USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку складатимуть тести кандидати у слідчі та дільничні

6 Вересня 2016 21:06
У середньому 8-9 осіб претендують на кожне вакантне місце слідчих та дільничних офіцерів в поліції Волині.

Про це йшлося під час засідання кадрової поліцейської комісії 6 вересня.

Члени комісії розглянули питання про затвердження списків кандидатів на вакантні посади слідчого та дільничного офіцерів в поліції Волинської області.

На вакантні посади слідчого надали 152 анкети, на посади дільничних офіцерів відібрали 236 анкет. Загалом планують відібрати 44 дільничних та 16 слідчих. Таким чином, на одне вакантне місце претендують в середньому 8-9 осіб. Тестування кандидатів відбудеться 7-9 вересня. Частину претендентів відсіють під час тестувань, а до конкурсної комісії допустять тих, хто відповідає вимогам та здасть усі відповідні заліки.

Окрім цього, обрали представників поліцейської комісії, які будуть присутні під час проведення тестувань. Так, комісію на різних етапах тестування та заліків представлятимуть Олександр Вовченко та Сергій Рижков.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Роман Показати IP 6 Вересня 2016 21:40
Слідчого будуть підготовлювати 3-6 місяців????? ВНЗ готують слідчих 4-5 років, і ще приблизно 3-4 роки потрібно практики, щоб володіти ситуацією. Це будуть дійсно "професіонали" своєї справи. А особливо тоді, коли справ буде близько ста.
Влад до Роман Показати IP 6 Вересня 2016 22:51
вертаються до нас хороші 90-х роки "будем скоро ходити в малинових піджаках "
лучани до Роман Показати IP 7 Вересня 2016 08:03
ВНЗ готують юристів-адвокатів, а не слідчих. На сищиків не потрібно роками вчитися.Це не совкова мєнтярня з кагебешним устроєм.
5.10 Показати IP 7 Вересня 2016 00:38
Пацани !!!, проблема тут основна в тому що слідаків не хватає, на одного слідака в луцку може лягати по 20 і більше проваджень. І він цілими днями сидить біля компа і пічатає уйню. А ще у луцьку є пару слідаків які мають задачу тільки закривати справи ( принесли пачку справ, і вони їх закривають...). Тут мое імхо треба збільшувати штат і зарплату хоча б до 20000 грн. І повірте - бажання працбвати проснеться !. А зараз слідчий бумагу за свої гроші купляє, не говорю про принтер і компютер...
Просто до 5.10 Показати IP 7 Вересня 2016 13:03
Йшов б ти на вибори я б за тебе проголосував! Це самий об'єктивний коментар за поліцію, який я читав за останні пів року. Хоть одна людина поняла суть нового набору і більш менш розбирається.
Задовбало Показати IP 7 Вересня 2016 07:47
ВОВЧЕНКО В КОМІСІЇ НА СЛІДЧИХ І ДІЛЬНИЧИХ!!!!!! ХА-Ха-ха!!!!! Він Т**** ПАТРУЛЬНИЙ як він може відбирати працівників слідства??
лучанин Показати IP 7 Вересня 2016 08:53
пропоную всіх патрульних перевести на дільничих та слідчих, вони вже навчені то нехай покажуть результати, хто не захоче перевестись звільняти.
Просто до лучанин Показати IP 7 Вересня 2016 13:01
"Так собі" ідея!