USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку пропонують встановити ще один світлофор

25 Жовтня 2016 09:12
На перехресті вулиць Карпенка-Карого та Задворецької, де часто трапляються ДТП, просять встановити світлофор.

Про це йшлося під час оперативної наради в Луцького міського голови сьогодні, 25 жовтня.

Зокрема, директор Центру надання адміністративних послуг Лариса Карпяк повідомила, що на групу оперативного реагування 15-80 надійшло повідомлення від лучан, які просять встановити додатковий світлофор на аварійному перехресті.

Йдеться про перетин вулиць Карпенка-Карого та Задворецької.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 28 вересня на цьому перехресті сталася ДТП за участю маршрутки. Так, маршрутне таксі №23, рухаючись по головній вулиці, повертало з Задворецької на Карпенка-Карого. Автомобіль "Renault Kangoo" мав пропустити маршрутку, однак, водій не встиг загальмувати та в'їхав у бік маршрутного таксі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2016 09:21
100% потрібен
123 Показати IP 25 Жовтня 2016 09:21
Давно пора це зробити!
123 Показати IP 25 Жовтня 2016 09:31
Я взагалі пропоную робити підземні переходи під кожним переходом, бо зараз перехід вулиці - це якесь екстремальне шоу з невідомим фіналом. Просто постійно крутиться у голові запитання : у нас водії яким чином права отримують? Просто їх купують разом з авто?А може вони сліпі, що не бачать пешеходів та транспорт на дорозі?В такому випадку чому їм дозволяють сісти за кермо автомобіля?Може, нарешті, в країні буде щось робитися з безпекою руху на дорогах? Це ж жах - читати кожного дня у новинах по 10, а то і більше, випадків ДТП у Луцьку!!!
МІсцевий Показати IP 25 Жовтня 2016 09:42
1) Так там реально потрібне перехрестя щодня там їду по кілька дрібних та крупніших ДТП :(( частина людей не знає де головна при русі по Карпенка Карого не пропускаючи тих хто їде з Задворецької а інша при виїзді з Чорновола забувають пропустити тих хто заїжджає на Чорновола з Карпенка Карого... тому доцільніше було б крім світлофора ще й змістити лівіше ЖД переїзд зробивши класичне пряме перехрестя (Чорновола - Задворецька перетин Карпенка Карого) тоді б точно не путалися, та на це певно треба трошки грошенят... 2) Всі забувають і про проблему пішого перетину вулиці Карпенка Карого там прямий відрізок і майже ніхто не зважає на знак пішохідного переходу раніше коли люди ходили через ту вулицю на зупинку до №23 маршрутки то мали масу неприємностей зараз запустили маршрутку №33 то трошки цю проблему зняли та слухи ходять, що хтось в міській раді наближений до власників маршруту №23 лобіює зняття маршруту №33 то певно і це питання знову стане актуальним …
567 Показати IP 25 Жовтня 2016 10:20
Здається, пішоходи взагалі заважають водіям, тому що вони і на світлофори не звертають уваги. Тільки "лежачих копів" ,А ще краще звичайних.
Міха Показати IP 25 Жовтня 2016 10:34
Без ременя їздити небезпечно - штраф ... з вимкненими фарами теж небезпечно - штраф ... дітям без дитячого крісла не можна - штраф ... А то, що на дорогах ями метр на метр - це нормально, ніяк не впливає на безпеку руху!!!
------ Показати IP 25 Жовтня 2016 10:54
Там ще не помішало би розі'язику нормальну зробити, те що там є це якийсь жах !!! І розмітку нормальну теж не поміша ло би !!! В Європі на такому перехресті ( якби таке бредове там зустрів) було би 10 знаків які попереджають!!
Анонім до ------ Показати IP 25 Жовтня 2016 13:45
Полішуку хоть 20знаків повісь він все одно полішуком залишиться:необхідно виконувати вимоги тих знаків що є...а їх достатньо