USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Саджу дерева, щоб не думали про переселенців погано»,– юний донеччанин у Луцьку

24 Квітня 2015 18:44
Декілька десятків дітей вимушених переселенців разом із юними лучанами посадили у парку імені Лесі Українки «Алею єднання».

Таким чином дітлахи хотіли ще раз донести до всіх, що Україна – єдина.

Висаджували дерева діти у п’ятницю, 24 квітня у Луцьку. В акції взяли участь більше двадцяти дітей переселенців із східних регіонів України та їхні батьки. Також, їм допомагали лучани, учні Луцької спеціалізованої школи №5, - повідомляє «Громадське.Волинь».

Висаджували саджанці липи. На кожному дереві вішали табличку із надписами «Донецьк – це Україна», «Луганськ – це Україна», «Авдіївка – це Україна».

Організували акцію ГО «Переселенці Криму та Донбасу». Керівник організації Олена Черенкова зазначила, що в такий спосіб переселенці намагаються брати участь у житті міста та області.

«Діти виростуть, роз’їдуться, а липи залишаться. Це і користь парку і добра справа», – заявила Олена.

Діти розповідали, що долучились до акції заради того, щоб зробити Луцьк ще зеленішим та красивішим.

«Я приїхав з Донецьку. У Луцьку живу майже рік. Місто мені подобається. І люди подобаються. Долучився до цієї акції для того, щоб люди не думали, що переселенці зі Сходу погані», – розповів Дмитро.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 24 Квітня 2015 19:43
Деревца садить - это хорошо.. А пропаганда - это плохо...
Інна Показати IP 24 Квітня 2015 20:39
діти ні в чому не винні!йім доводити нікому нічого не треба!усі бачать йіхнє виховання і вони, своєю чергою, бачать ставлення волинян до них-не треба на рівному місці знову товкмачити про упереджене ставлення до східняків! Слава єдиній Украіні!
Хлоп до Інна Показати IP 25 Квітня 2015 07:37
Так вони ж росiйською розмовляють i допомагають цим агресору! Чи плакат на Вiннiченка вже не висить?((
Олесь Показати IP 25 Квітня 2015 02:45
Чудовий приклад єднання! Дуже мудро.
Інна до Хлоп Показати IP 25 Квітня 2015 07:52
ну і чим ті російськомовні діти так прислужилися агресору вашому? менше телевізора переглядайте! проблема мови штучно розкручена.Я теж російськомовна лучанка,проте й украйінською володію! і тиску ніякого ніколи у цьому плані не помічала.
Хлоп до Інна до Хлоп Показати IP 25 Квітня 2015 09:08
Ну то нехай собi висить, якщо закрити очi та не помiчати нацистiв.
Справді Показати IP 25 Квітня 2015 12:24
Молодці. Але українську мову треба вчити, і історію особливо. Бо через років десять скажуть, що Волинсь "ісконно русска"
Дурна війна Показати IP 25 Квітня 2015 18:20
Страждають діти і весь народ України.
До справді Показати IP 26 Квітня 2015 10:55
Нехай розмовляють хоч на суахілі. Лиш би землю свою любили і зла не робили.