USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Скільки волинянам треба заробляти, щоб не відчувати себе бідними

30 Липня 2014 15:24
Три з кожних п’яти домогосподарств Волині відносять себе до бідних, п’ять з кожних тринадцяти – до небідних, але ще не представників середнього класу. До заможних не відносить себе жодне домогосподарство (як і в цілому в Україні). Такі дані соціологічного опитування щодо самооцінки населенням рівня своїх доходів та економічних очікувань на майбутнє, - повідомили в органах державної статистики області.

Щоб не відчувати себе бідними, кожне четверте-п’яте домогосподарство області вважає, що грошовий дохід повинен становити від 2700 гривень до 3100 гривень на одну особу в місяць, кожне шосте – понад 5100 гривень.

За умови значного збільшення доходів більше половини респондентів спрямували б додаткові кошти, в першу чергу, на поліпшення житлових умов або на відпочинок, майже 40% - на лікування, кожне третє – на побутову техніку або на накопичення, кожне четверте - на освіту.

Розподіл домогосподарств за очікуваннями щодо змін їх економічного становища засвідчив, що три чверті домогосподарств вважають, що їх матеріальний стан не зміниться, однак кожне дев’яте домогосподарство сподівається на покращання існуючого становища.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
а я? Показати IP 30 Липня 2014 15:33
а мене ніхто і не питав і нікого з моїх знайомих теж...цікаво звідки беруть такі цифри, звідки така статистика?
і ще... Показати IP 30 Липня 2014 15:36
з такою інфляцією і цінами, 2700 це курам на сміх!!!!!!!!!
Льолік до і ще... Показати IP 30 Липня 2014 16:08
Я працюю головним спеціалістом в бюджетній організації. У мене ЗП 1600 грн на руки. Так з чого ти там сміявся?
Ковельчанин до Льолік Показати IP 30 Липня 2014 16:14
Бачимо як ти "працюєш". Таким бюджетним трудягам інтернету і 1600 не варто платити
Олег до Ковельчанин Показати IP 30 Липня 2014 16:54
Телепню, я теж бюджетник і отримую 1580 грн, а на даний час у відпустці. Чи так важко здогадатися!
Реалістка Показати IP 30 Липня 2014 15:45
А який же ви дохід хочете? 2700 на людину це на сім'ю з 3 чоловік 8100 грн. Це на вашу думку мало??? В теперішній час це для богальох недосяжна мрія!
очень много до Реалістка Показати IP 30 Липня 2014 15:55
8100 деревянных это по 168 евро на рыло в месяц... это очень много...:)
Мрійниця до Реалістка Показати IP 30 Липня 2014 15:59
Так, цього достатньо, аби відчувати себе бідним. А для достатку - 5тис. грн. на особу було б нормально.
Сонячна Показати IP 30 Липня 2014 16:07
Щоб мати мінімум 5000 - це не та робота - з 9 до 18 - в офісі безвилазно...за компом...і традиційно посиденьки в обід з часу до двох
Мрійниця до Сонячна Показати IP 30 Липня 2014 16:32
Мова йде не про співвідношення роботи і зарплати, а про суму, яка дасть людині відчуття більш-менш забезпеченості, а не життя на грані виживання. в людини є потреби в харчуванні, лікуванні, одязі, взутті, відпочинку і т.д. і т.п. На 2700грн. можна лише комуналку платити і харчуватися, маючи щось з села, і купуючи одяг-взуття раз на років 3-4.. а воно розлазиться на другий сезон. ось і маємо...
лучани Показати IP 30 Липня 2014 16:09
Тільки ліниві мало заробляють в Україні.
реаліст до лучани Показати IP 30 Липня 2014 17:14
Багато- не заробляють, а крадуть.
дідо до реаліст Показати IP 30 Липня 2014 17:39
ЯКраз туніядці думають .що всі багаті крадуть. Так легше жити дармоїдам.
Сміх Показати IP 30 Липня 2014 16:25
Фраза "До заможних не відносить себе жодне домогосподарство (як і в цілому в Україні)" - дуже показова. Скільки в області і в Україні офіційних мільйонерів? і навіть вони не відносять себе до заможних? так, скільки б грошей не було - все рівно мало. Цікаво, на якому опитуванні/дослідженні базується дана стаття?