USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку невідомі розбили меморіальну дошку

7 Лютого 2016 17:56
Лучани, які проходили сьогодні вулицею Шопена, мали можливість побачити наслідки хуліганських дій - розбиту меморіальну дошку поблизу ЖК "Центральний". На землі навколо лежать скалки. Дошка є частиною історичної пам'ятки -стели Героям Радянського Союзу.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що ця споруда потрапила в зону будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з офісами, яке зводить забудовник ЖК «Центральний». До слова, у цьому ж таки будинку придбав дві двокімнатні квартири народний депутат Ігор Лапін. У листопаді минулого року стелу Героям Радянського Союзу почали розбирати, однак згодом усе повернули на місце.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
007 Показати IP 7 Лютого 2016 18:14
Деж ті хвальоні поліцмени? Мабудь яковлеву(перший заст. мера) колесо знову міняли!Воду перекривали в будинку?
Анонім до 007 Показати IP 8 Лютого 2016 06:04
Ди...іли, все тільки нищити вміють
я до 007 Показати IP 8 Лютого 2016 08:40
Вони до чого? Люди такі у нас.
Сусідка Показати IP 7 Лютого 2016 18:16
А Лапін по телебаченню казав, що не має чим платити за київську квартиру?...
Роман до Сусідка Показати IP 7 Лютого 2016 18:30
За київську дорого, то він у Луцьку і купив, шоб , так- сказати, дешевше платити. А як подивився наскільки дешевше, то взяв -дві.
упс до Роман Показати IP 7 Лютого 2016 18:56
просто з третьої квартири бабулька ше невмерла....чекає...
Анонім Показати IP 7 Лютого 2016 19:06
Кононович піар собі влаштував)
Анонім Показати IP 7 Лютого 2016 19:10
Не доганяю.Ну придбав чоловік собі квартири, ну й що?Вам ніщебродам завідно?
Остап Показати IP 7 Лютого 2016 19:16
Давно пора ту совєтську символіку було забрати з наших міст!
Sieger до Остап Показати IP 7 Лютого 2016 21:58
Ще один великий "декомунізатор" повітря спортив. Іди пасти свиней, твоя "думка" тут нікого не цікавить.
+ до Sieger Показати IP 7 Лютого 2016 22:53
Героями України-Руси повинні бути і БУДУТЬ саме ГЕРОЇ УКРАЇНИ (а ви троляки московські пишіть не пишіть, плюсики там ставте - буде так)
олена до Остап Показати IP 8 Лютого 2016 00:05
Але ж не в такий спосіб!
Кіт до Остап Показати IP 8 Лютого 2016 08:21
Поки є такі покидьки, яких ти прикриваешь, в України немає майбутнього
hazak Показати IP 7 Лютого 2016 20:17
ПРАВИЛЬНО ЗРОБИЛИ! РАШИСЬКА СИМВОЛІКА ЗАБОРОНЕНА ЗАКОНОМ. СЛАВА ГЕРОЯМ!
Правда до hazak Показати IP 7 Лютого 2016 21:55
Сиди тихенько і не смерди, кізяк. Справжні Герої нині спочивають разом на одному меморіалі - радянські Визволителі Луцька і Герої АТО. А таким хєроям як ти дійсно сала. До того ж тухлого, бо на свіженьке не заслуговуєш.
АС до Правда Показати IP 7 Лютого 2016 23:13
Я іх не просив Луцьк визволяти,біди наробили такоі що ще не одне покоління ікати буде,то були комуністи і сволота іх пагон Романюк добиває місто так що німці виглядають як діти малі
серж Показати IP 7 Лютого 2016 21:05
ср*нь господня. а хто навмисне розбив - просто урод
невідомий Показати IP 7 Лютого 2016 21:26
Бог карав тих, хто розбирав і валив церкви, покарає він і тих, хто познущався з памяті людської. Всі отримають по заслугах. Потрібен тільки час.
Бог до невідомий Показати IP 7 Лютого 2016 23:08
Заспокойся я добрий нікого не караю як хвору людину покарати можна?
Характерник Показати IP 7 Лютого 2016 21:26
напевно ті сімі "херої" що бруківку на Волі фарбою поливали.
Лучанин Показати IP 7 Лютого 2016 21:46
Лапін побив. Це ж його хата
лучанин 5 Показати IP 7 Лютого 2016 22:30
Хороша реклама України для усього цивілізованого світу. З такими "хероями" місце нашої країни на сході Африки - поряд з Сомалі. Недаремно в ситій і спокійній (донедавна) Європі бачити не хочуть наших бидлюків, в генах яких крім непереборного потягу до спиртного, закладено одне лише бажання руйнувати.
АС до лучанин 5 Показати IP 7 Лютого 2016 23:27
В Сомалі негри по 450$ Зарплату отримують,а не 40$ і що в СССР закортіло на завод? За 120 рублів вкалувати? Чи в 1945 в сибірь безплатно ліс валити...тоже мені любітелі советів
Sieger до АС Показати IP 8 Лютого 2016 00:17
Слухай, ти справді імбіцил чи прикидаєшся? Ці Герої воювали не за "совєти", а за те, щоб ти зараз міг тут, сидячи за комп'ютером у своєму зручному кріслі, писати свою маячню. Різницю второпаєш, недорозвинене ти створіння? Тоді в окопах було пофіг на "совєти", був реальний ворог - нацисти, які відкрито катували і вбивали українських людей, палили українські села і їх мешканців живцем. А твої діди певно вижили, бо були нацистськими холуями-поліцаями (українцями їх називати не станемо, щоб не паплюжити прекрасний народ). І в родині оцих нацистських шакалів-посібників нині народилося воно, яке іменує зараз тут себе асом, хоча ти просто *****ас.
АС до Sieger Показати IP 8 Лютого 2016 07:44
Так чому в Німеччині пенсія 2300€ і ветерани ще 1000€ за нагороди отримують іх там не забувають по сто тисяч гривень в місяць отримують програвші а ваші совети що мають победітелі? Зараз молодь свідома руйнує усе советьське і поліцаі нові усе бачили вони ж поліцаі-молоді мозги не перекуєш в європі вони були тому тут руйнують
Кроха до АС Показати IP 8 Лютого 2016 08:26
Сопли вытри
АС до Кроха Показати IP 8 Лютого 2016 08:45
Сам собі витри чи не можеш
Кроха до АС Показати IP 8 Лютого 2016 10:55
А ти чого не в школі? Прогулюєшь? Так як раз урок історії
Перехожий Показати IP 7 Лютого 2016 22:44
Це ті самі "невідомі", які нещодавно майданили під "Сбербанком" по Волі. "Іскра" або "Нацальянс".
Анонім Показати IP 8 Лютого 2016 00:41
Візьміть забудовника за одне місце і відразу знайдете хто це зробив. Він вже раз прибирав по тихому цей меморіал, але шум у пресі не дав довершиши справу, тепер пішов іншим шляхом, просто знищивши, нема меморіалу нема проблеми. В тому місці запланований виїз, от і догадуйтесь кому він мішав.
33 квартал Показати IP 8 Лютого 2016 01:01
Нация,которая открещивается от своего прошлого,не будет иметь своего будущего.
ппп Показати IP 8 Лютого 2016 01:12
ломать не строить
Дідо Показати IP 8 Лютого 2016 01:18
Реально слів нема. В мене дід війну пройшов сапером,а тут якісь криси здирать це будуть. Ви хоча б свою історію пам"ятайте,тоді людям не до вибору було у якій країні жити-вони виконували свій обов"язок і виконували його героїчно. А заразякась мала прости сявка вийде і задля рейтингу скакати буде. Так от якщо це те мало г*мно отченаш-то сам суперклеем то клеіти будеш,мала потвора
Вшоці Показати IP 8 Лютого 2016 07:58
Яка ж сволота! Причому тут (як деякі писарі пишуть) символіка радянського союзу??! Завдяки цим людям ми зараз живемо! Вони війну пройшли, а якісь д*біли п'яні таке роблять! Головою треба було з розгону, всеодно там нічого немає!
АС до Вшоці Показати IP 8 Лютого 2016 08:59
Завдяки цим людям і іхній символіці в Украіні Романюки,Кравчуки,Кучьми Порошенки при владі сама висока смертність і корупція,алкоголізм і бардак...Запитайте в людей чи вони задоволені своім життям? Навіть в нациській німеччині остарбайтерам гроші платили...Буде ще гірше набагато чим є зараз
Ты идиот?! до АС Показати IP 8 Лютого 2016 12:28
Если б таковых защитников не было, то и тебя придурка не было, и родителей твоих. Все бы дружно на удобрения пошли. Платили им! Ты в школе то хоть училось? Есть такая книга, "Материалы Нюрнбергского процесса", с фотографиями и пруфами-сходи в библиотеку,почитай. Теперь я не удивляюсь откуда в то время брались полицаи и коллаборационисты!
АС до Ты идиот?! Показати IP 8 Лютого 2016 20:55
Советска пропоганда і книжку комуняка написав і советски войська захоплювали міста і села три дні мародерством, гаалтуванням і вбивствами мирних людей один в один тим чим зараз в ДНР займаються...Скоро поройде і десоветчинна і все советське знесуть
Риба Показати IP 8 Лютого 2016 08:30
Знову показали справжнє обличчя української нації
Герой, зробивший сво Показати IP 8 Лютого 2016 09:07
Слава Україні! Героям слава! Герої АТО і Герої Другої і зокрема ті,що звільняли Волинь = близнюки-брати. Вони не з камінням воювали і воюють. Слава Україні! Героям слава. Руки геть від героїв, які спочивають.
Анонім Показати IP 8 Лютого 2016 09:33
Кононович хватить там тррлити.90% лучан клали болт на твій памятник)))
Аня Нім Показати IP 8 Лютого 2016 09:50
Не 90%, а + 0,1%
дідовсевідо Показати IP 8 Лютого 2016 10:31
І такі свині, які нищать, прагнуть у Європу ? Бидло, яке не знає історії. Патріотизм - це повага до всього, що є на рідній землі. А урок, якщо було зле, не допустити, пам"ятаючи. У Берліні, у Трептов-парку, нашим визволителям стоїть пам"ятник. Їхнім колишнім загарбникам. Чистенько, як в аптеці. Повага. Пам"ять. Для чого нищити? Встали б діди з могил....За таке смердя воювали? І скільки залишилось тих, хто вижив у цій страшній війні ? На владу киваємо. А при чім влада ? Почати з власної совісті найважче. Слава героям!
Волинь моя Показати IP 8 Лютого 2016 10:56
Придуркам, які верещать про совєтів - в радянській армії переважна кількість солдат були українці. І українці ж здобули перемогу в тій війні. Хєр би самі кацапи мали б а не парад побєди. То не дивлячись на символіку - кому памятники б’ємо ідіоти??? Це ж не дошка Леніну чи комусь з того складу виродків.
Анонім до Волинь моя Показати IP 8 Лютого 2016 21:44
100 пудов!
жорік Показати IP 8 Лютого 2016 11:31
ох і палають тут ср№ки, напалм. люди не сваріться, не варте воно того.
ВОВК Показати IP 8 Лютого 2016 18:21
Німець має повагу до свого має повагу до чужого . Б*дло полішуцьке не має нічого святого. Хама не те що в Європу в Африку не можна пускати.
Залишати не можна де до ВОВК Показати IP 8 Лютого 2016 21:47
Треба писати де цій стеллі бути.
СЛОВ'ЯНИ Показати IP 9 Лютого 2016 00:33
Тепер нехай візьмуть тих двісті тисяч які давали на фашис. . . та Банд. . . еру . . . І поставлять в три рази кращу і більшу мемореальну дошку . . . На зло усім Ворогам . . . І нехай простять нам наші захисники . . . .
Чічіко Бенделіані Показати IP 9 Лютого 2016 21:00
Неотесане, пропаще бидло....і чорт йому суддя, воно всеодно не розуміє,що робить, Але для луцької мерії це справжня перевірка на "європейський вектор",,,,,радію за більшіть дописувачів, бо мовчати після такого акту вандалізму, це бути співучасником злочину