USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку представили нового керівника патрульної поліції

20 Квітня 2016 10:14
Олександра Вовченка як нового керівника Управління патрульної поліції у Луцьку представили поліцейським.

Представлення новопризначеного керівника патрульної поліції Луцька особовому складу відбулося 20 квітня.

Заступник Голови Національної поліції України - керівник патрульної поліції Олександр Фацевич наголосив, що не варто вважати, що попередній керівник Антон Цюцюра щось робив не так і його понизили – навпаки, він вирушає у більше місто, навчатиме патрульних у Кіровограді тому, як правильно організовувати службу на прикладі Луцька. Він зазначив, що управління у Луцьку може показати приклад іншим містам у сфері дисципліни та організації служби, ставлення до матеріальних цінностей та громадян.


Зі слів Олександра Фацевича, Олександр Вовченко постійно працював на вулицях Луцька, як належне виконував поставлені завдання, добре показав себе у Києві як хороший командир роти, який завжди піклувався про особовий склад. Також він виконував завдання на посаді командира батальйону у Харкові.

Луцький міський голова Микола Романюк зауважив, що, відповідно до результатів незалежного опитування лучан, яке організовувало посольство Канади, мешканці міста найбільше довіряють саме патрульній поліції.


Олександр Фацевич зазначив, що у реформі Національної поліції найбільше значення відіграє патрульна поліція і довіра до Нацполіції існує завдяки патрульним.

Він зауважив, що, оскільки патрульна поліція починає працювати у низці великих міст України, потрібні досвідчені керівники управлінь. Отже, Антона Цюцюру вирішили призначити на посаду начальника Управління патрульної поліції у Кіровограді, оскільки це місто є більшим, ніж Луцьк, з гіршою криміногенною ситуацією. У Луцьку керівником патрульної поліції призначили людину, яка працювала у місті.


Олександр Вовченко розповів, що у Луцьку планує перш за все працювати над нормальною організацією дорожнього руху. Однією з основних причин високої аварійності є погана організація дорожнього руху, болючими питаннями лишаються дорожні знаки та розмітка. Також налаштовуватимуть нормальні стосунки з судами, адже наразі є чимало скасованих постанов, що обурює патрульних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
АО Показати IP 20 Квітня 2016 10:19
Нехай побриється спершу!
Кісса до АО Показати IP 20 Квітня 2016 10:43
У тетя єсть борода, я скажу тибі "ДА")))
Петро Іванович до АО Показати IP 20 Квітня 2016 10:45
А чого цей Василь на головній фото за такою великою волосньою на лиці? У наші часи міліція хоч була і паскудна, але охайна. Чи в них така мала зарплата, що не вистачає грошей на бритву?
freeShabala до Петро Іванович Показати IP 20 Квітня 2016 13:09
не на те увагу звертаєте шановний!
Сергій до freeShabala Показати IP 20 Квітня 2016 16:11
Ото, поки такі як ви, ще згадують те, гівно, В якому ми жили(СРСР) - живі, то добра в Україні не буде. Підтримую заборону голосувати пенсіонерам!
полцейський Показати IP 20 Квітня 2016 10:21
Олександр Вовченко розповів, що у Луцьку планує перш за все працювати над нормальною організацією дорожнього руху. Як можна пнризначати керівника який незнає основних пріоритетів роботи. А хто буде розкривати злочини які скоюються на вулицях?
777 Показати IP 20 Квітня 2016 10:24
цар зверей
ПЕРУКАР Показати IP 20 Квітня 2016 10:29
ПОБРИЙТЕ ТОГО ЧО*ТА!
До копа Фацевича Показати IP 20 Квітня 2016 10:33
Перебуваючи у Луцьку, можна було хоча б зателефонувати.... Ех влада, посади, зірки, політики, грузинки...
лучанин Показати IP 20 Квітня 2016 10:55
ремінь нехай на животі підтяне, а то живіт як на 8 місяці
Аня Показати IP 20 Квітня 2016 11:00
Одне прізвище за нього сказало все.Це буде просто жах-ось побачите. Вовк нічого доброго не зробить ні працівникам, ні людям
Я Показати IP 20 Квітня 2016 11:09
Його представляють, всі зайняті, а в цей час квартири обкрадають
Іван Показати IP 20 Квітня 2016 11:09
купіть йому бритву.такими тікі дітей лякати
Рядовий Показати IP 20 Квітня 2016 11:12
Бородатий мент! Будь-обережний, зловимо - побриємо!
сержант до Рядовий Показати IP 20 Квітня 2016 11:34
а тебе зловимо - помиємо!
ЛЮСТРАТОР АК- 7,62 Показати IP 20 Квітня 2016 11:22
ШПИГА ФАЦЕВИЧ КОЗАК ВОВК АТАС ЕХ ВЄСЄЛЄЙ У НАС ,ІНШИХ ПАТРІОТІВ НЕМА ТІЛЬКИ МИ!!!
Лучанка Показати IP 20 Квітня 2016 11:26
У меня есть борода и меня берут. Теперь любая хочет быть со мной. Как будто я - супергерой. Так неожиданно, успех большой. а так симпатичний...нада познайомитись)))
лучанин Показати IP 20 Квітня 2016 11:28
Від перестановки доданків робота поліції не міняється...
Заєць Показати IP 20 Квітня 2016 11:30
ну чого розкудахтались, то борода не подобається, то прізвище, то, національність... зробіть що небуть самі для покращення ситуації в країні, а потім побачите, як вас оцінять. Лиш можете сидіти по барах, пити пиво та іноді писати гадкі коменти на ВН або ВП. Подивіться кругом, якраз час змінювати країну, і робити щось нормальне та добре!
лучанка Показати IP 20 Квітня 2016 11:41
Очень обаятельный мужчина!
Просто лучанин Показати IP 20 Квітня 2016 11:52
Світла дівчина на 6 фото - просто неперевершена!!!!
чоловік до Просто лучанин Показати IP 20 Квітня 2016 12:15
навчись рахувати: 6 фото Фацевич та Вовченко, а приємна білявка на 8 фото... Ну, що, сподобалась?
Просто лучанин до чоловік Показати IP 20 Квітня 2016 13:13
Все я правильно написав. Почни рахувати з верху! Хоча і та непогана)
Василь до Просто лучанин Показати IP 20 Квітня 2016 12:19
Ага. Ти б бачив, як біля МРЕО вона вчора говорила.. Жорстка така дівчинина. А ще в спортзал ходить....)
Просто лучанин до Василь Показати IP 20 Квітня 2016 13:15
))) класна одним словом)))
Клава Показати IP 20 Квітня 2016 12:00
Він буде бородою порушників лоскутати по хребту ....
Просто лучанин Показати IP 20 Квітня 2016 12:02
Світла дівчина на 6 фото - просто неперевершена!!!!
Вітя Показати IP 20 Квітня 2016 12:55
Стоять,ноги порозкидали вшир, геть як колись німчура, так противно!
Торн Показати IP 20 Квітня 2016 13:02
Ви замітили яка стойка у Шпиги. Він уже поліцейський? "Ізбранних" не люструють? Бурштин з карманів виглядає!
до..... Показати IP 20 Квітня 2016 15:09
Бороди у московських попів і ви ім за це руки цілуєте!!!
Санчез Показати IP 20 Квітня 2016 16:09
Охайна борода, це ж не те що в колишніх алканавтів мєнтів були зарослі з бодуна.Норм мужик.
Сергій Показати IP 20 Квітня 2016 16:16
Не гоніть, пройшли часи комуяк, нормальний чувак, з вигляду,далі побачимо, і якщо буде потрібно, допоможемо!