USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Рада збільшила вік військовозобов'язаних

22 Липня 2014 14:46
Верховна Рада ухвалила законопроект, що передбачає збільшення віку військовозобов'язаних, які перебувають у запасі.

Як повідомляє Еспресо.TV. За відповідний законопроект № 4844 проголосували 232 нардепи.

Так, закон передбачає збільшення віку військовозобов'язаних, які перебувають у запасі другого розряду та мають військові звання рядового, сержантського і старшинського складу, а також молодшого та старшого офіцерського складу - до 60 років, вищого офіцерського складу - до 65 років.

«Прийняття цього законопроекту сприятиме збільшенню кількості громадян, які мають досвід проходження військової служби та можуть бути використані для доукомплектування Збройних Сил України та інших військових формувань», - йдеться в документі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
SVV Показати IP 22 Липня 2014 15:05
Усіх 232 нардепи в зону АТО!
Олександр Показати IP 22 Липня 2014 15:16
коментар було видалено
Олександру Показати IP 22 Липня 2014 15:19
коментар було видалено
Дід Панас Показати IP 22 Липня 2014 15:26
коментар було видалено
ФигВам Показати IP 22 Липня 2014 15:31
коментар було видалено
Ілона Показати IP 22 Липня 2014 15:36
старші хоч підкажуть молодим це правильно!! а хочеться щоб військові, які називають себе "военний", які одержують пенсії військових пішли і хлопцям молодим допомогли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
У-ух! до Ілона Показати IP 22 Липня 2014 18:26
"Старші" повинні поділитися досвідом :як в Афганістані воювали по 1,5(півтора ) роки без відпусток,ротацій в жару...
да Показати IP 22 Липня 2014 15:40
не можна довіряти більше тим через кого загинули наші діти біда чорна люди гинуть і мирні теж боже спаси нашу країну батьків і дітей наших
Сержант Показати IP 22 Липня 2014 15:53
коментар було видалено
лучанин Показати IP 22 Липня 2014 16:41
потрібно пройтися по барам і дворам після 22 години і можна відразу назбирати полк новобранців
до лучанина Показати IP 22 Липня 2014 17:10
підтримую на всі 100%.
справедливий Показати IP 22 Липня 2014 19:39
уся верховна зрада зі своїми шавками .пенсіонери військові , сбу,мвс, прокуратура, судді ,вв, прикордонники , митники,дипломати,та інші хто відноситься до цієї категорії до 65 років та в даний час ПРАЦЮЮТЬ, прикриваються різними відмазками ,зброю в зуби і за турчиновим , кличко, тягнибоком,пан Порошенко підпишіть наказ терміново.за що ми їздили на майда, і скільки це має продовжуватись,ні один олігарх не загинув ,а( дякуючи) продажності,бездарності генералів гинуть кращі СИНИ УКРАЇНИ.
Лучанин Показати IP 22 Липня 2014 22:16
Дійсно, міліція, СБУ мають пільги від держави на комунальні платежі, кращі сантаторії, свої поліклініки. Вони повинні в першу чергу бути в зоні АТО. Митники також мають, мабуть, дозвіл на носіння зброї і вони також мають бути там. А тоді вже всі інші!
333 Показати IP 22 Липня 2014 23:09
Всього - навсього треба всіх молодих людей до 40-а річного віку провести через нормальну медичну комісію, і тих всіх які відкупилися від служби в армії за якихось 250-300 доларів направити виконувати свій громадянський обовязок. Якщо нести службу, то для всіх має бути один відбір, а то понаплоджували інвалідне населення в країні.
до 333 Показати IP 23 Липня 2014 00:02
все правильно. повідкуплювалася всяка мразь і ходять зараз вибачте."зуби луплять".а ті хто по два роки в кирзових чоботах відтопав знову туди.Хоча .якщо чесно.то ми не проти.але закон хай буде один для всіх. офіцер запасу радянськоі арміі.
5555 Показати IP 23 Липня 2014 16:21
Я за те що депутатів синочків відправили хоч на день в зону АТО, через скільки годин поїдуть їх мамочки заберати????7