USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку в ДТП постраждала 6-річна дитина

30 Серпня 2016 13:35
Дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждала неповнолітня, трапилася 29 серпня у Луцьку, - повідомляє прес-служба волинської поліції.

Зокрема, вчора ввечері на бульварі Дружби Народів легковик «Mercedes-Benz 200» наїхав на 6-річну дівчинку, яка на роликах виїхала на дорогу за межами пішохідного переходу.

Внаслідок автопригоди дівчинка отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували у відділення неврології Волинської обласної дитячої клінічної лікарні. Медики діагностували в потерпілої закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.

Відомості поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Просто Показати IP 30 Серпня 2016 13:40
Чого не пишуть що водій п&д&рас? Не дивиться на дорогу... Позабирати у всіх права і т.д. Де, бл%ть, батьки???? Ви чого не навчаєте своїх дітей що таке дорога і правила безпеки?????????? Немає коли за інтернетом ???
Зірка до Просто до Просто Показати IP 30 Серпня 2016 14:24
Підтримую : ""Де, бл%ть, батьки???? Ви чого не навчаєте своїх дітей що таке дорога і правила безпеки?????????? Немає коли за інтернетом ???"" це 100000%!!! є і водії пі.....си , але тут батьків треба за фаберже
Печально до Просто Показати IP 30 Серпня 2016 14:40
З чого ви взяли, що водій не дивиться на дорогу?!!!!! Дитина вискочила на роликах в неположеному місці. Будь-який водій не зупинив би авто за одну секунду. А от питання,де були батьки і чому 6-річна дитина сама катається на роликах по дорозі, дуже доречне! !!!! Дуже шкода дівчинку. Нехай як найшвидше одужує! !!!!
Анонім до Просто Показати IP 30 Серпня 2016 15:04
дівчинка гуляла з дідусем він і не вгледів водій який збив її їхав як не дивно не швидко за кермом був дідусь років 65
Svv до Просто Показати IP 30 Серпня 2016 17:07
А водій в чому винуватий, що дитина така. Подивіться на тих дітей. Всуне навушники у вуха, і валить прямо як теля. Не подивиться по сторонах. ПДР потрібно вчити.
Просто до Svv Показати IP 31 Серпня 2016 17:37
На рахунок водія була іронія. Я навмаки на стороні водіїв! Не враховуючи дану ситуацію, наш народ всерівно так і не навчився слідкувати за дітьми і дотрииуватись елементарних правил!
Коля Показати IP 30 Серпня 2016 14:17
на ролока\х можна під машину попасти чому не виховуєте своїх дітей, чи немає часу бо сидите в соціальних сетях а діти хай що хочуть те і роблять!?
111 Показати IP 30 Серпня 2016 15:13
"поза межами пішоходного переходу". Батьки вчіть дітей правилам безпеки, бо можна наробити біди і собі і ні в чому не винним водіям
1601 Показати IP 30 Серпня 2016 15:23
Чого ввечері дитина на роликах їздить по дорозі, а винен водій?
Свідок Показати IP 30 Серпня 2016 18:11
Я їхав у маршрутці 11 на кінцеву. Маршрутка проїхала пішохідний перехід і зупинилась відразу за пішохідним щоб обїхати машину яка стояла при дорозі. На зустрічній смузі паралельно маршрутки рухався мерседес (який і збив дівчинку). В цей момент дівчинка виїхала на пішохідний перехід (на роликах). Вона не могла бачити за маршруткою чи їде машина по протилежній смузі. Саме зіткнення я не бачив але можу сказати що швидкість водія мерседеса не була великою оскільки тривалість (звукова) гальмівного шляху була досить короткою (думаю швидкість автомобіля була не більше 30-40 км/год). На мою думку водій не мав технічної можливості уникнути дтп. І дівчинка на роликах не могла різко зупинитись перед виїхавшим авто.