USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку освятили нижній храм церкви Холмської ікони

24 Вересня 2015 12:10
Першу чергу нижнього ярусу храму Холмського чудотворного образа Богоматері освятив митрополит Луцький і Волинський Михаїл на Різдво Пресвятої Богородиці. Загалом споруда архітектора Андроша Бідзілі складатиметься з двох поверхів і трьох храмів, площею понад 1000 метрівквадратних, і в завершеному вигляді являтиме значний твір сучасного церковного зодчества.

Про це повідомили у прес-службі Волинської єпархії.

За Відправою архієрей виголосив проповідь. Усе життя Матінки Божої – верениця «нелогічних» подій: народження від батьків, неплідних аж до старості, виховання дівчинки при храмі, що було незвичайним у ті часи, благовіщення від архангела Гавриїла, зачаття від Святого Духа, перебування ближче до Бога за найвищі розряди ангелів. Усе це свідчить, наскільки людина може обожитись, і є прикладом для нас. Тому головні віхи Її життя Церква вшановує особливими торжествами, зокрема Її Різдво, тобто символічний день народження.

Із владикою служили луцький міський декан, настоятель цього Божого дому протоієрей Михайло Онищук, протоієрей Андрій Закидальський, інше духовенство обласного центру, луцького районного благочиння, із Тернопільщини й Рівенщини. Співав хор під керівництвом Катерини Панасюк. Храм ущерть заповнили уродженці українських етнічних земель Забужжя та їхні нащадки (зокрема, члени товариства «Холмщина»), інші миряни.

Під час Літургії високопреосвященний здійснив хіротесію – обряд посвячення на церковнослужителя – випускника Волинської духовної семінарії (тепер православна богословська академія) завгоспа Управління єпархії Сергія Мазурика на іподиякона.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
студент Показати IP 24 Вересня 2015 12:17
А нічний бар там буде?
Кріс до студент Показати IP 24 Вересня 2015 16:21
Бар не... а магазини свічок, магічних послуг, ювелірних виробів як завжди... і все це без касових апаратів та сплати податків... а з ранку в неділю гучномовці "дзвонять" на півміста...
П*явка до Кріс Показати IP 25 Вересня 2015 23:10
якщо в неділю зранку ви не в храмі, то питання чому спите, а не будуєте комунізм?!)
Кріс до П*явка Показати IP 28 Вересня 2015 08:10
Комунізм? Ви що, шановний, загубилися? На дворі 21 століття. А Ви зі своїм комунізмом вже на звалищі історії
¢ Показати IP 24 Вересня 2015 12:35
Священникі нажруться!!! Амінь!!!
Кріс до ¢ Показати IP 24 Вересня 2015 16:23
Вони і так в двері не пролазять
коля Показати IP 24 Вересня 2015 13:03
кількість церков - зашкалює, але добрих християн не більшає, дивина та й годі
Кріс до коля Показати IP 24 Вересня 2015 16:22
а збудували церкву на костях людей, що там поховані... молодці попи!!!
ВсезнайкО до Кріс Показати IP 25 Вересня 2015 23:16
а ви ті кості бачили? враховуючи майже 1000-літню історію Луцька і скільки тут воєн бувало, то на кожному квадраті можливий варіант захоронень.
Кріс до ВсезнайкО Показати IP 28 Вересня 2015 08:11
Ну якщо Ви все знаєте, то на тому місті було велике кладовище... вивчайте історію міста... а церкви будувати на могилах це повна зневага
ковель Показати IP 24 Вересня 2015 17:30
чергова лавочка без оподаткування
Ольга Показати IP 24 Вересня 2015 18:31
І вам усім гарного дня,такі відгуки,що хочеться запитати людей,чи взагалі ви щось добре в цьому світі помічаєте?
Рыба до Ольга Показати IP 25 Вересня 2015 08:00
Ну конечно! А что Вы считаете поповскую деятельность "добрим у світі"? Смешно)))
ВсезнайкО до Рыба Показати IP 25 Вересня 2015 23:21
А що ж Ви вважаєте "Добрим у світі"??
Рыба до ВсезнайкО Показати IP 28 Вересня 2015 08:14
Ну уж точно не поповское мракобесие
Громада Показати IP 25 Вересня 2015 08:34
Нарешті у Луцьку буде де помолитися, поставити свічку перед виборами за покійних і майбутніх депутатів та покаятися перед виборами
Віктор Показати IP 26 Вересня 2015 06:31
Ну от і ще одне місце застовбили демоністи в рясах ...а деталі про цей та інші "духовні" процеси є тут - http://volyntimes.com.ua/news/748
Кріс Показати IP 28 Вересня 2015 15:01
"Попівська вседозволеність уможливлює багаточисельні кричущі випадки відвертого варварства."
Наталія Показати IP 12 Жовтня 2015 11:36
а куди попи кістки діли, коли фундамента рили? Одні бісові діти знищили цвинтар інші кіскі викопують. Місто в Садом перетворюють полішуки з попами.