USD 26.9 27.05
  • USD 26.9 27.05
  • EUR 28.5 28.7
  • PLN 6.65 6.69

У Луцьку за кермом спіймали неповнолітнього, який вирішив покататись

Луцькі інспектори затримали неповнолітнього, який не мав жодного дозволу й документу на керування, інформують у патрульній поліції Луцька.

Сьогодні вдень на службу 102 надійшло повідомлення, що хлопець узяв автомобіль батьків без їхнього відома та їздить по місту.

Вказаний BMW X5 оперативно виявили патрульні на проспекті Перемоги.

17-річний водій не мав жодних документів на транспортний засіб. Повідомив, що батьків у місті немає, тож він вирішив покататись.

Автомобіль евакуювали, його зможе забрати назад лише власник.

На хлопця ж склали відповідний протокол за керування без документів.
Коментарів: 17
Loading...
Xxx 17 Лютого 2017 21:20
А чому BMW X5 шо там більш не було щось попроще на чому можна було Б покататись?
fsdfsdf до Xxx 17 Лютого 2017 22:25
було. не знайшов ключів від таврії.
Анонім до Xxx 18 Лютого 2017 11:28
на відміну від тебе .на санчатах якось не хотілось
лучанин 17 Лютого 2017 22:21
https://youtu.be/8GoMR5bj5hY?t=251
водій 17 Лютого 2017 22:48
Прізвище в студію, водія
1234567 17 Лютого 2017 23:17
Інформація не зовсім правдива!
Слідчий 18 Лютого 2017 00:44
Інформація не правдива, у нього були документи на машину.
345655 18 Лютого 2017 00:49
Сьогодні вдень на службу 102 надійшло повідомлення?????? Що???? Це яких ворогів портібно мати щоб так здати з потрахами.
123 18 Лютого 2017 13:49
Які батьки такі і діти.......мажори
45 18 Лютого 2017 23:11
ну і що? я теж крала жигуля в діда! І не мажорка, і батьки не такі погані як в коменті написано - які батьки такі і діти, мали б таку машину теж би вкрали покататись! Дякувати Богу і батькам шо навчили їздити і нікого не збив...
Ттл 19 Лютого 2017 00:17
Ас5505 їздив з друзями з відкритими вікнами даже при морозі -12г
Стары 19 Лютого 2017 11:55
Ас 5505 і шо там далі, скижи будь ласка, бо з номерами Ас 5505 в луцьку є дисятки машин. Знаю власника автівки і на цьому BMW зовсім не такі номера почнемо з того.
77777 19 Лютого 2017 13:03
Не бачу нічого кримінально, колись мій син теж таку саму фігню вчюдив. Тільки він омудрився щей втікати від поліції. Все буває перший раз в житті)
Олег 19 Лютого 2017 15:30
Так на цьому іксі баба їздить