USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку хочуть закрити нічний заклад-«машину часу»

17 Грудня 2014 11:54
Обмежити режим роботи диско-бару, у якому, зі слів правоохоронців, «час зупинився 10 років тому», пропонували у виконкомі.

Про це йшлося під час засідання виконкому 17 грудня.

Як повідомив член виконкому, начальник міськвідділу міліції Ігор Муковоз, у диско-барі «Колізей», роботу якого пропонувалося зробити цілодобовою, «час зупинився». З його слів, у правоохоронців є три кримінальні провадження щодо грабежу, які починалися саме в цьому закладі. Правоохоронець просиву членів виконкому обмежити режим роботи закладу до 22.00, що, з його слів, рівноцінне закриттю диско-бару, адже о цій годині там відвідувачів практично немає, перші відвідувачі приходять о 23.00. Він поставив під сумнів те, чи потрібен подібний заклад місту, як і сумнозвісний бар «У Наталки».

Про те, що у закладі часто відбуваються бійки та хуліганські дії, підтвердив член виконкому Богдан Климчук.

На це начальник управління розвитку підприємництва та реклами Олександр Козлюк зауважив, що заклад має укладену додаткову угоду із міліцією і «там чергує «Беркут»». Зі слів Ігоря Муковоза, залучення правоохоронців все одно не вирішує ситуацію, а рішенням виконкому про обмеження режиму роботи, заклад можна закрити.

Насамкінець, члени виконкому вирішили не вирішувати питання радикально, а дати підприємцям шанс виправити помилки та можливість працювати. Режим роботи закладу вирішили зробити не цілодобовим, а до 3.00.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Бондар Показати IP 17 Грудня 2014 12:00
Бари закрити треба! Але сам Муковоз - бездар, яка не маю досвіду роботи на такій посаді.
гість Показати IP 17 Грудня 2014 12:01
ще "Вулик" в Струмівці-закрийте!!!
Мешканець Показати IP 17 Грудня 2014 12:03
Якщо закриють колізей, то контингент перейде в інший заклад. Не варто псувати інші заклади! Давайте, хай функціонує заклад, просто варто вжити заходів для того, щоб був порядок та нормальний відпочинок без бійок та грабежу. Думаю за це має відповідати підприємець, якщо хоче,щоб заклад фунціонував. Збільшити охорону як в закладі так і на вулиці. "не адекватів" не пускати або "теплих" вже відправляти додому або не наливати. Офіціанти вже думаю стадію спяніння людини вже знають!
мешканка до Мешканець Показати IP 17 Грудня 2014 13:12
Так, цілком згідна: "контингент" просто обере інше місце... справа в тому, що , на жаль, завжди буде частина молоді, яка не має мотивації до якихось звершень у житті, а тупо вчиться в Луцьку де-попало, живе за гроші " шо перепало" і ходить в такі заклади під свій рівень розвитку. МИ ПОВИННІ РАДІТИ, що такої молоді - бідової та ще й дурної - з року в рік все таки меншає... Все-таки шайба і наталка=))) а , і цей - забула - на Пугачова навпроти церкви=((( треба не клуби закривати, а контингент "таких" відвідувачів зменшувати - планомірно, систематично, десятками років
Анонім Показати IP 17 Грудня 2014 12:08
Давно пора його закрити. Туди всякі бандити тільки й ходять.
..опа Показати IP 17 Грудня 2014 12:09
..а вот ВУЛИК -не дамо владцяв закрити(((((Ганьтьба((((Вулик це Эрова..Де будуть депутита з кохуАнками зустричатися((на вулици холодно а в парку дерев не ма вирубали а в садочку нарокмани по морди дадуть а у сауну дорого.Вулик -це наше майбутне))))
Смерьтвоя до ..опа Показати IP 18 Грудня 2014 01:45
Навчить писати а потім пиши)
балакун Показати IP 17 Грудня 2014 12:09
Дітей потрібно виховувати змалку, а закриття гадюшників проблеми не вирішить. При теперішньому керівництві та бюджеті на освіту і виховання скоро Яценюка на гоп-стоп розведуть( Без належного виховання нового покоління Україну не тільки в Європу не приймуть, а навіть з Азії попруть.
гена Показати IP 17 Грудня 2014 12:18
Взагалі заборонити таке! це розпуста і ні до чого хорошого це не призводить а наслідки плачевні . І хто має гроші щоб ще туди ходит і здоров"я псувати своє
анжелика Показати IP 17 Грудня 2014 12:24
давно пора закрывать эти гадюшники, очаги разврата!!!! есть же нормальные клубы в луцке, а не эти забегаловки!!!!
анонімус Показати IP 17 Грудня 2014 12:28
правильно богдан каже! закривайте ту бидлюшню!
ГВП Показати IP 17 Грудня 2014 12:33
Шайба вічна!
неважно до ГВП Показати IP 18 Грудня 2014 02:05
Нічого нема вічного, подумай)
ГВП Показати IP 17 Грудня 2014 12:37
«там чергує «Беркут». В середині 90-х "шайба" була улюбленим місцем зависання беркута. Однак, коли один із беркутят поліз буром на місцевих, його просто прибили насмерть біля бару. Це було в 1995 чи 1996 році.
настя Показати IP 17 Грудня 2014 13:05
краще ходіть в спортзал ніж в ті п2янки гулянки. пиво сигарети і так далі це фуууууу
Коля Показати IP 17 Грудня 2014 13:58
Наведіть порядок в місті а то як в селах розвелось тої п"янки що аж противно. А влада така порядна може самі там завісають ще?
Anonymous Показати IP 17 Грудня 2014 20:22
этотому гадюшнику нужно фэйс котроль .... там вообще такие упыри ходят это просто ужас ....
Неважно Показати IP 18 Грудня 2014 01:55
Я сам с 33 району, Колізей (шайба) достала вже всіх, там гоп-стоп нормальне діло. Я думаю що треба закрити цей гадюшник, почитав що до 3 години??? Це не спасе) Всі ... всерівно йдуть доганятись на WOG (заправку) А там хоть сутками пий і бий(
авс Показати IP 18 Грудня 2014 20:20
15 років тому там бул класно.частенько ходили.а зараз там гадючник.