USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Путін наказав випустити сили АТО з оточення

29 Серпня 2014 01:07
Президент Росії Володимир Путін закликав бойовиків відкрити гуманітарний коридор для українських військовослужбовців, які опинилися в оточенні, для того, щоб надати їм можливість безперешкодно вийти з району бойових дій.

Про це йдеться у його зверненні до проросійських бойовиків, що оприлюднене в ніч на п'ятницю, - повідомляє Українська правда.

Далі цитуємо повний текст його звернення:

"Очевидно, що ополчення досягло серйозних успіхів у припиненні силової операції Києва, що несе смертельну небезпеку для населення Донбасу, і вже призвела до величезних жертв серед мирних мешканців.

В результаті дій ополчення велика кількість українських військовослужбовців, що беруть участь у військовій операції не за своїм бажанням, а виконуючи наказ, потрапила в оточення.

Я закликаю сили ополчення відкрити гуманітарний коридор для українських військовослужбовців, які опинилися в оточенні, для того, щоб уникнути безглуздих жертв, надати їм можливість безперешкодно вийти з району бойових дій, возз'єднатися зі своїми сім'ями, повернути їх матерям, дружинам і дітям, терміново надати медичну допомогу пораненим в результаті військової операції.

Російська сторона, у свою чергу, готова і буде надавати гуманітарну допомогу населенню Донбасу, яке страждає від гуманітарної катастрофи.

Я знову закликаю владу України негайно припинити бойові дії, зупинити вогонь, сісти за стіл переговорів з представниками Донбасу, вирішувати всі проблеми, що накопичилися виключно мирним шляхом".

Нагадаємо, в оточенні під Іловайськом уже декілька днів залишаються в оточенні декілька добровольчих батальйонів та частина сил Національної гвардії, зокрема, 51 бригада, яка за останні дні зазнала великих втрат.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
увч Показати IP 29 Серпня 2014 07:08
коментар було видалено
Ігор до увч Показати IP 29 Серпня 2014 07:12
коментар було видалено
віра до увч Показати IP 29 Серпня 2014 07:15
От с..нь, все с..ш, с..ш не заспокоішся. В нас Мужчни, а ти просто дешевий г..н, відчуваеш різницю? І вас таких дійсно треба було б віддвти під рашу, щоб тішилися, але ж е І нормальні люди на Донбасі, там украінська земля, гобліне
увч до віра Показати IP 29 Серпня 2014 07:25
я так понимаю, что у тебя, вера, в АТО никто из близких не учавствует. Хотелось бы услышать тех, кто ждет своего брата (мужа, отца, сына) от туда. Есть такие?
роско до увч Показати IP 29 Серпня 2014 07:48
коментар було видалено
увч до віра Показати IP 29 Серпня 2014 09:32
коментар було видалено
свч до увч Показати IP 29 Серпня 2014 07:25
коментар було видалено
роско до свч Показати IP 29 Серпня 2014 07:49
коментар було видалено
лахматий будун до увч Показати IP 29 Серпня 2014 08:24
Настільки гнила істота, що навіть бурян на могилі не виросте, якщо вона буде звісно. Нечисть і мразь - сиди тихенько і радуйся, бо наближається той час коли Україна встане з колін, завоює своє високе місце у світових рейтингах, а раша стане якоюсь колонією для зомботронів. Рабів до раю не пускають!!! А ви як раз із них
увч до лахматий будун Показати IP 29 Серпня 2014 08:51
Уахаха! Спасибо, посмеялся. Петросян, ты?
123 Показати IP 29 Серпня 2014 07:09
Не "наказав", а попросил.
увч до 123 Показати IP 29 Серпня 2014 07:26
так он им и не указ. Авторитет - да, но не командир. Чуешь разницу?
свч до увч Показати IP 29 Серпня 2014 07:36
коментар було видалено
увч до свч Показати IP 29 Серпня 2014 07:40
ну, если у тебя слово "авторитет" ассоциируется исключительно с зоной, то тут я помочь тебе не смогу. Не психиатр я, знаешь ли. Хотя интересно, откуда такие мысли. Что с тобой не так? Трудное детство, отсидевший отец-алкоголик насиловал? Понимаю, такие травмы... Сочувствую.
свч до увч Показати IP 29 Серпня 2014 07:45
коментар було видалено
борменталь до увч Показати IP 29 Серпня 2014 07:57
коментар було видалено
Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 07:34
Путiн приде, порядок наведе!
надія до Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 07:42
коментар було видалено
555 до надія Показати IP 29 Серпня 2014 07:50
это воспитание женщины. Аут!
лимо Показати IP 29 Серпня 2014 07:52
он не приказал а призвал. Но сепы его не послушают, потому что украинцы не захотят складывать оружие. Так как украинцы - солдаты, а не пленные.
увч до лимо Показати IP 29 Серпня 2014 07:57
коментар було видалено
лимо до увч Показати IP 29 Серпня 2014 08:17
На войне бывает всякое. То, что обещает Захарченко -его слова. Но это вилами по воде писано - как там будет. Человек располагает, но не он - определяет. Это тоже известно. Агитки не распространяйте, смысла нет. Как и смысла в войне. Проигранный бой, не проигранное сражение. Проигранное сражение - не проигранная война. Другое дело, что исход этой войны, на жаль, видимо зависит от количества пролитой крови, а не от ума. Это плохо. Очень. И для всех.
Анонім до лимо Показати IP 29 Серпня 2014 08:26
Почему? Всегда отпускали сложивших оружие на все четыре стороны. А взятых в плен на обмен или под поручительство родителей. И дело здесь не в доброте террористов - чем им стоять вокруг котла, ожидать, пока силовики подтянут новые силы, они своими освободившимися еще пару котлов организуют.
увч до лимо Показати IP 29 Серпня 2014 08:29
ну, вилами-не вилами, а это реальный шанс выжить для окруженцев. Глупо его игнорироватью Да и к тому же Новороссия всерьез расчитывает на своё будущее в качестве независимого государства. Зачем им врать в таких вопросах? Им важно показать всему миру, что они бьются за правое дело. И ежедневно этот посыл подтверждать. А хорошие парни пленных не расстреливают, ибо такие пятна на репутациях не смываются долгие годы. И никому потом уже не докажешь, что ты и правда хороший парень. Я думаю, не в их интересах начинать строить свою страну, отношения с другими державами (в т.ч. и с Украиной) с ТАКИХ косяков. Так что уверен, сдавшиеся в плен реально вернутся к своим семьям.
борменталь до увч Показати IP 29 Серпня 2014 08:56
..расчитывает на независимое государство..? Это после рашистского парада с пленными украинскими солдатами в даунецке? Это после сбитого Боинга? не перестаю удивляться твоей тупости, граничащей с безумным ватным фанатизмом
увч до борменталь Показати IP 29 Серпня 2014 09:04
коментар було видалено
увч Показати IP 29 Серпня 2014 08:00
коментар було видалено
увч Показати IP 29 Серпня 2014 08:04
коментар було видалено
лимо до увч Показати IP 29 Серпня 2014 08:23
агитатор пуковский, солдат гораздо больше чем сотни и даже тысячи. Как видишь, не все сдаются и резервы есть. Бла-бла - это только бла-бла. Да ты и сам это знаешь. Ты живешь на украинской земле, объясни, почему ты это делаешь, почему работаешь на противника?
увч до лимо Показати IP 29 Серпня 2014 08:43
коментар було видалено
увч Показати IP 29 Серпня 2014 08:07
коментар було видалено
лимо до увч Показати IP 29 Серпня 2014 08:19
поздравляю.
лахматий будун до увч Показати IP 29 Серпня 2014 08:26
Смачного раб
ПРУ Показати IP 29 Серпня 2014 08:45
Путин - собачье д****о!!!