USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку просять закрити заклад, де незаконно продають алкоголь

27 Травня 2015 17:06
Мешканці проспекту Молоді просять в обранців міської громади закрити магазин «Ганнуся», де цілодобово торгують алкогольними напоями.

Про це під час 74-ї сесії Луцької міської ради 27 травня повідомив у депутатському запитанні до міського голови депутат Олександр Семенюк.

З його слів, до нього звернулися мешканці будинку №10 по проспекту Молоді, які просять вирішити проблему.

Йдеться про розташований у 10 метрах від будинку магазин «Ганнуся», де, з їхніх слів, цілодобово продають алкогольні напої з порушенням усіх норм. Поблизу магазину встановлений намет, де ці напої розпивають та лунає нецензурна лайка, відбуваються бійки.

Мешканці будинку просять посприяти у знесенні намету та вирішити питання закриття магазину, що працює з порушенням правил торгівлі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
очевидець Показати IP 27 Травня 2015 17:29
підтверджую, там з рану до смерканку в тій палатці весь відстійнийк мікрорайону збирається і з дитиною поруч проходити страшно
Анонім до очевидець Показати IP 27 Травня 2015 19:10
Хотілося би знати звідки у Вас така інформація?
Анонім до очевидець Показати IP 27 Травня 2015 21:50
дивно що той гадюшник ще не спалили. люди в нас терплячі...
Дмитро Показати IP 27 Травня 2015 17:33
Ви незнаете шо робити? Берете 20 друзів, 10 л горілки, 15 кг шашлика і їдете у Липини, чи Боратин чи де там наші депутати живуть - і влаштовуєте свою вакханалію під їхніми вікнами
Андрій Показати IP 27 Травня 2015 18:26
Я не закликаю до цього, але самосуд і тероризм ніхто не відміняв, його просто неможливо відмінити. З сусідами треба жити добре. Чому цього не розуміють власники таких Ганнусь? А потім слухаєш новини - там десь скло все побили, там десь ринок згорів, десь машинка пішла на запчастини. :)
дед Показати IP 27 Травня 2015 19:09
а скількі та нких гадюшників в дворах? Йшов би той Романюк на всі 4 сторони,разом зі своїми замами
Анонім Показати IP 27 Травня 2015 19:11
Ось я тільки одного не розумію чому всі про це пишуть,ось саме Ви там вночі купували?