USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У дворі луцької багатоповерхівки намалювали казку

12 Лютого 2016 21:00
На вулиці Федорова, 1 будинки та гаражі розмальовані казковими героями, – пише «Район.Луцьк».

На одній зі стін багатоповерхівки зображено підводний світ, на іншій будівлі – персонажі з казки «Коза та семеро козенят». Ще на одній намальовані Колобок, дід та баба. Є й персонажі з відомого мультфільму про козаків.

Художник оформив і дитячий майданчик: колеса з автомобілів перетворилися на кольорові клумби, в яких улітку висаджують квіти.

Місцева мешканка розповіла, що впродовж цілого літа над чудовими декораціями працював художник. Жителі навколишніх будинків облаштовували територію за власний кошт.

Автором казкових декорацій та картин є Володимир Ісаков.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
інна Показати IP 12 Лютого 2016 21:27
а можна координати автора-художника? дуже сподобалося.хочемо в себе зробити.
Лариса Показати IP 12 Лютого 2016 21:59
Яка краса! Теж таке хочу!!!
Лучанин Показати IP 12 Лютого 2016 22:18
Шеода лише що жек бере гроші за прибиранн...благоустрій території...а люди молодці зразковий двір:-)
АС Показати IP 12 Лютого 2016 22:51
Хоть щось яскраве в цьому районі
Dr.dred Показати IP 12 Лютого 2016 23:38
Молодці, це дійсно дружній двір.БРАВО ви кращі ЛЮДИ
Дана Показати IP 12 Лютого 2016 23:45
Художникам браво!!!! І дякую за роботу. Молодці!
Софт лайн Показати IP 13 Лютого 2016 01:16
За контактами художника, прошу звертатися до нас на офіс ПФ"СОФТ ЛАЙН" Стуса11
стефко Показати IP 13 Лютого 2016 07:36
Молодці, приємно глянути! Людям не байдуже де живуть!
Мешканці двору Показати IP 13 Лютого 2016 09:39
Звертюся до господаря бусу на 13 фото. Прийміть, будь ласка, свій бус в інше місце. Ви перекрили 2 проходи і люди повинні оминати з різних боків вашу машину. ТАМ НЕ МІСЦЕ ДЛЯ МАШИНИ. ЦЕ ПОРУШЕННЯ СТАВИТИ МАШИНУ НА ПРОХОДІ. Стоїть вже до 2 тижнів. ДОпоможіть , якщо хтось знає господаря буса.
Добрий сусід Показати IP 13 Лютого 2016 10:30
Підтримую на рахунок буса, можливо, людина просто не в курсі, що авто справді дуже заважає. Двір, то направду казковий, думаю, там головна заслуга пана Святослава.
Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 10:38
Молодці
Мешканець Показати IP 13 Лютого 2016 10:56
Шановні, Волинські новини дякуємо, що Ви показали наше подвір'я, але це подвір'я будинку не тільки Федорова 1, але і Конякіна 11, 11а!
Мешканці двору Показати IP 13 Лютого 2016 13:05
Можливо нам створити ОСББ?
ініціатива Показати IP 14 Лютого 2016 02:21
гарна,але малюнки жесть(
Андрій Показати IP 14 Лютого 2016 10:03
Авторам та виконавцям-повага та шана!!! Це значно краще ніж писати на стінах свої позивні у соц.мережах,нагадує пісяючих тварин під кожним деревом,а тут мистецтво!!! Гарно!!!