USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

На Волинській митниці - новий керівник. ОФІЦІЙНО

23 Червня 2015 16:38
Виконувачем обов’язків начальника Волинської митниці призначили Дмитра Якобчука.

Про це повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.

Так, згідно з наказом Державної фіскальної служби від 22.06.15 №1810-о з 22.06.15 виконання обов’язків начальника Волинської митниці ДФС покладено на Якобчука Дмитра Михайловича.



Для довідки: Якобчук Дмитро Михайлович народився 21.03.1974 року у м. Києві.

Освіта: повна вища, Українська академія друкарства, 1997 рік, спеціальність- поліграфічні машини і автоматизовані комплекси, кваліфікація - інженер-механік; друга вища, Міжрегіональна Академія управління персоналом, 2005 рік, спеціальність - правознавство, кваліфікація – юрист

Нагороди, почесні звання:

Грамота Західної регіональної митниці, 2004 р.; цінний подарунок Голови Державної митної служби України, 2004 р.; Грамота Ягодинської митниці, 2004 р.; Грамота Ягодинської митниці, 2005 р.; Грамота Ягодинської митниці, 2006 р.

Ранг державного службовця: спеціальне звання „Радник податкової та митної справи ІІ рангу”, наказ Ягодинської митниці Міндоходів від 31.12.2013 № 528-о

Загальний стаж роботи: з 31.01.1996 по цей час

Стаж державної служби: з 31.01.1996 по цей час

Трудова діяльність : розпочав службу в митних органах з 1996 року.

Працював на посадах інспектора, старшого інспектора, головного інспектора , начальника сектору, начальника відділу, заступника начальника митного поста Ягодинської та Волинської митниць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
лучани Показати IP 23 Червня 2015 16:40
Поліграфіст-це те,що потрібно на митниці.
Засланий козачок Показати IP 23 Червня 2015 16:56
Трудова діяльність як і освіта мутна. Другий диплом купив як і водиться в МАУПі. Грамоти чомусь лише за подвиги у 2003-2004 роках? А чому не кажуть кто папенька ? Скоріше всього це черговий пасажир.
Знаю Показати IP 23 Червня 2015 17:05
Папенька- Микитюк ( начальник митниці при якуновичу, той, що будував хонку на Світязі для януковича і шушари) Тепер всі хапуги часів яннуковича можуть бути спокійні-все вертається на круги своя!
Тренер до Знаю Показати IP 24 Червня 2015 01:32
Дмитро -кандидат у майстри спорту з шахів. В свій час був одним из найсильнішіх волинських шахістів. Це у відповідь про брак інтелекту та знань..А на рахунок грошей-він виріс у небагатій сім’ї, без батька.
Такі да! Показати IP 23 Червня 2015 17:12
З 1996 року на митниці? - Я думаю, що в нормальній державі за такий "стаж" він вже отримав би так десь років з вісім...
тю до Такі да! Показати IP 23 Червня 2015 17:25
Отце троих потратився чоловик ))
Добрєнькій Показати IP 23 Червня 2015 17:17
з конфіскацією
пішохід Показати IP 23 Червня 2015 17:17
А звідки у них оця мода на ССівські "аеродроми" на голові? - Рашастан мавпують?
Суддя Дредд Показати IP 23 Червня 2015 17:20
Жінка (мама, теща), як у НИХ зазвичай заведено, мабуть крутий бізнесмен-мільйонер?
Бог Показати IP 23 Червня 2015 17:28
Всі гнити разом будуть нащо стільки тих $€... дайте простим пожити!!!!
Вася Показати IP 23 Червня 2015 17:41
пішов вчитися, як годиться пацану, на інженерну спеціальність. Потім, по блату вступає на роботу на митницю (на той час у 22 роки), і розуміє, що освіта і напрямок роботи не співпадає. Помаранчева революція кінчилась, і його таки просувають по службі вверх. але для цього потрібна юридична освіта, яку він йде здобувати не у Києво - Могилянську Академію, а у такий собі МАУП. І щось думається мені, що він ні одної пари не відвідав..
Яна до Вася Показати IP 23 Червня 2015 18:54
МАУП - повна фігня, а не ВНЗ.
Василь Показати IP 23 Червня 2015 17:46
Навіщо той майдан був. Нічого нового - СТАРА ПІСНЯ ГРАЄ ПО СТАРОМУ!!!!!!!!!!!!!
дідо Показати IP 23 Червня 2015 17:58
У 2004 році екзамен в МАУП коштував 100₴,цілком доступно для митника.
Степан Бандера Показати IP 23 Червня 2015 18:18
Дорого, певно обійшлося йому така посада. Нічого, за пару місяців відіб*є. Головне вчасно возити торби на Київ як це робили Микитюк з Клімчуком
шнурок Показати IP 23 Червня 2015 18:35
Це реакція громадськості на незграбні дії влади. Вердикт.
проффессор Показати IP 23 Червня 2015 20:05
прочитав послужний список, оцінив рівень освіти й нагород і - заплакав, б..ть коли ж це гівно закінчиться. С.ки, невже ж ви думаєте що й до вас люди не доберуться.... Діждетеся.... А про хонку на Світязі, яку Микитюк побудував розкажу ще й те, що різні правосєкі і самооборони взялися її охороняти, а в минулому році, по закінченню пляжного сезону всю ту базу, спокійно, планомірно вивезли в невідомому напрямку. При цьому ніхто нікуди не спішив, бо все робили дуже акуратно, навіть газони в рулончики скрутили й вивезли. Полішуки раді були, кажуть хоч роботу мали. Ей правосєкі й сомооборони де база? Ви ж с.ки там сиділи, навіщо дали вивезти, ч****ики?
Льоня Показати IP 23 Червня 2015 20:53
У 2004-му році за 100$ у маупі ціла сесія коштувала,там купували дипломи усі митні "фахівці",а "великими"юристами стали вже у ВНУ на післядипломній ,трошки дорожче.Зробити виборку за декілька років і 50-60% мутниці буде з дипломами "сєялкі-вєялкі".А на переході буде скулити як молдаван "ну хоч щось дай".
Алекс до Льоня Показати IP 25 Червня 2015 13:05
ну так і ти купи )))) хто ж не дає )))))) а Дмитра Якобчука знаю особисто, хороша людина, хороший керівник.... і виріс дійсно без батька....і в незаможній родині....перш ніж судити людей, незнаючи їх, спробуй хоч чогось такого сам добитись....дійсно немаючи ні "папіка", ні "маміка"
так Показати IP 23 Червня 2015 21:18
яке їхало,таке і здибало.
ВАВАН Показати IP 23 Червня 2015 22:38
5-років назад переганяв груз.авто через Яготин. Такса 140 баксів-з кожноі і по 50 грн-заява.екологія-санстанція-..............
НОНА Показати IP 23 Червня 2015 23:52
Крупний фахівець по контрабасу папірос "в чорную" через кордон став начальником митниці. Тільки провернув "папіросну" акцію в Доманово, заробив бабла і купив посаду.
Тренер Показати IP 24 Червня 2015 01:48
"До речі, минулого тижня в рамках Спартакіади відбувся чемпіонат ВОО ФСТ «Динамо» з шахів. У загальнокомандному заліку перемогу здобули представники Ягодинської митниці, друге місце – Управління МВС України у Волинській області, третє – Управління СБУ в області. Чемпіоном серед чоловіків став Дмитро Якобчук (Ягодинська митниця), друге місце виборов Сергій Ковальчук (УМВС), третє – Олександр Шевченко (Ягодинська митниця)." http://dynamo.lutsk.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=12:-lr-20-281010&catid=1:2010-11-02-13-00-11&Itemid=8
дмитрик Показати IP 24 Червня 2015 18:05
образованым ! А ВЫ ВОЗИТЬ НОРМИ БУДЕТЕ И СВОИХ БАРАНОВ УЧИТЬ В ПОЛЬШЕ И ДУМАТЬ КАК ИХ ПРЫСТРОИТЬ НА ТАМОЖНИ.
robin gut Показати IP 6 Січня 2016 00:45
Ребятки!!! какие там новые кадры! все на таможню приходят не просто так. Все взяточники,воры и обманщики!! Посмотрите на тех кого называют "нашим правительством" и подумайте что эти могут быть честными?????? Хоть один? Ни ОДНОГО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Проснитесь!!!
Наталія Показати IP 31 Березня 2016 13:02
Може хоч зараз в.о.нач. Волинської митниці О.Шавлака наведе порядок цих блатних прихвостнів звільнить..