USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку перейменують 19 вулиць

26 Вересня 2016 16:37
Комісія Луцької міської ради з впорядкування назв вулиць міста пропонує перейменувати 19 вулиць у рамках декомунізації.

Про це йшлося 26 вересня під час засідання комісії.

Відтак члени комісії винесли на громадське обговорення перейменування таких вулиць: Боженка на Магістральну; Говорова на Павла Чубинського; Корнійчука на Бориса Нємцова; Красовсько на Галини Коханської; провулок Красовського на провулок Галини Кохановської; Молодогварійдську на Крайню; Нікішева на Михайла Вербицького; Панфілова на Анатолія Пашкевича; Революційну на Акацієву; Макаренка на Долинну; Островського на Олександра Байдукова; Шевцової на Староброварну; Папаніна на Річинського; провулок Червоноармійський на провулок Черешневий; Воїнів-Інтернаціоналістів на Воїнів-афганців; Федорова на Святого Миколая; Гастелло на Люблінську; Ватутіна на Ліщинова; Ярощука на Сергія Тимошенка.

Цікаво, що членам комісії уже не сподобалися назви вулиць «Святого Миколая», «Нємцова», «Крайня», «Акацієва». Тому остаточно із майбутніми назвами цих вулиць спробують визначитися на наступних засіданнях комісії, коли врахують звернення громадян і розташування самих вулиць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
кекс Показати IP 26 Вересня 2016 16:43
а чим не догодив Ярощук? він зробив для міста та краю в умовах того часу більше ніж всі теперішні депутати -по***урки разом взяті!!!!
варвари до кекс Показати IP 26 Вересня 2016 17:50
І я такої ж думки. Чоловік і в тих умовах зумів залишитись Людиною.
Житель вул святого м Показати IP 26 Вересня 2016 16:51
Текст повідомлення більше немає чим зайнятись? Яке відношен ня іван федоров має до декомунізації???`
ПРЯМЕ до Житель вул святого м Показати IP 26 Вересня 2016 17:36
А хитрі ковельчани вулицю Федорова, названу на честь радянського партизана Олексія Федорова, планують перейменувати на вулицю Федорова – на честь першодрукаря.
Лучанин до ПРЯМЕ Показати IP 30 Вересня 2016 01:03
Тому, що Ярощук за законом підпадає під декомунізацію (секретар райкому був) - це по-перше, строчив доноси на архітекторів, які захищали місто від руйнування - це по-друге, Сергій Тимошенко - видатний український архітектор, державний діяч, урядовець УНР, учасник Зимового походу, він жив на цій вулиці і брав участь у розбудові Волині у 30-х - по-третє.
Льоня Макарович Вкра Показати IP 26 Вересня 2016 17:04
Говорова, Ватутіна, Федорова, Молодогвардійську, Гастелло, Панфілова, Червоноармійську - в першу чергу. Шоб всі забули хто вас врятував від концтаборів і німецького рабства. Кажуть шо народ який не цінує своєї історії не має майбутнього
СС до Льоня Макарович Вкра Показати IP 26 Вересня 2016 22:05
Тим самим запихнувши нас в радянські концтабори і рабство
Льоня Макарович Вкра до СС Показати IP 27 Вересня 2016 10:38
Не зачистили всіх бульбашів, дуже шкода.
Місто Показати IP 26 Вересня 2016 17:15
Чому Староброварна?
пфф Показати IP 26 Вересня 2016 17:36
Такого бреду по перейменуванню вулиць ще не було. Скільки документів треба змінювати людям, які проживають на цих вулицях , це ніхто не враховує. Тай нових назв ніхто не запамятає!!!
Ростислав до пфф Показати IP 26 Вересня 2016 23:01
А могли б ви повідомити, скільки документів треба буде людям змінити?
нхя не смішно до пфф Показати IP 27 Вересня 2016 09:10
В українській мові немає слова "бред" - є марення, маячня. А вулиці потрібно перейменовувати не зважаючи на вереск доморощених волинських і луцьких тупарів, які не знають ні своєї мови, ні своєї історії. Документів НІЯКИХ не потрібно змінювати. Документи на право власності змінюються у разі відчуження майна, штамп про прописку змінюється у разі заміни паспорта, або зміни місця проживання. Б*ра\нам і туп\арям краще мовчати.
це точно не смішно до нхя не смішно Показати IP 27 Вересня 2016 22:45
Останє речення - відображає саме культуру нашої нації
нхя не смішно до це точно не смішно Показати IP 28 Вересня 2016 09:37
Так, а я і не претендую бути "культурним" у вашому розумінні. Он "культурні" ботани і злодії довели країну до цугундера. Можете мінусувати, хоч до уср\чки - я залишусь при своєму...
Роман Показати IP 26 Вересня 2016 17:39
Мені здається, що пора цю комісію розформовувати. Щось вони занатто активно взялися за перейменування. Якщо так піде, то скоро у Луцьку не залишиться старих назв вулиць :)
Декомунізатор Показати IP 26 Вересня 2016 17:48
Все побудоване за часів СРСР - зруйнувати ! Хоча про що я кажу, все так і робиться...)
Mr.Mur Показати IP 26 Вересня 2016 18:21
Щодо перейменування вулиці Ярощука вважаю за доцільне повернути попередню назву: Яна Матейки - видатного польского художника, і на цьому поставити крапку.
ВОВК Показати IP 26 Вересня 2016 19:11
придурки
123 Показати IP 26 Вересня 2016 19:26
Пропоную вулицю Відродження перейменувати у вулицю Відродження України, проспект Волі- на проспект Волі і Гідності, Соборності - на Соборності України, проспект Молоді - на проспект українськой молоді, проспект ПЕремоги - у проспекит ПЕРЕМОГИ Революції Гідності...Роботи вистачає!!!
трутуту до 123 Показати IP 27 Вересня 2016 10:41
Відродження- на Занепаду, Волі- на Єврорабства, Соборності - на Розрухи, Молоді - на Заробітчан, Перемоги - на просп. Зради
До комісії Показати IP 26 Вересня 2016 19:26
Найкращий варіант для Федорова змінити партизана Олексія на друкаря Івана, все одно більшість громади не в курсі, хто такий О. Федоров, та й економія коштів має велике значення.
Житель до комісії до До комісії Показати IP 26 Вересня 2016 22:36
Так судячи по табличках на будинках ця вулиця і названа в честь Івана Федорова. На восьмому будинку сьогодні бачив. Чи може комунізм був уже у 16 ст.?
юра Показати IP 26 Вересня 2016 19:33
Федорова......не москаль не комуніст!!!! жив,працював у Львові ,відкрив першу друкарню в Україні!!! перейменуйте вулицю РОМАНЮКА СТАРОГО КОМУНЯКИ НА СВЯТОГО МИКОЛАЯ.А Я ЖИВУ НА ФЕДОРОВА І ЗНАЮ ІСТОРІЮ.!НЕУКИ ....
Марія до юра Показати IP 26 Вересня 2016 21:53
Підтримую! В нас вулиця Івана Федорова.Дійсно, якість приторможені там сидять.
ВМ до юра Показати IP 26 Вересня 2016 22:40
З такими пропозиціями щодо перейменування вулиць складається враження, що комісія вживає щось заборонене.
юра Показати IP 26 Вересня 2016 19:37
а з чого ви взяли шановні депутати що Федорова в Луцьку це того комуніста,ще коли будинки здавалися на них писало І.Федорова.!!!!
Наталія Показати IP 26 Вересня 2016 20:40
Вулиця називається вулицею Івана Федорова. Згідна з Юрієм нащо перейменовувати? Зайнятий більш немає чим?
Andrew Показати IP 26 Вересня 2016 20:46
А "Московська" не перейменовується, чи я щось пропустив?
Нова Україна. до Andrew Показати IP 26 Вересня 2016 21:37
Вже Хурсенка
Вовк Показати IP 26 Вересня 2016 20:49
Придурки краще зарплати,та пенсії думайте як підвищити?а не відмити побільше в кармани.....
таксист Показати IP 26 Вересня 2016 21:09
московську давно переіменовали а чому мамсурова ніяк не пейменують він зовсім лівий щодо луцька
Привіт Показати IP 26 Вересня 2016 21:55
А хто така Галина Кохановська?! Розкажіть мені неосвідченому...
Волинянка Показати IP 26 Вересня 2016 21:59
Дурдом! Видно немає чим зайнятись!
Енп Показати IP 26 Вересня 2016 22:00
Пропоную комісії піти в запій і з нього не виходити, щоб Лучанам не ускладнювати життя зміною вулиць бо це на....р нікому не потрібно.
макс Показати IP 26 Вересня 2016 22:11
Країна котиться в прірву злочинності, росту цін, безробіття, зниження ВВП, війни... А купці дурнів в голові перейменування... На поля, на заводи, в поліцію, в армію цих нероб! Нехай руками покажуть свій патріотизм, а не брехливими язиками! За які гріхи Бог нагородив таку прекрасну землю такими потворами?
що далі Показати IP 27 Вересня 2016 00:07
а назва "Луцьк" вас хоч влаштовує??????
Кусто Показати IP 27 Вересня 2016 07:56
Цікаво якому імб*цілові прийшла в голову ідея перейменування вулиці Ярощука? Він мабудь не знає хто це.Ярощук людина якому памятник треба ставити за його добрі справи! А в нас як завжди, добру справу занапастили.
нана Показати IP 27 Вересня 2016 08:16
А до вулиці Декабристів діло не дійшло...зверніть увагу!!!
Кіт Васька Показати IP 27 Вересня 2016 09:09
Шановні псевдограмотні члени комісії! Вулиця Федорова названа на честь першодрукаря Івана Федорова!!! Принаймні, 20 років тому, коли ми там оселилися, в документах так і було зазначено - вулиця ІВАНА Федорова. Стидобище...
Лучанин Показати IP 27 Вересня 2016 15:44
Вiтаю патрiоти з кiнцевою зупинкою,Наступна ПСИХ.ЛIКАРНЯ.
Іванна Показати IP 14 Грудня 2016 22:00
Не розумію, кого не влаштовує назва вулиці Івана Федорова, першого українського друкаря? Дійсно не має тій комісії чим зайнятися? Залиште в спокої вулиці та їх мешканців, сьогодні в людей і так купа проблем, чим оплатити ком.послуги, а не розпочинати обмін документів.....