USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку родина переселенців потребує допомоги

11 Вересня 2015 07:00
Бабуся з трьома внуками, які приїхали до Луцька зі сходу, потребують допомоги. Про це повідомляють волонтери Волинського координаційного центру допомоги учасникам АТО.

Родина вимушених переселенців проживає у Луцьку. Мама дітей померла під час пологів півтора роки, тому онуків доглядає бабуся.

Нещодавно ця сім'я переїхала до Луцька. Оскільки вихованням дітей бабуся займається сама, родина потребує допомоги. Вони не мають навіть чим вкриватися, а в квартирі немає газового котла.

Днями Волинський координаційний центр допомоги учачникам АТО передав їм дитячий одяг, іграшки та памперси.

Хто може і бажає чимось допомогти діткам та їхній бабусі, звертайтесь до Solomiya Volokh або у Волинський координаційний центр допомоги учачникам АТО (Луцьк, вулиця Червоного Хреста, 16).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 07:34
І тут прийшов Палиці
Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 08:19
то хай волонтери з "Координаційного ценру допоможуть" чи це не їх виборчий електорат?
Анонім до Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 10:39
Сергій Рижков ти мінусуєш ;) а якже самопоміч ;) не візьме під опіку сімю????
Волонтер до Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 11:33
Сергій Рижков давно не є представником нашого координаційного центру. Ми не являємось представником будь-якого політичної партії і допомоги від депутатів не отримуємо. Все тільки власними силами і коштами благодійників. п.с. Варто не сидіти і писати коменти, а підняти свою 5ту точку з м'якого дивану і допомогти цій сім'ї. Як зв'язатись вказано в пості.
Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 10:10
Палиця вперед добродій і оілгарх. Ми самі не маємо що їсти,хай іде і заробляє, а татусь де не на стороні ДНР воює.Хфтели Росеи,чого туди не поперлися, а до нас нам їх вже в Луцьку вистачає.А у мене,що є котел багато хоче. В село грубку, і хай ідуть дрова заготовляють. Дістали.А то їм в город хочеться, а ми дурні букдемо на них робити
... до Анонім Показати IP 11 Вересня 2015 10:24
казьол ти, не хочеш не допомагай, зазвичай ті люди що можутьдопомогти, то так і пишуть, а бідні від себе відірвуть і тихенько допоможуть
аа Показати IP 11 Вересня 2015 10:20
а чому немаєконтактів цієї Соломії, сторінка її не відкривається
Волонтер до аа Показати IP 11 Вересня 2015 11:35
Сторінка Соломії - https://www.facebook.com/solomiya.volokh Можна також дзвонити на координацій ний центр 066-580-63-60, 098-414-48-80, 093-251-36-06 м. Луцьк, вул. Червоного Хреста 16
Лучанка Показати IP 11 Вересня 2015 10:27
ви аноніми дурнуваті......що ви ото язвите....днр лнр.....вам цих діток не шкода?????? бездушні....самі в карабасах-операх сушіях всякому лайні просиджуєте гроші....а ниєте......
V до Лучанка Показати IP 11 Вересня 2015 10:51
мої гроші, я їх заробляю тому де хочу, як хочу так і витрачаю "ферштейн"?
читачка Показати IP 11 Вересня 2015 10:54
Дайте, будь-ласка, хоч якісь контактні телефони, щоб узнати про нагальні потреби. Немає часу їздити туди, аби тільки взнати ці дані.
мама Показати IP 11 Вересня 2015 10:54
напишіть будь-ласка вік дітей і приблизні розміри: ріст і розмір ноги - можливо хто зможе допомогти одягом і взуттям!
Яковлев Евгений Показати IP 11 Вересня 2015 13:19
Вот тут некоторые заступились, мол какая разница где их родители и мы должны думать только о их детях! Да, с*ка, принципиальная разница! Если их мамка и папка воюет против таких как я, тогда почему я должен помогать из детям? Они их отправили в Луцк, что бы прикрыть их ж*пы пока родители рушат страну. Вам задали конкретный вопрос: где их мама и папа? Люди лучше пойдут в магазин да купят еды для тех, кто реально потерял там жилье и не хочет жить с бандитами чем таким п*ск*дам. Потому не нужно играть в сострадание!
... до Яковлев Евгений Показати IP 11 Вересня 2015 13:42
а ти читай статтю, повилазило, що їх мама померла?
Евгений Яковлев Показати IP 11 Вересня 2015 15:29
Не знаю как, но я не заметил информацию о том, что их мать умерла, хотя не раз перечитал. Так что если статья не была редактирована, значит извиняюсь. Но информация о семье должна быть полной. Хотя бы имя бабушки. Если окажется нормальная семья - деньгами поможем.
лучанка Показати IP 11 Вересня 2015 15:38
тоді ще питання а тато де? Це слушні питання задають лучани! чому вони можливо хтось з родичів тут є , Звичайно діти є діти допомогти необхідно але треба роз"яснити лучанам щоб не було сумнівів що тато їх не вбиває наших хлопців. В луцьку був випадок коли на ийом до лікаря прийшла мамаз дітками і запитали а де ж тато, то 4- річгна дитина сказада, Що дома, убіваєт бандеровцеВ2 Ось цежах, що 4 дитина це вже знає хоч і не розуміє. Ось з таких і виростають ДНРовці