USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Призначили нового керівника Волинської митниці

28 Серпня 2015 09:58
На Волинській митниці - новий керівник. Виконувачем обов'язків очільника призначили Юрія Мацібору. Про це інформують у прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.

Згідно з наказом Державної фіскальної служби від 21.08.15 № 2655-о з 25.08.15 по 23.09.2015 виконання обов’язків начальника Волинської митниці ДФС покладено на Мацібору Юрія Ігоровича.

Нагадаємо, до останнього часу виконувачем обов’язків начальника Волинської митниці був Дмитро Якобчук. Тим часом, повідомлялося, що колишній виконувач обов’язків начальника Волинської митниці Андрій Андрейків залишається на Волині і буде працювати першим заступником призначеного тоді виконувача обов’язків начальника.

Довідково:

Мацібора Юрій Ігорович народився 04.05.1971 року с. Поташня Бершадського району Вінницької області

Освіта: повна вища, Вінницький державний технічний університет у 2001 році, спеціальність - електротехнічні системи електроспоживання, кваліфікація- інженер – електрик; Подільська державна аграрно-технічна академія у 2004 році, спеціальність – економіка, кваліфікація - економіст з бухгалтерського обліку

Нагороди, почесні звання: нагрудний знак «За сумлінну службу в митних органах України», 2002 р.;

Грамота Державної митної служби України, 2006 р.; нагрудний знак «За сумлінну службу в митних органах України» 2 ступеня, 2009 р.


Ранг державного службовця: спеціальне звання «Радник податкової та митної справи І рангу» (наказ Міністерства доходів і зборів України від 27.12.2013 № 3976-о).

Загальний стаж роботи: з 01.09.1986 по цей час

Стаж державної служби: з 15.06.1990 по 04.06.1992; з 24.03.1993 року по цей час

Трудова діяльність: розпочав службу в митних органах з 1993 року.

Працював на посадах інспектора, старшого інспектора, головного інспектора, начальник відділу, начальник митного поста «Дністер» Вінницької митниці ДФС.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Igor Показати IP 28 Серпня 2015 10:16
Вінниця поступово замінює Донецьк.
Анонім Показати IP 28 Серпня 2015 10:27
Освіта: повна вища, Вінницький державний технічний університет у 2001 році, спеціальність - електротехнічні системи електроспоживання, кваліфікація- інженер – електрик; Подільська державна аграрно-технічна академія у 2004 році, спеціальність – економіка, кваліфікація - економіст з бухгалтерського обліку ДА З ТАКОЮ ОСВІТОЮ НАКЕРУЮТЬ ....
Анонім Показати IP 28 Серпня 2015 10:27
А ВЕТЕРЕНАРА НЕ БУЛО ....
вітірінар до Анонім Показати IP 28 Серпня 2015 11:57
правильний правопис "ветерИнар", ось такі то діла, малята...
Анонім до вітірінар Показати IP 28 Серпня 2015 12:16
пофіг .....
вітірінар до Анонім Показати IP 28 Серпня 2015 12:43
ні не пофіг, бо він заочник і лише у 30 років зрозумів, що треба корочка і став електриком, а потім бухгалтером: спочатку налагоджував проводку, а потім став рахувати бабло...
бандеровець до Анонім Показати IP 28 Серпня 2015 15:33
а очі чесні-чесні))
Не байдужий. Показати IP 28 Серпня 2015 10:42
Знову у заслання на Волинь кидають, раніше донецьких - тепер вінницьких. Змінилась лише вивіска - зміст той самий.
повністю Показати IP 28 Серпня 2015 10:54
досвідчений корупціонер.
Степан Бандера Показати IP 28 Серпня 2015 11:02
Мацібора від слова "побори"?
ку Показати IP 28 Серпня 2015 11:03
Слава Україні!!!
Назарій Показати IP 28 Серпня 2015 11:06
Декларацію про доходи опублікуйте. Як живе скільки всього має у власності?
Такі да! до Назарій Показати IP 28 Серпня 2015 13:27
Та все (як завжди) записано на "талановитих" бізнесменів: дружину (маму, тата, тещу, бабусю етс). А сам чувак "гол, как сокол". Да, сумно...
А Показати IP 28 Серпня 2015 11:24
коментар було видалено
крук Показати IP 28 Серпня 2015 11:30
Легалізує постачання молдавського тютюну з МП "Дністер" через МП "Ягодин" прямісінько до ЄС. Очевидно, що має досвід. Цікаво, а чим займаються випускники спеціалізованих ВУЗів системи Держмитслужби?
Б Показати IP 28 Серпня 2015 11:38
В руководстве украинской таможней может быть "российский след", поскольку ведомством до сих пор руководят люди экс-главы таможни Игоря Калетника. Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в эфире телеканала "112 Украина" заявил заместитель главы Государственной фискальной службы (ГФС) Украины Константин Ликарчук. "Я абсолютно могу сказать четко, что мне мешают работать и не дают работать, и могу даже назвать фамилии. На таможне создана система, скажем так, такая система распределения, которая была определенным образом и при предыдущей власти, не только при Калетнике, но и при Клименко. Сейчас это все, по моему мнению, опять же возглавляется господином Романенко, такой Геннадий Васильевич Романенко является внештатным советником господина Насирова, которого господин Насиров наделил неформальными полномочиями в отношении руководства таможни, и который сейчас решает на таможне все кадровые вопросы, и другие, скажем так, организационные вопросы. На самом деле, я думаю, надо очень серьезно эту ситуацию рассматривать, потому что там может быть даже то, что называется "российский след", так как господин Калетник сидит в Москве, а его люди до сих пор руководят таможней. Возможно, именно поэтому они не дают и господину Саакашвили работать, и мне работать", - сказал Ликарчук. Источник: http://censor.net.ua/v349499 Источник: http://censor.net.ua/v349499
добряк Показати IP 28 Серпня 2015 12:10
і ця влада засмерд,,,,,,ась неможе людина з цієї системи не брати хабарів,йолопи найміть митників з ЄС!!!!!!!!!!!вони обійдуться дешевше чім наши пройдисвіти,і державі прибуток і злодіям біда
11111 Показати IP 28 Серпня 2015 12:33
Ти
Лучанка Показати IP 28 Серпня 2015 13:01
... розпочав службу в митних органах з 1993 року... і, працюючи митником, отримав дві вищі освіти електрика і економіста: для чого?. Напрошується думка: які дипломи продавались, такі і купив.
Андрій Показати IP 28 Серпня 2015 13:23
Цікаво інше,чому трудовий стаж рахується з 15 років?Він середню освіту осилював заочно чи у вечірній шкрлі?
Анонім до Андрій Показати IP 28 Серпня 2015 15:38
у вечірній ШКРЛІ
Податківець Показати IP 29 Серпня 2015 11:38
Тут також просліджується слід Калетніка. Волиняни опомніться.