USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку набирають військових на контрактну службу

1 Лютого 2016 18:20
Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір для прийняття на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу від 18 до 40 років, які за рівнем освіти, станом здоров’я, результатами професійно-психологічного відбору та рівнем фізичної підготовки придатні до військової служби.

Про це пише «Вісник+К».

У військкоматі наголошують на стабільній оплаті праці та значному збільшенні грошового забезпечення військовослужбовців з 2016 року. Нагадаємо, мінімальна зарплата українських військових, які

служать за контрактом, тепер становить 7 000 гривень
.

Також серед переваг служби за контрактом:

- додаткові грошові виплати та винагороди (допомога на оздоровлення, підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо);

- речове забезпечення;

- вибір місця та умов служби по всій території України, можливість служби у миротворчих підрозділах за кордоном;

- якісне безкоштовне медичне обслуговування;

- можливість отримання заочної вищої освіти під час служби, в тому числі за рахунок Міністерства оборони;

- щорічна відпустка від 30 днів, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги;

- крім щомісячного грошового забезпечення при вибутті у відпустку виплачується допомога на оздоровлення в такому ж розмірі;

- додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно із законом);

- безкоштовне харчування в обід (або компенсація), триразове харчування в добовому наряді;

- право на отримання безкоштовного житла від Міністерства оборони України;

- право на пенсію після 25 років вислуги;

- служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини нещодавно повідомляло, що у Нацгвардію можна записатися в інтернеті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 1 Лютого 2016 19:14
Петя вгробив в людях всю надію на перемогу.Фіг хто піде в той военкомат.А згадайте травень 2014 року черги біля военкоматів
Луцьк Показати IP 1 Лютого 2016 19:16
Цікаво, а жінок візьмуть за контрактом?
Олексій Показати IP 1 Лютого 2016 19:27
А чому на контракт беруть за показниками стану здоров"я і професійно-психологічної підготовки, а в умовах примусової мобілізаціі - ці фактори ігноруються?
читач до Олексій Показати IP 2 Лютого 2016 08:59
в умовах примусової мобілізаціі тих лікарів що в комісії потрібно усіх до єдиного в ато...вони не виконують добросовісно свої обовязки....а виконують чиїсь вказівки...щоб всі були придатні........гнати таких лікарів....
Костя до читач Показати IP 12 Лютого 2016 20:09
По мобілізації вимоги зовсім інші до стану здоров'я! Лікарі тут нідочого! Наказ МОУ №402 (зі змінами)...
старлей Показати IP 1 Лютого 2016 19:30
цікаво на скільки це правда!!!
Волинянин Показати IP 1 Лютого 2016 20:45
Займайте чергу у військоматі, можливо місць не вистачить. Аж 7000грн. приблизно 250$, і це за місяць, оце заживем...
З АТО Показати IP 1 Лютого 2016 21:19
А ще напишіть ,які штрафи нові- за любу провину. Командир так і сказав: "... Треба щоб всі були наказані".
З АТО Показати IP 1 Лютого 2016 21:22
Раніше отримував біля семи тисяч, то зараз буде 8200. Оце підняли... А мінус штрафи...
Юлія Парій Показати IP 1 Лютого 2016 22:51
Ось тепер у всіх "патріотів" є можливість проявити себе
Тарас Чурило Показати IP 1 Лютого 2016 22:52
Ситуація на Сході загострюється, будьте певні, мобілізація на носу, і знову ріки крові...
Лучанка Показати IP 1 Лютого 2016 23:12
А особовому складу військкоматів із своїм підвищеним грошовим забезпеченням добре спиться вдома в втеплі і в добр????? Не хочуть за додаткових 1200 грн. змінити вояків, які вже півроку в напівзруйнованих будівлях ночуют. Вас совість не мучить???? як будеете в очі кадровим військовим дивитись - не боїтесь????????
11 Показати IP 2 Лютого 2016 08:47
безкоштовне харчування в обід.......а сніданок і вечеря за чистим повітрям?
Лучанка Показати IP 2 Лютого 2016 09:10
Обіцянка - цяцянка. а дурному радість! Напевно кожен знає цю приказку. Ви тільки вдумайтесь зарплата 7000 грн.- це нашим хлопцям, які будуть захищати Україну віддаючи своє життя ,сидіти в багнюці і в холоді і 7000 грн.- поліції, яка іздить і хизується в теплі по вулицях. Це справедливо !!!!! Такої влади за всі роки незалежності ще небуло! За що ми стояли на майдані? Щоб наша влада довела народ до знебожіння, до зневіри. Хто піде вже в ту армію! Якщо країна не може забезпечити своїх захисників самим необхідним. З трибун можна говорити все що завгодно а фактично завдяки волонтерам наші діти там одягнені і нагодовані.
3045 до Лучанка Показати IP 2 Лютого 2016 10:46
на майдані зібрали телят що принести вам "покращення", жаль що нас, тих хто там не був, через дурнів зачепило. а ще, я знаю тих у кого є троє дітей, був на майдані і сидить вдома, у нього бронь - йди воюй гнидо, ти хотів перемін!