USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку пікет СБУ та прокуратури - вимагають арешту російських «шпигунів»

22 Березня 2016 11:18
Волиняни долучилися до всеукраїнської акції, під час якої в різних куточках України пікетують СБУ та прокуратуру з вимогою арештувати Медведчука та заборони його організацію «Український вибір». Зі слів активістів, вони збираються під будівлями правоохоронних структур, аби привернути увагу президента та силовиків до того, що головним агентом впливу Росії в Україні, куратором проектів «Новоросія», «Русская весна» та «Федералізація» є саме Віктор Медведчук.

Акції протесту відбулися сьогодні, 22-го березня, в Луцьку.

Заступник керівника ГО «Національний Альянс» Богдан Бальбуза окреслив претензії громадських активістів до діяльності Медвечука у трьох віхах: «він сепаратист, бо є ідеологом і куратором «руського міра», а його люди займають вищі посади в ДНР; Медвечук вчинив державну зраду, бо є представником терористів на переговорах і відстоює їхні інтереси, це визнали навіть США, які запровадили проти нього персональні санкції; також він фінансує терористів, зокрема, продає вугілля з Донбасу під виглядом африканського».

Зі слів активістів, вони хочуть привернути увагу до проблеми, мовляв, в Україні успішно веде свою діяльність «засланий козачок» з Росії й має підтримку від силовиків та влади.

«Наша вимога - перевірка діяльності Медвечука та заборона діяльності його організації «Український вибір». Це всеукраїнський захід, аби привернути до проблеми увагу очільників держави та правоохоронців. Проблема в тому, що Медвечук веде легально антиукраїнську діяльність та має підтримку в силових структурах і на владній верхівці, а це суспільство не влаштовує», - наголосив Богдан Бальбуза.
Та додав, що коли вимоги активістів не почують та не підтримають, то вони залишають за собою право вчиняти акції прямої дії.

Звернення волиняни передали представника СБУ й пішли передати його в обласну прокуратуру.
Зауважимо, що організаторами дійства є громадські організації «Вільні Люди» та «Національний Альянс».

Окрім Луцька, акціїпротесту відбудуться у Києві, Тернополі, Запоріжжі, Чернігові, Рівному, Полтаві, Львові, Кам’янці-Подільському, Чернівцях, Дніпропетровську, Харкові, Маріуполі, Одесі, Миколаєві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Круто Показати IP 22 Березня 2016 11:33
Круто. Зібрали аж 3 чоловіки
очевидець до Круто Показати IP 22 Березня 2016 12:04
Круте пікетування
ТИ до Круто Показати IP 22 Березня 2016 12:12
Де був?
Волинянин до Круто Показати IP 22 Березня 2016 20:57
Де Півтори ТОНИ БУРШТИНУ ? ВИВЕЗІННИХ В ПОЛЬШУ?
Анонім до Круто Показати IP 23 Березня 2016 06:43
Задрав вже той Данильчук
лучани Показати IP 22 Березня 2016 11:41
СБУ в Луцьку давно пора скоротити. Крім кришевання контрабасу,мєнтів,прокуратури, вони нічого не роблять. Нехай сбушники зі Львова приїзджають у відрядження, тоді ніякі дурощі не лізуть
Женя до лучани Показати IP 22 Березня 2016 13:55
Треба замість наших сбушників - донецьких приволокти! А то вже набридли - не можуть таку волокіту розігнати! Ганьба! Скільки можна гвалтувати демократію, опираючись на свій псевдопатріотизм?
до СБУ Показати IP 22 Березня 2016 11:44
оцих всіх хто прийли закрити як членів ОЗГ, а організатори- Доманська, Данильчук, Мусій (Крапка). Хай кожен з них пояснить що зробив для народу і держави і чи працювали коли неду і за який кошт існують.
Дядько до до СБУ Показати IP 22 Березня 2016 13:32
Так-так, підтримую. Хто їм пратить? За чиї бабки на цей раз шабаш затіяли ці во**цюги-сновиги??
До Круто Показати IP 22 Березня 2016 11:45
Данильчук з Чайкою тут як тут, як без них , це самі чесні представники громади Луцька.
А Вам слабо. Показати IP 22 Березня 2016 12:07
Треба було прийти - був би 4тим
Дмитро Показати IP 22 Березня 2016 12:08
стадо ви працювати не пробували йти?
Обана Показати IP 22 Березня 2016 12:15
Оце ідея! Наступного разу потрібно висунути перед цими ледацюгами з СБУ вимогу заарештувати на Волині Путіна і Жиріка, того ідіота слабоумного!
Шпион Показати IP 22 Березня 2016 12:23
Смотрю, и Майка Москвич отметилась в петиции. Икак она всё успевает делать: и в " Миротворце" воевать, и "Национальным альянсом" рулить, и петиции подписывать? Иди, Юрьевна, лучше детей рожать или хотя бы работать и налоги платить, а шпионов уже как нибудь без тебя половят.
Лєна Показати IP 22 Березня 2016 12:28
А Данильчук такий жирний став, а я його так любила колись. Паша вже не той, політика та бабло спортили бувшого красавчіка(((
Оксана до Лєна Показати IP 22 Березня 2016 14:10
Жирний - то пів біди...
Петровна Показати IP 22 Березня 2016 12:29
І знову ці кляті невдоволені коментатори.... Молодці громадські активісти !!!! Хоч хтось не втрачає віру в Україну і бореться за неї
Народ Показати IP 22 Березня 2016 12:35
Данильчук розхитав ситуацію на Волині, продав пам'ятник в Маневичах, продав "межигіря" на Світязі, напав на пост ДАІ!!!! Чому він та його ледарі ще не арештовані? ***
Доктор Показати IP 22 Березня 2016 13:07
знову швондєри співають
Клава Показати IP 22 Березня 2016 13:26
Нехай вони зроблять мені акцію прямої дії - дурні мізкі зроблю навильот !!!
Патріот Показати IP 22 Березня 2016 13:52
А чому там Гузя не було??? Де дівся той дармоїд? Добився посади і лишив своїх бідових дітей? Не можна так робити! Нацальянсу не вистачає нормального лідера.
Хах Показати IP 22 Березня 2016 13:53
Заодно на нари відправити гузя, майку і данильчука
Спортсмен Показати IP 22 Березня 2016 13:55
СБУ єдина контора де підбір кадрів здійснюють по менш-більш нормальному принципу. Дайте людям робити свою роботу і самі займіться корисним ділом, а не компроментацією держави. Такі як ви її й розвалили, а зараз розвалюєте і те що від неї лишилось
Медведчук Показати IP 22 Березня 2016 14:08
Вже не знають чим зайнятись, мітингарі недороблені. При чому тут якийсь Медведчук)? Він вже собі репутацію зробив сепаратиста, я думаю, що на нього вистачає матеріалів... але при чому в сьогоденні він, не зрозуміло. Невдала акція популізму Данильчука і Ко. вийшла.
До людей Показати IP 22 Березня 2016 14:09
Чому ви всі з'їлися на цих дітях? Вони ж хотіли як краще... Просто вирішили трішки на цьому пропіаритись. Коли був майдан їх же ніхто не критикував, хоча на ньому вони і виросли, а на крові сформували свій авторитет! Так чому зараз усі їх так критикують? Очікувати інакшого від них і не варто було б.
123 Показати IP 22 Березня 2016 14:32
пора вже займатися Данильчуком і К.
лучанин Показати IP 22 Березня 2016 14:37
прості хлопці з СБУ Волинської області більше зробили для Волині і України чим Данильчук І Чайка, нехай Данильчук перед Біблію скаже чому його вигнали з ПС, а Чайка з ОВС.
Віка до лучани Показати IP 22 Березня 2016 16:12
Не розумію,в яку Європу нам іти,коли хочуть скоротити СБУ ?
стефко Показати IP 22 Березня 2016 16:55
Читаю -і бере мене жах.... Чи ви ,люди не дуже мудрі, чи не освічені?! Чи ви не чули, хто такий медведчук, чи ви настільки зкацаплені?! Ворога/медведчука/ -під арешт, а СБУ - працювати і ще раз працювати!!!!! А молоді люди -молодці!!!
321 Показати IP 22 Березня 2016 17:32
данильчуку і чайкі не вдалося акцію пропіапити
DEXTER Показати IP 22 Березня 2016 18:12
коментар було видалено
Іван Показати IP 22 Березня 2016 18:21
а яке хлєбало данильчук відкормив, бідняга....він на 850 грн. (згідно декларації) в місяць живе ж. А так....прикольна картинка получиль біля СБУ, під назвою "СБРОТ БЛОТНЫХ И НИЩИХ". А фотограф супер.....і то треба так шість чоловік сфотографував, що там ніби народу тьма-тьмуща. Активісти, ....Да таких активістів на сході (у березні 2014 році)ми називали сераратистами. А яка різниця між ними , не бачу зовсім. Ці ж "дибі...и" тільки й навчились когось десь там обсирати з з ніг до голови. А самі що конкретно зробили хоча б, як мінімум для жителів якогось села, вулиці міста? А не хрена. І взагалі, які Волиняни, а???? Пашка ровенчанин.
Ось Показати IP 22 Березня 2016 19:44
Захід для галочки. Дівчата гарні.