USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку прощатимуться з ректором ЛНТУ

27 Квітня 2015 13:03
Прощання з ректором Луцького національного технічного університету Віктором Божидарніком відбудеться 28 квітня об 11-й годині в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Луцька.

Нагадаємо, на 71-му році життя перестало битися серце ректора Луцького національного технічного університету Віктора Божидарніка.

Ректор вишу довгий час хворів, а 26 квітня помер.

Проведуть в останню путь Віктора Божидарніка завтра, 28 квітня.

Об 11-й годині в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Луцька відбудеться чин похорону.

Потім відбудеться прощання безпосередньо на території університету (головний корпус, вулиця Львівська, 75).

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює співчуття родині та друзям покійного.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
./. Показати IP 27 Квітня 2015 14:31
до останнього за посаду тримався
до дурня до ./. Показати IP 27 Квітня 2015 15:57
Щоб ще ти такий слід на землі лишив
3333333 до до дурня Показати IP 27 Квітня 2015 16:31
який слід? корупційну схему!!!!
негатив Показати IP 27 Квітня 2015 16:06
нічого ще там Талах, недочекається цієї посади. Вже від вітру хитається, на діда в 50 схожий.
Лучанин до негатив Показати IP 27 Квітня 2015 17:53
Талах це він чи вона? Я знаю вона!
Петро Показати IP 27 Квітня 2015 17:34
Люди, схаменіться " про померлих ,або добре, або нічого" тим більше, що для Волині національний університет -100% його заслуга
Василь до Петро Показати IP 27 Квітня 2015 20:39
На Божика гнати не буду, не дивлячись ні на що його реально є за що поважати, нехай спочиває з миром. Щодо заслуги в тому що став університет - тут теж не поспориш. А якість знань? А кому вони потрібні, правда? На одному імені далеко не заїдеш!
аяяй Показати IP 27 Квітня 2015 21:55
Земля ему пухом.Но все же аукцион на место открыт,кто больше ?
Сімя Степюків Показати IP 27 Квітня 2015 22:11
Павло Вітальович прийміть наші співчутя ,дуже важко кали померає близька людина.
Викладач Показати IP 28 Квітня 2015 21:05
ВЧИТЕЛЬ. ЛЮДИНА. АДМІНІСТРАТОР. Хто зможе зробити для технічної освіти області більше - критикуйте. З філіалу київського автодорожного до національного університету; з 12 викладачів та 100 студентів до 300 викладачів та 5000 студентів. Тисячі інженерів для аграрної області, яка всю історію (від царизма до незалежної) була останньою по кількості студенів на душу населення. Хто без гріха - кинь камень. Хай земля буде пухом.
Бандеровець Показати IP 29 Квітня 2015 13:13
Дякую Віктор Володимирович,що заставили вчитися....