USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У дворах Луцька - нові майданчики для малюків. Адреси

6 Жовтня 2015 13:30
У дітвори, яка мешкає на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів, 1, справжнє свято – для них 5 жовтня відкрили новенький ігровий майданчик. А отримали діти такий подарунок від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

Про це повідомляють «Хроніки Любарта».

Тож уже зранку у передчутті свята перед будинком почала метушитись малеча, якої дедалі ставало все більше й більше. А згодом до них приєднались і казкова Пеппі Довга Панчоха та Бульбашка, які кілька годин розважали дітвору.



«Передусім, хочу передати вітання від Ігоря Палиці. Він дуже вдячний вам за ініціативність, за те, що дбаєте про своїх дітей, дбаєте про те, аби створити для них гідні умови для відпочинку та для занять спортом. Мешканка цього двору пані Лілія подала хорошу ініціативу – допомогти у облаштуванні дитячого майданчика. Щорічно ми підтримуємо 12-15 таких об’єктів. Тому ваша ініціатива була схвалена. Враховуючи кількість підписантів, Ігор Палиця доручив створити цей ігровий майданчик. Тож нехай ваші дітлахи зростають здоровими та щасливими», – звернувся до лучан виконавчий директор Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Орест Маховський.



Діти брали участь у різних танцювальних конкурсах, вікторинах та змаганнях. Після забав Пеппі та Бульбашка обрали найактивніших хлопчика та дівчинку, які допомагали урочисто перерізати стрічку та відкрити ігрове поле.



«Навіть не думали, що матимемо такий гарний майданчик. Дуже вдячні Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» за чудовий подарунок. Моєму сину два рочки, тепер ми матимемо змогу тут із ним гратися. Раніше на цьому місці був занедбаний дитячий майданчик, де не залишилося майже нічого: ні гойдалок, ні гірок. Тепер маємо новенький», – каже Тетяна, місцева мешканка.



Тут і гірки, і гойдалка, і навіть шведська стінка для силових вправ. Ініціатори ідеї подбали, аби малеча не тільки тут гралася, а й виховувала свій фізичний дух.



Після офіційного відкриття діти хором подякували Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» за такий чудовий подарунок і побажали здоров’я його засновникові.

До слова, ще 10 подібних майданчиків за сприяння Фонду «Новий Луцьк» відкриють у Луцьку до кінця цього тижня. Окрім цього, у процесі виконання – ще 3 таких об’єкти, які встановлюються Фондом спільно з ОСББ.

Графік відкриття майданчиків:

– проспект Соборності, 38А, – 6 жовтня – 16:00,

– проспект Соборності, 33 – 6 жовтня – 17:30,

– вулиця Коперника, 34, проспект Волі, 29 – 7 жовтня – 16:00,

– проспект Відродження 41, 41А, – 7 жовтня – 17:30,

– вулиця Гріна, 2 – 8 жовтня – 16:00,

– вулиці Львівська, 63, Даньшина, 2 – 8 жовтня – 17:30,

– вулиці Щусєва, 2, 4, Мазепи, 8 – 9 жовтня -16:00,

– вулиця Сагайдачного, 5, проспект Відродження, 2, 4 – 9 жовтня – 17:30.

Відкриття майданчика для малюків на Воїнів-Інтернаціоналістів, 1. ФОТО Ксенії Букіної:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
TARAS Показати IP 6 Жовтня 2015 13:59
Ще б на Винниченка,29 майданчик організували. А то суцільна стоянка для інституту та виконавчої служби. О іще для прокуратури. Діти між машинами гуляють.
Юлія до TARAS Показати IP 7 Жовтня 2015 00:00
А Ви зберіться дружньо і підписи позбирайте. Має бути Ваша ініціатива, а не сидіти і думати , що про вас знають і без вас щось зробиться. Якщо постаратися можна багато чого добитися і не тільки перед виборами!
місцева Показати IP 6 Жовтня 2015 14:13
блін, ці подуставші бабусі-клоуни....
Олександра Показати IP 6 Жовтня 2015 14:21
непрямий підкуп вибірців, спекуляція на дитячих темах, нічого святого у олігархів! Ганьба !
Vigilante Показати IP 6 Жовтня 2015 14:29
Весь цей час ніхто нічого не робив, а тут відкрили майданчик якраз перед виборами. Совпадєніє? Не думаю. Пропоную робити вибори 1 раз на місяць. Тоді і майданчики робитися будуть, дороги ремонтуватися, гаряча вода цілий рік. Красота!
Юлія до Vigilante Показати IP 6 Жовтня 2015 23:57
Майданчики на протязі року робилися. Ви думаєте так просто його з нашими людьми і владою його поставити? Хоть хтось щось робить корисне в місті. Краще дитячі майданчики чим бари!
лучанка Показати IP 6 Жовтня 2015 14:41
і знов піар- піар... заїжджена тема...
лучаночка Показати IP 6 Жовтня 2015 14:50
10 майданчиків до кінця тижня. оце швидкість.. а якість буде яка???
Просто мама до лучаночка Показати IP 6 Жовтня 2015 22:45
Майданчики облаштували заздалегідь. Просто відкривають на цьому тижні.
коля Показати IP 6 Жовтня 2015 14:54
потуги фонду перед виборами - марні, товстенюк пролітає..
вибори- вибори Показати IP 6 Жовтня 2015 14:55
перед виборами зашуршали... Палиця піднімає рейтинги старими способами...
321 Показати IP 6 Жовтня 2015 15:21
клоуни якісь такі "підгулявші". на кращих "зажали" грн. ех... Палиця- Палиця
Анонім до 321 Показати IP 6 Жовтня 2015 19:21
На цих клоунів з мам збирали гроші
Матуся Показати IP 6 Жовтня 2015 15:25
Шановні мамочки, хочу зауважити, що в нас в дворі на проспекті Грушевського,1А такий майданчик встановили рік тому, але встановлений він з усіма порушенням, моя донька зїжджаючи з гірки травмувала ніжку, так як гірка встновлена за менеше ніж пів метра від паркану, діти їдуть саме в нього! тому я не можу назвати це нормальним дитячим майданчиком, це чистої води передвиборчий піар. На тобі Боже, що мені не гоже. Подумайте про безпеку своїх дітей на таких майданчиках! Палиця не гребує нічим, він переслідує одну єдину мету захопити місто, але ви вправі жити в безпечному місті, чому наші діти повинні страждати від чиєїсь патологічної жаги до влади ....
555 до Матуся Показати IP 6 Жовтня 2015 19:49
Так хоч самі переставте ту гіркуна зручне місце- в дворі що, всі батьки інваліди чи просто ліниві? Зробіть що небудь для своїх чад своїми руцями!
Волинянка до Матуся Показати IP 6 Жовтня 2015 23:34
Мамочко, ти хоч сама перечитала те, що написала тут?! Майданчик вам встановили рік тому - який передвиборчий піар?! Чи тобі просто це слово подобається? Якщо не там поставили гірку - переставте в інше місце - гроші ж з вас не брали на майданчик! Що ви за би*ло - ви ж самі писали петицію з проханням про встановлення майданчика до Фонду, а тепер паскудите?! Дійсно "патологічна" *рань...
Юлія до Матуся Показати IP 7 Жовтня 2015 00:05
А ви де були коли іі там ставили? Треба було піти і проконтролювати коли ставили! А не сидіти і ждати "манни небесноі". А тепер самі переставте, це ж не тяжко.
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2015 15:56
на молоді 1 теж треба майданчик ...а то нема вже його 39 років...!
знаюча Показати IP 6 Жовтня 2015 16:01
Збирайте підписи і звертайтесь у фонд і за рік зроблятьі вас майданчик у нас на це пішло 11 місяців
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2015 16:25
А хіба жителі самі не можуть і самі, щось зробити, потрібно тільки вибори чекати? Хіба самим не приємно, щось своїми руками для своїх дітей змайструвати? Не потрібно чекати чи палицю чи Теліцина!
Волинянка до Анонім Показати IP 6 Жовтня 2015 23:43
Що Ви!!! А "халява"?! В обі*рати, перепрошую, потім?! Ми у своєму дворі зібрали кошти і поставили гойдалки, лавочки, пісочницю. Діти допомагали - тепер і смітять менше.
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2015 16:28
У червні обіцяли на Бенделіані, 1 побудувати дитячий майданчик. Вже жовтень......... Сумніваюсь, що до виборів встигнуть.
Мирослава Показати IP 6 Жовтня 2015 16:34
"Щорічно ми підтримуємо 12-15 таких об’єктів"- сказав представник Фонду. але дивна річ, за ТИЖДЕНЬ збираються поставити аж 10 маданчиків з 12-15(РІЧНИЙ ПЛАН). говорити, що це співпало з передвиборчою агітацією, думаю. потреби не має. Все й так зрозуміло.
Віталій Показати IP 6 Жовтня 2015 17:30
Піар-піаром, але для міста щось зроблено: футболні майданчики, які коштують в рази більше за дитячі, ставлять вже не перший рік. Так, перед виборами ще зробили спортивні майданчики. Але перед тим як "гнати" на когось, задумайтесь, чи хтось з попередників щось зробив. Крадуть всі, але треба і щоб люди були задоволені. Це не оправдання Палиці, це погляд зі сторони.
Соломон Показати IP 6 Жовтня 2015 17:44
Справедливо, такі заходи як спортивні площадки і дитячі майданчики треба робити тільки перед виборами, з одної сторони і то добре, але це все робиться заради голосів виборців в користь Палиці і його посіпак!
Мешканець Показати IP 6 Жовтня 2015 18:39
звичайно набагато гарнішим стало наше подвір*я, Дякую вам хвичайно Ігоре , ваш новий Луцьк, багато чього робить, але це так і мусить бути, цим ви скуповуєте свої грішки, яких у вас дуууже багато!
світлана петрівна Показати IP 6 Жовтня 2015 19:13
дитяча вдячність їм ні до чого, їм голоси батьків основне...
Людмила до світлана петрівна Показати IP 6 Жовтня 2015 23:46
А батьків під дулом автомата примушують голосувати? Чи, може, у них право голосу забирають? Чи ви вважаєте батьків бовдурами, які нічого не тямлять? Чи то ви така?
лучанка Показати IP 6 Жовтня 2015 19:15
ну скільки вже можна тими передвиборчими майданчиками людей годувати...
остап Показати IP 6 Жовтня 2015 19:19
переставали б вже піаритись тими майданчиками. нове б щось придумали...
555 Показати IP 6 Жовтня 2015 19:44
Чому не зібрались і до цих пір не зробили самі?????? І тут Палиця винен - майданчики фонд поставив,,,,,, Треба було гонорово відмовитись, а не ставати в чергу за халявою і тепер ще й поливати брудом.Поважайте хоч самі себе.
Земляк Показати IP 6 Жовтня 2015 20:23
Бют, Свобода, СОЛИДАРНОСТЬ НЕ Х...РА вообще не сделала
Лариса Показати IP 6 Жовтня 2015 21:57
Це самі мешканці будинків ходили в фонд Ігоря Палиці і просили щоб поставили дитячі майданчики, а не перед виборами.
3 Показати IP 6 Жовтня 2015 21:58
Заздріть мовчки ми ще рік назад звернулись до фонду щоб нам допомогли зробити майданчик!!! Ніякого підкупу!
Лучанка Показати IP 6 Жовтня 2015 22:03
А чого всі вміють тільки критикувати... Шукайте й хороші сторони у всьому. Всі крадуть хто при владі, але не всі ці гроші вкладають в добрі справи. І яка різниця перед виборами чи після, головне щоб ці справи робилися. І до речі Фонд Ігоря Палиці цими справами займається незалежно від виборів. Якщо є питання, то просто поцікавтеся діяльністю Фонду за останні кілька років. Критика хороша справа, але ж коли вона доречна...
мда Показати IP 7 Жовтня 2015 01:32
жалко людей! гавно-майданчик поставят и радуются ...хотяб чет новое поставили фу пример берите польща рядом же
лучанка Показати IP 7 Жовтня 2015 10:10
мешканці будинку 36 по Кравчука і підписи збирали, і інші будинки залучали, але чомусь нам не роблять такого майданчика, хоч ми теж просили і інші будинки залучали, все марно
Варшавянка Показати IP 7 Жовтня 2015 12:28
Критика - це зброя слабких, які не можуть вступати в рівну боротьбу діями. Тому порада чесним людям: заробіть стільки ж, як Палиця і ставте абсолютно безкорисно дитячі майданчики скрізь. І буде вам плюс до карми
лучанка Показати IP 7 Жовтня 2015 13:02
Як на мене, такі речі, як дит. майданчики, пандуси, чиста вода в кранах, прививки для дітей врешті решт, повинні бути "само собою", і цим повинні займатись жеки і урядники, це по-перше, а по-друге, якщо названо прізвище, то це вже не благочинність, а реклама. І так піаритись дешево,от якби було представлено реалістичний план забезпечення кожної багатоповерхівки дит. майданчиком з представленям гарантій фінансового забезпечення і обслуговування його, що теж важливо, це було б вагоміше. А якщо щей буде виконано, то така людина буде вічним мером)
111 Показати IP 7 Жовтня 2015 18:55
а на Шептицького 34 взагалі нема де дітям гуляти
Світлана Показати IP 7 Жовтня 2015 20:35
Писала заяву на те щоб допомогли побудувати майданчик на Відродження 53,53а.Сказали чекайте ми вам зателефонуємо,до цих пір чекаємо:))))Напвно потрібно звязки мати щоб чогось добитися:))
Алла Показати IP 20 Жовтня 2015 22:37
Якби там не було вибори не вибори,але роблять.І ще я навіть знаю як Фонд Палиці допомагає бідним людям на операції і без агітацій голосувати за нього,всі ж ьаки у нас розумні -пооб...рати,а як до діла,то ж нема нікого