USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Шахтарі Волині перекрили трасу Ковель-Львів. ОНОВЛЕНО. ФОТО

5 Жовтня 2015 15:00
Більше сотні шахтарів, як і попереджали раніше, перекрили автошлях Ковель - Львів. Через кожні 15 хвилин пропускають пожежні та швидкі. Інша група гірників вже готуються їхати до Києва. Про це інформує в мережі голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець.

Як інформує БУГ, вранці гірники організували збори, на яких остаточно вирішили провести акцію протесту через невиплату зарплатні та невиконання обіцянок міністром енергетики та вугільної промисловості. Рух транспорту перекривають близько ста шахтарів. Автомобілі пропускають кожні 10-15 хвилин.

Голова профспілкової організації шахти №1 Анатолій Мухомеджанов стверджує, що гірники не йдуть на жодні вмовляння і працюють згідно з планом, який прийняли на зборах.

“Через 10-15 хвилин пропускаємо по 5 легкових автомобілів. Кожну годину – по 2 вантажівки з обох сторін. Це доказ того, що шахтарі розуміють шоферів, які сидять за кермом в очікуванні. Перед початком акції ми попередили Іваничівську районну раду та правоохоронні органи про наші дії. Конфліктів з автомобілістами не виникало”, – відзначив голова профспілки шахти №1.

З боку Львова виникла величезна черга транспортних засобів.

Водії нервово палять, інші сприймають перепони на шляху не дуже серйозно.

У Сергія Макарова 8 років підземного стажу. Працівник шахти №1 брав участь у акції протесту під міською радою у Нововолинську, а тепер приїхав сюди з колегами, щоб привернути увагу до шахтарської проблеми, як каже,”викликати громадський резонанс”.

“Думаю, що Демчишин побачить нас завтра в Києві. Сьогодні ввечері виїжджаємо в столицю, де оголосимо безстрокову акцію голодування. Минулого разу це був тільки протест”, – розповідає про свої плани шахтар.



У Києві, як поінформував Анатолій Мухомеджанов, голодуватимуть п’ятеро шахтарів із Нововолинська.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
007 Показати IP 5 Жовтня 2015 13:45
Я памятаю ЮВТ голодувала і вийшла. Впевнений це ефективний метод.
008 Показати IP 5 Жовтня 2015 14:34
Їдьте рийте бурштин
Анонім до 008 Показати IP 5 Жовтня 2015 15:05
А не проще и эффективнее взять ствол в руки и уйти туда, куда надо?
Віктор Показати IP 5 Жовтня 2015 15:14
Правильно зробила. Якщо влада не розуміє то треба йти таким шляхом. Хай влада собі не візьме премії а віддасть людям зарплату зароблену не так як кабінетах сидіти і блаблабла
100 Показати IP 5 Жовтня 2015 15:34
В АТО нехай ідуть.
01 Показати IP 5 Жовтня 2015 16:12
Якщо вугіля продається то є і з чого платити якщо ні то нема от і вся логіка. Якщо нема з чого то навіщо продовжувати працювати? Дійсно краще вже рити бурштин там хоч голодування проводити не треба.
Іван до 01 Показати IP 5 Жовтня 2015 17:28
Я вже давно закінчив ВУЗ ,але з часів СССР пам*ятаю з "економіки" що не одна вугільна шахта в Радянському Союзі не була рентабельна. Дотації складали від 100 до 500 %. Дуже великі сумніви що зараз щось помінялось...Особливо в Нововолинську..............
Анонім до Іван Показати IP 5 Жовтня 2015 17:44
Плохо учил экономику. Так как любая дотация - это перекладывание реальной стоимости дотационного товара с потребителей этого товара на все общество. при Союзе это делалось очень просто. Например, себестоимость пары нейлоновых колготок была 10 - 20 копеек. По какой цене их продавали?
Іван до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2015 19:09
Можливо ...Не був відмінником . Але ти або хитрий жид або дурний москаль тому що якби ти це не називав - всерівно це ДОТАЦІЇ ! Тому що де вони беруться і куди йдуть це вже друге питання .
Анонім до Іван Показати IP 5 Жовтня 2015 23:46
Дотации по отрасли снижают лично для тебя стоимость товара, выпускаемого этой отраслью. Иначе долю дотаций, приходящуюся на тебя, тебе пришлось бы платить со своего кармана. Только не забывай, что тебе пришлось бы больше платить не только за уголь, но и за электроэнергию, хлеб, ... Т.е. за все, на изготовление чего используется уголь, электроэнергия, ...
Іван Показати IP 5 Жовтня 2015 16:17
Всі хочуть піти на пенсію в 50 ! Отримувати зарплату 5-12 тис.! Потім отримувати пенсію 3 -10 тис. і ще працювати...Якщо так важко в шахті ідіть на базар - зарплата 1.5 тис. ,пенсія в 60 років - 1000 грн.Сам в шахті відпрацював 7 років....І що живу... Дороги не перекриваю...Чи ви самі хитрі ???
Анонім до Іван Показати IP 5 Жовтня 2015 17:13
Лично у тебя либо кишка оказалась тонкой работать на шахте, либо нашел тепленькое место, либо просто лентяй, ушедший с 5 - 12 тысяч зарплаты на 1,5, так как на новом месте не надо вкалывать и нет угрозы того. что погибнешь либо покалечит тебя.
Іван до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2015 17:57
Ні кишка в мене нормальна ! Просто скоротили... Тому що не дав хабаря ! А ти видно або в шахті не працював або троль ! Тому що кожен нововолинець знає який хабар треба дати щоб влаштуватися на шахту хоча б "РОЗом".
Анонім до Іван Показати IP 5 Жовтня 2015 18:38
Ну так и давил бы в своем посте на эти вещи, а не обвинял бы обычных работяг.
Трус до аноніма Показати IP 5 Жовтня 2015 18:04
То чому ти ризикуєш житям ? Іди на поверхню -заробляй не ризикуюче ! Чи ти думаєш що тут проще.. ПОПРОБУЙ !
бувша Показати IP 5 Жовтня 2015 22:54
А на день Шахтаря не страйкували ..їли шашлик на стадіоні...і слухали цирк ляшка і мера . чого мовчали тоді ??
Анатоль_ до бувша Показати IP 5 Жовтня 2015 23:57
Так і ви тоді мовчали шановно пані Наталко Семенівно
бувша до Анатоль_ Показати IP 6 Жовтня 2015 11:38
я вже 25 років не живу в цьому місці,боляче і шкода, що нічого не змінилось,одні й ті самі мо..лиця один і той самий безлад! Мій батько Василь,теж бастував 15 років тому ,отож!