USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку – новий фотостенд Героїв Небесної Сотні

20 Листопада 2014 18:44
Напередодні річниці початку Революції Гідності у центрі Луцька встановили фотостенд із портретами загиблих на Майдані.

Встановлення відбулося ввечері 20 листопада.

Як розповів Луцький міський голова Микола Романюк, ідея встановлення стенду належить громадському діячеві Ігорю Алєксєєву та його дружині. Вони ж раніше запропонували встановити банер зі світлинами загиблих на Майдані.

Півтора місяці тому до міського голови знову звернувся Ігор Алєксєєв, зауваживши, що банер – тимчасовий та з часом може набути неприглядного вигляду, тож потрібно зробити щось інше. Тому виникла ідея встановити фотостенд. Микола Романюк наголосив, що це – лише фотостенд, а меморіальну стелу героїв Небесної Сотні із викарбуваними на ній іменами загиблих волинян встановлять на меморіалі поблизу могили Василя Мойсея.

Окрім цього, невдовзі оголосять конкурс на проект меморіальної стели загиблих під час АТО, який також встановлять на меморіалі.


Ігор Алєксєєв розповів, що автором банеру, що досі висів на стіні бібліотеки для юнацтва, є луцький фотограф Ірина Мельник. З його слів, вона буквально вклала душу у постер. Банер передадуть у Волинський краєзнавчий музей як частинку історії та пам’яті про революційні події.

Встановленням фотостенду вартістю приблизно 50 тисяч гривень займалася фірма «Факторія». На це витратили кошти міського бюджету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 18:52
50 000грн в нікуди
Слава Героям Небесно до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 18:57
В твою кишеню треба було покласти? Тоді ти би радий був, Анонім? А, може, ще й щасливий?
Анонім до Слава Героям Небесно Показати IP 20 Листопада 2014 19:34
дурнику, це забрали в тебе і мене з кишені, в бабусі пенсіонера що майно своє розпродає щоб ковбаси 200 грам купити, коли ви це зрозумієтє? це все піар для можновладців за ваші й наші гроші!
анонім до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 22:14
Після закінчення бойових дій встановлення пам'тників було б доцільніше! На ці гроші можна було б закупити теплий одяг, термобілизну, продукти нашим добровольцям!!! 50000 грн - це дуже дорого!
скільки можна до Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 08:12
Не тошни, "ВУМНИЙ"! Тільки про жратву і думаєш, примітив. Твій СМИСЛ ЖИТТЯ - ПОЖРАТЬ.
лучанин до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 20:11
А чого сотні уже тисячам, війна стала продовженням і наслідком майдану кінця якій не видно, зате бачимо наяву зудожіння, кров і сльози.
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 18:58
коментар було видалено
Читач Показати IP 20 Листопада 2014 18:59
Ідея хороша.. Такий стенд потрібен... Але собівартість 50 000 грн дивує... стенд таких розмірів практично коштуе як б/у авто..Хотілось би побачити прайс лист фірми "Факторія"
я до Читач Показати IP 20 Листопада 2014 20:42
звідки така інформація про "собівартість"?
анонім до Читач Показати IP 20 Листопада 2014 21:35
Як було в країні так і є, тендери "виграють" по знайомству"Факторія" - найдорожча фірма з виготовлення рекламної продукції( хто сумнівається промоніторте ціни по конкуретах) !!! Явно вартість захмарна, тим більше в час війни доцільніше було б спрямувати кошти на підтримку армії !!! А так хтопці на передовій елементарного не мають, можливий повномаштабний наступ, а гроші громади "кладуть" в кишеню Свиридам!
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 19:24
А що на таку роботу є прайси? Це що поточне виробництво, кожен день , не дай бог, таке продукується????. .....
Анонім до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 19:32
Да он просто не понимает разницы между прайс листом и сметой.
Читач до Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 20:55
ну можливо не прайс а рахунок фактура чи як воно там... Де по пунктах росписано вартість: матеріалів, за роботу, монтаж і т.д. Тож не принесли рахунок на 50 000 і опис один "Виготовлення банера".
Дончанин Показати IP 20 Листопада 2014 19:52
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 20 Листопада 2014 20:11
Молодці, що зробили новий стенд! Це наші ГЕРОЇ! Але дуже прикро, що ніхто до сих пір не наказаний. У цьому цілком підтримую Дончанина.
родичка Показати IP 20 Листопада 2014 20:24
Як сестра загиблого Героя Небесної сотні, можу сказати, що це - хороша справа, але попердній банер, на мою думку, був більш приємним, та й деякі фото вимагають кращого... А вибрати є з чого... І звичайно ж дивує сума... Люди ви що?! За такі кошти в інших містах і містечках вже повлаштовували пам"ятники, і не на меморіалі, а в центрі міста...
Анонім до родичка Показати IP 20 Листопада 2014 20:54
всі матеріали використані для цього стенду (крім металевих труб) закордонного виробництва. Ціна їхня у доларах і євро, тому все ж потрібно зважати на курс валют, а він самі знаєте який зараз
Анонім до родичка Показати IP 21 Листопада 2014 11:38
" Микола Романюк наголосив, що це – лише фотостенд, а меморіальну стелу героїв Небесної Сотні із викарбуваними на ній іменами загиблих волинян встановлять на меморіалі поблизу могили Василя Мойсея. Окрім цього, невдовзі оголосять конкурс на проект меморіальної стели загиблих під час АТО, який також встановлять на меморіалі." Цікаво в скільки обійдеться меморіальна стелла, якшо лише фотостенд 50000 грн. І хто виграє тендер цього разу
Андрій Показати IP 20 Листопада 2014 21:43
Треба було встановити біля Карабаса. Оце виховна робота. Та й Романюку було б приємно.
За справедливість Показати IP 20 Листопада 2014 21:55
Та нахрена нам закордонні матеріали. Люди, схаменіться. Не наживайтесь на горі. Такі стенди можна було зробити й з наших матеріалів. А робота? Нічого б не сталось, якби дизайнери й фотографи попрацювали би як волонтери. А тут? Сором!
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 22:07
Слава героям!!! Вони змінили всіх нас. Наші діти навчили нас гідності, показали всім , що жити ми хочемо в іншій державі, де працює закон, де не може бути " понятій". Вони найкращі! НЕБЕСНА СОТНЯ! Виродки підняли зброю на людей! В мирній країні , в центрі Європи розстріляли мирних людей, які хотіли одного - жити достойно, мати освіту, отримати гарну роботу, мати сім'ю, повагу до себе. Що тут не те??? Що за це треба вбивати? БОЛИТЬ!!!!! Співчуття рідним! Вічна пам'ять героям!!! До президента : виконуйте наказ Майдану - вбивці мають бути віддані до суду. І судити їх треба у відкритому режимі, правосуддя уникнути не дати нікому, злочин терміну давності не має. Для цього почніть з люстрації суддів і в першу чергу з сім' ї Вовків / Печерський та Верховний суд- як бачитте тут теж сім'я / і тому подібних..... Про це треба говорити і спонукати владу виконувати обіцянки. Про це має бути розмова в День ГІДНОСТІ і СВОБОДИ.
Axaxxaaxaxaxaxaxaxax до Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 01:44
У вас в черепній коробці вітер гуляє, і флешка на 2 мб лежить
До за справедливість Показати IP 20 Листопада 2014 22:15
А де ви бачили наші матеріали? Соромно! Але пропозицій наших матеріалів на ринку України немає, отакі - то справи, а те що пропонується - в найкращому варіанті рівень автомобіля типу " запорожця". Послужить воно до першого дощу..
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 22:29
Можливо Факторія і дорога. Але це треба ще вивчити ... Але на ринку надійніших , які гарантують якість , дотримуються технологій, чиі роботи служать клієнтам роками - немає. Вони лідери!!! І цим все сказано...
Сашко Показати IP 20 Листопада 2014 22:57
Ходив, бачив! Гарно зроблено. Якісно. Респект.
мішка Показати IP 20 Листопада 2014 22:58
Шкода буде, якщо цей стенд вигорить на сонці (а він вигорить), і весною буде світленька дошка ціною в 50К грн...
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 23:18
О т тоді і поговоримо...
факт Показати IP 21 Листопада 2014 08:14
коментар було видалено
VKF Показати IP 21 Листопада 2014 09:01
Надіюсь, це від душі зроблено владою, а не піар на загиблих героях... ВІЧНА ПАМЯТЬ ГЕРОЯМ !!! СЛАВА УКРАЇНІ!
Анонім до VKF Показати IP 21 Листопада 2014 13:49
Це і не піар, і не від душі. Це тупо безумство. А на рахунок Слава Україні, поцікавтесь, що думав з цього приводу Андрей Шептицький. Його вважають патріотом, тому для "патріотів" буде корисно дізнатись його думки.
правда Показати IP 21 Листопада 2014 10:40
Да, ТзОВ "Факторія" за фотостенд взяла 50 000 грн. Але ці гроші НЕ із місцевого бюджету. 30 000 грн. на фотостенд підприємству "Факторія" перерахувало КП "Луцькреклама", а інші 20 000 грн. перерахує якесь інше підриємство. І не треба нашим чиновникам приписувати собі все, з місцевого бюджету на фотостенд гроші не дали.
Анонім до правда Показати IP 21 Листопада 2014 13:50
КП "Луцькреклама" - це комунальне підприємство. Тобто належить місту, тобто гроші бере з бюджету. Чи може не так?
Анонім до правда Показати IP 21 Листопада 2014 14:07
Цитата з статті : "Встановленням фотостенду вартістю приблизно 50 тисяч гривень займалася фірма «Факторія». На це витратили кошти міського бюджету." Думаю інформацію перевіряли перш ніж публікувати статтю
Roman до Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 14:13
перевіряли інфо? ви смієтеся? наші інет-видання деколи постять таку чуш
Roman до Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 14:13
перевіряли інфо? ви смієтеся? наші інет-видання деколи постять таку чуш
СЕРГІЙ Показати IP 21 Листопада 2014 13:21
ДЯКУЮ ІГОРУ АЛЕКСЄЄВУ МЕРУ ЛУЦЬКА МИКОЛІ РОМАНЮКУ ЗА ВСТАНОВЛЕННЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ НА ТЕАТРАЛЬНОМУ МАЙД АНІ ЛУЦЬКА ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.
Анонім до СЕРГІЙ Показати IP 21 Листопада 2014 13:33
От якби ці можновладці мільйонери дали зі свого карману,то мона було б дякувати. А так ці гроші наші, здерті з нас бідняків не вірю, що це дали гроші оці рекламщики.От якби Ромнюка дітки пішли уАТО бити ворога і захищати своє майно,то монажна про щось говорити.А так,кому і нащо ми потрібін.
Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 23:09
Можете не вірити - але це так.