USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку оштрафували даішника за порушення ПДР

31 Березня 2015 17:28
Працівник ДАІ Волині, який порушив правила дорожнього руху, заплатить штраф.

Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

Так, на правопорушника складено адміністративний протокол та винесено постанову про сплату 340 гривень штрафу.

На сторінці у соціальній мережі одного з громадських активістів викладено фото, на якому службовий автомобіль ДАІ у Луцьку на вулиці Богдана Хмельницького був припаркований із порушенням Правил дорожнього руху.

У результаті начальник УДАІ УМВС України у Волинській області Володимир Кравченя склав на водія адміністративний протокол, відповідно до п.15.9 «ґ» ч. 1 ст. 122 (Зупинка забороняється на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т- подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки, або розділювальна смуга) КУпАП, та виніс постанову про накладення штрафу в розмірі 340 гривень.



Окрім того, з працівниками ДАІ Волині будуть проведені додаткові заняття, де суворо вкажуть на необхідність дотримання транспортної дисципліни.

– Правила дорожнього руху діють для всіх, – відзначив Володимир Кравченя. – Тим більше вважаю недопустимим їх порушення працівниками Державтоінспекції. Тому звертаюся до всіх громадян із проханням негайно інформувати про подібні випадки. Наша реакція буде миттєвою.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
anonymous Показати IP 31 Березня 2015 17:36
правильне рішення!
Serg до anonymous Показати IP 31 Березня 2015 17:46
Та їх треба кожного дня штрафувати, зранку на будь-якому пішоходному переході більшість патрульних авто людей не пропускає, наприклад на вул. Огієнка біля МВВС, тоді мож не будуть брати побори, а офіційно казну повнюватимуть
Анонім до anonymous Показати IP 31 Березня 2015 17:48
Я б побавив посвідчення водія,як хочуть так їздять їм все можна
Анонім Показати IP 31 Березня 2015 17:39
гнати його треба
с Показати IP 31 Березня 2015 17:42
Показуха.
111 Показати IP 31 Березня 2015 17:54
Там багато нормальних э хлопців, але є і козли типу Ключука, які позорять ДАІ своїм тупізмом і безграмотністю.
Анонім Показати IP 31 Березня 2015 17:55
беременні корупціонери Луцька))
007 Показати IP 31 Березня 2015 17:59
Мєнти - закрита каста. хароших мєнтів не буває. лишень сидять тихо як миші під лавками, бо сцуть народного гніву, а так би з радістю вчепилися в горлянку патріотам, незгірш від домбабвійських упирів.
Перехожий до 007 Показати IP 31 Березня 2015 18:31
Ага, зато 100 ультрасів у варті порядку - відбірні і правослухняні громадяни.
Степан Бандера Показати IP 31 Березня 2015 19:29
Не вірю. Порвуть потім. Квитанцію покажіть
spectator Показати IP 31 Березня 2015 20:59
а водія Ауді оштрафували? він то якраз на зебрі стоіть :)
пішоход Показати IP 31 Березня 2015 22:37
перехід парканом перегорожений. Де порушення.
Анонім Показати IP 31 Березня 2015 22:41
Сто процентів показуха
Анонім Показати IP 31 Березня 2015 22:41
Це кравченя Русанівська перед переходом на запоріжжя
Анонім Показати IP 31 Березня 2015 22:42
Забув як гайовий поступив
Анонім Показати IP 31 Березня 2015 22:58
Замість того, щоб штрафувати, краще б подумали і знайшли рішення: де паркувати автомобілі???? А то найшли цапів віддувайлів - прямо таки припаркувались так, що порушили правила ДР. Краще станьте не Т - подібному перехресті пр. Волі і вул. Шопена: там на червоне світло їдуть , що таксисти, що громадський транспорт, що приватники: страшно переходити дорогу... А поруч школа і частина діток тут переходить дорогу. Це реальна проблема. А то спровокована певною частиною містян публікація... Там односторонній рух, крім того це не вулиця Б. Хмельницького, а поворот і. початок вул. Сенаторки Левчанівської...
сергій Показати IP 2 Квітня 2015 17:12
я теж неодноразово помічав як мусара стоять під знаком парковка заборонена біля ! головного управління мвс ! навіть фото десь було.