USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Ряди волинської міліції поповнили 60 молодих спеціалістів

28 Березня 2015 11:32
Лави органів внутрішніх справ поповнили шістдесят молодих спеціалістів, - про це інформують у прес-службі волинської міліції.

Так, Волинське училище професійної підготовки працівників міліції завершило курс перепідготовки працівників ОВС із Волинської, Рівненської, Хмельницької та Тернопільської областей.

Протягом п’яти місяців викладацький склад навчав майбутніх правоохоронців основам тактико-спеціальної підготовки, правових засад кримінального та адміністративного законодавства, медичної підготовки та азам рукопашного бою і самозахисту. Особливу увагу при цьому приділяли технічним властивостям пістолетів Макарова, «Форт-12» і автоматів, правовим засадам застосування табельної зброї та заходам безпеки при поводженні з нею.

Привітати молоду зміну та вручити їм подяки за відмінну службу приїхав начальник УМВС України у Волинській області полковник міліції Петро Шпига:

- Ви обрали складний шлях, тим більше у нелегкий для держави час: іде війна, розпочато реформування правоохоронної системи. Міліція переживає нелегкі часи у відновленні довіри народу. Я вірю, що цю стежку ви обрали виважено, за покликом серця. Закінчення навчання в училищі – це лише перша сходинка у вашій службі, яку ви успішно вже переступили.


Востаннє випускники училища плацом пройшли урочистим маршем під супровід оркестру, вітаючи один одного монетним дощем на удачу та успішну службу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучани Показати IP 28 Березня 2015 11:43
Монети? йшли в міліцію косити бабло.
Я до лучани Показати IP 28 Березня 2015 12:07
Якщо Ви не знаєте, то є така традиція: під час урочистого маршу на випускному підкидають вгору монети. І хватить вже ганити тих ментів!!! Поки ви пишите всіляку херню про них, вони захищають Україну на сході і за свою мізерну зарплату розкривають злочини. А Ви особисто, що корисного зробили для становлення держави? Думаю, що нічого!!! Так що займіться чимось корисним!!! Слава Україні!!!
дідо до Я Показати IP 28 Березня 2015 13:17
традиція ,як у судді Зварича ?
ігор Показати IP 28 Березня 2015 12:55
скоро будуть брати хабарі
Правдоруб до ігор Показати IP 28 Березня 2015 16:45
Ігор ти чи ні, але те,що ти ідіот це точно
Анонім до ігор Показати IP 28 Березня 2015 16:48
А вони і не просять, що ти до них звертався!!!!!
свидомий до ігор Показати IP 29 Березня 2015 15:24
Дити писля майдану пишли на службу з новими сподиваннями мриями и ще ничого не встигли зробити а вже на них посипались звинувачення НА мою думку наше рабське суспильство врятуе тильки фриц з нагайкою и автоматом Доброта сприймаеться нашими людьми за слабкисть и чим бильше ии робляти навить ти ж милиционери ти вище им залазять на голову звинувачуючи у ризних надуманих грихах
АС0220ВЕ Показати IP 28 Березня 2015 21:26
Менти - то всі продажні сволоти. Повірте, я як мент в другому поколінні кажу вам
Анонім до АС0220ВЕ Показати IP 28 Березня 2015 23:53
цим висловлюванням ви самі себе оцінили,а не усіх міліціонерів!
БТР до АС0220ВЕ Показати IP 29 Березня 2015 22:28
Ти клоун
007 Показати IP 30 Березня 2015 09:13
Дайте контакти тої малої що на першому фото..
Юрій Показати IP 31 Березня 2015 06:10
Я вам говорю потім вдома будете монети вишкрібати щоб кредити погасити,які ви набирете під час служби в міліції!!!!тому що зарплати в 1900 грн з сьогоднішніми цінами не вистачае !!!!!Це вам говорю з свого опиту роботи в міліції! Моя вам порада нейдіть в ту кляту міліцію так як там ЖОПА!!!