хвалебні оди, бо самі там працюєте, одна велика булька той ЦАП.
Дмитро Показати IP 29 Липня 2015 11:58
коментар було видалено
Дмитро Показати IP 29 Липня 2015 12:16
ЙОМАЙО!!!!!! А ДЕ ПАШКА ДАНИЛЬЧУК?? ВИ шо, подуріли такі зустрічі без нього організовувати? На коліна ж потім всіх поставить!!!!!