USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Сьогодні 47 будинків у Луцьку отримають гарячу воду

27 Травня 2015 17:38
Гарячу воду до двох медичних закладів міста подадуть сьогодні, 27 травня. Окрім того, гаряча вода сьогодні з'явиться у квартирах лучан. Про це повідомляють у відділі інформаційної роботи міської ради.

Після 18:00 вімкнуть дві котельні по проспекту і Відродження, 15 та на вулиці Загородній, 1 для подачі гарячої води в Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання та Луцьку міську клінічну лікарню.

Відповідно, 47 будинків, які належать до цих котелень, матимуть гарячу воду: проспект Відродження, 7, 9, 11, 14, 14 а, 14 б, 16, 16 а, 18, 18а, 20, 22а, 26, 26а, 26б, 28, 28а, 30, 39, вулиця Загородня, 2, 2а, 4, 6, 8, Писаревського, 4, 6, 7, 9, 11, 22, 22а, Теремнівська, 89, 91, 93, 96а, Верещагіна, 5, Дорошенка, 1, 1а, Захарова, 14, 12/3, Січова, 1, 2, 3, 3а, 5, 7, 10.

ЧИТАТИ ЩЕ: ГАРЯЧУ ВОДУ ВІДКЛЮЧИЛИ НЕ ЛИШЕ В ЛУЦЬКУ. ПРИЧИНИ. ТЕРМІНИ

Нагадаємо, раніше міський голова повідомив: якщо лучани не повернуть борги – гарячої води не буде.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Петя Показати IP 27 Травня 2015 17:59
А чому не всі? Що вже борги погасили!?
Андрій до Петя Показати IP 28 Травня 2015 13:49
Цікаво, на "проФІГлактику" літом теж буде "відключення"? (до "Дня Незалежності" від води та соц.захисту?) Проблема з ЛуцькТепло не одного дня.. (як бачте сподівались "саме рассасьотся") Безвідповідальна дії влади й привели до саме цього. (и шибанутий - теж "в долє", конфлікт з Кропивою) Мабуть легше вдіти вишиванку та попозувати на площі зі сцени. чим ділом займатись отримуючи гроші "пітників підатків".. (Осіння "вибірча кУмпанія"?)
лучанин Показати IP 27 Травня 2015 18:06
а решта хай йде митися в стир,грьобана влада
лучанин до лучанин Показати IP 27 Травня 2015 18:09
а шо вам заважає вдома митися? ставите бойлер і вперед в душ!
Бройлер до лучанин Показати IP 27 Травня 2015 19:42
Друже, а ти впевнений, що нещасна алюмінієва проводка не поплавиться нафік, якщо ВСІ жильці багатоповерхівки поставлять собі бойлери? Щитки будуть горіти дуже весело (недавно в моєї знайомої був саме такий випадок). І тоді вже жильці будуть сидіти не тільки без гарячої води, але і без електроенергії.
Андрій до лучанин Показати IP 28 Травня 2015 13:09
Де такі довбо...би (закресл.) "розумники" плодяться? Завжди береш квиток і йдеш пішки? Проводка в квартирі - найменше зло.. Масоване використання бойлерів особливо в буд. ще радянської плановки приведе до 1. перегріву кабелів, та вимикання автоматів на підстанції (як-що справні, та не запобіжники РПС) 2. Повтори приведуть до руйнції кабеля, та виходу з ладу трансформатора від перевантажень. (споживання на квартиру - пікове(!) розраховане не більше 10 А по рад. норм. питання: Кабелі та тр-ор змінювати за рахунок довбо..("розумників") з "жучками" в під'їздах?
Руслана Показати IP 27 Травня 2015 18:16
Дайте гарячу воду хоч по вихідних ! Платимо за комуналку регулярно!
Андрій до Руслана Показати IP 28 Травня 2015 12:55
НЕ "хоч по вихідних", а як записано в "Договорі" - 24 години на добу. Заборгованість 11% споживачів НЕ Є їх проблемою, та підгрунтям до порушення "Договору" між поставником послуг та споживачем. (Як мінімум привід до судового позову вже є. Тільки питання питання: "ЩО буде зимою"?) Гроші "в тубочці" щоб гасити борги (ростучі!) самі не з'являться при промисловій кризі, та тотальному 9легальному та прихованному) безробіттю.
Загородня Показати IP 27 Травня 2015 18:17
Хоч десь повезло
Анонім Показати IP 27 Травня 2015 19:51
Якщо люди регулярно платять, а послуги не надаються згідно договору, то треба подавати колективні позови до суду на Луцьктепло. А проблеми Луцьктепло не повинні цікавити кінцевих споживачів. Якби в нас була цивілізована країна то можна було ще й грошей заробити через суд.
Анонім Показати IP 27 Травня 2015 20:34
невже там немає боржників? є така думка, що в цих будинках як і в інших є боржники! якщо включаєте гарячу воду там, то і в інших районах теж включайте! вибірковість відключень (включень) - це не європейській підхід, і тим більше це не сприятиме оплаті комунальних платежів іншими споживачами, які не попали в ряди цих щасливчиків, але справно платили за всі надані послуги!
анна Показати IP 27 Травня 2015 21:32
а чому на відродження 16а нема води.
Катя до анна Показати IP 28 Травня 2015 12:02
у нас теж нема! на Відродження 7, станом на 28,05,2015 о 12,00 води ще нема
лучанин Показати IP 28 Травня 2015 01:41
Спалити нах ту міськ раду, яка не може забезпечити містян елементарними людськими потребами.. Дожилися.. малі діти мають митися в холодній воді.. при Януковичу собі такого не дозволяли.. засранці!!!!!
оля до лучанин Показати IP 28 Травня 2015 09:00
візьми й спали! з вашими підходами далеко заїдеш! претензії до міської ради мають бути, а до влади у Києві, що уявлення немає, як державою керувати! туди свій ентузіазм направте!
777 Показати IP 28 Травня 2015 09:02
добре, що хоть десь включили! я думав, що вже геть до осені не буде! потроху, може, й всім включать!
Віра Показати IP 28 Травня 2015 09:03
Лучанину, а ви тільки й дивитесь як поставити підніжку тим, хто працює в теперішніх непростих умовах. Вам може й справді за Януковича жилося краще, але не всім. Тож нагрійте води помийтеся і не смердіть.
Катя Показати IP 28 Травня 2015 12:11
води на Відродження 7 нема!!!!!!!!! Подзвонили в Луцьк тепло, сказали що в нас і не буде! І хто бреше? ВН чи Луцьктепло?
Андрій до Катя Показати IP 28 Травня 2015 13:40
Може для початку ЧИТАТИ навчитесь? Вмикають котельні лікарень! (і тільки!) До Луцьктепло - ніякого відношення. --------------------------------------------- Гарячу воду до двох медичних закладів міста подадуть сьогодні, 27 травня. Окрім того, гаряча вода сьогодні з'явиться у квартирах лучан. Про це повідомляють у відділі інформаційної роботи міської ради. (які " які належать до цих котелень"!) Після 18:00 вімкнуть дві котельні по проспекту і Відродження, 15 та на вулиці Загородній, 1 для подачі гарячої води в Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання та Луцьку міську клінічну лікарню. ----------------------------
Катя до Андрій Показати IP 31 Травня 2015 22:08
а Ви самі уважно читали??? "Відповідно, 47 будинків, які належать до цих котелень, матимуть гарячу воду: проспект Відродження, 7, 9, 11, 14, 14 а, 14 б, 16, 16 а, 18, 18а, 20, 22а, 26, 26а, 26б, 28, 28а, 30, 39, вулиця Загородня, 2, 2а, 4, 6, 8, Писаревського, 4, 6, 7, 9, 11, 22, 22а, Теремнівська, 89, 91, 93, 96а, Верещагіна, 5, Дорошенка, 1, 1а, Захарова, 14, 12/3, Січова, 1, 2, 3, 3а, 5, 7, 10." Тобто, на Відродження 7, вода мала бути!!! Андрій, постарайтесь дочитувати до кінця!
свг Показати IP 28 Травня 2015 20:51
процентів 80 боргу за гарячу воду і тепло складають державні такомунальні організації.через місяць борг зросте ще на 100000.за ті гроші що дере лікарня можна електроболери поставити в усіх відділеннях.але за світло потрібно платити по лічильнику а за газ на людей можна списати.