USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку в цукерках знайшли хробаків. ОНОВЛЕНО

12 Жовтня 2016 10:50
Лучани виявили у цукерках торгової марки "Аліска" хробаків.

Як повідомив Інформаційному агентству Волинські Новини лучанин Олексій, цукерки принесли йому та колегам у вигляді комерційної пропозиції від ТзОВ "Фабрика Фасування".

Пропозиція містить більше десяти найменувань, але коли справа дійшла до цукерок "Грильяж чорносливовий з арахісом", колеги Олексія не могли не помітити двох хробаків, які випали з солодощів.

За коментарем ІА Волинські Новини звернулися до ТзОВ "Фабрика фасування", але менеджер з фасування Олександр коментувати появу хробаків у солодощах відмовився, зауваживши при цьому, що вони займаються лише фасуванням цукерок, а за їхнє виготовлення відповідає ТзОВ "Продторгресурс". Олександр також пообіцяв у найкоротший термін розібратися у цій ситуації.

Своєю чергою, директор департаменту маркетингу та реклами ТзОВ "Аванта", власністю якого є ТМ "Аліска", Андрій Лігун повідомив, що черв’яки заводяться у цукерках через умови зберігання.

Так, кондитерські вироби часто зберігають разом з крупами, а в крупах може з’явитися міль, яка «мігрує» в не герметично запаковані цукерки.

Завдяки сприятливим умовам міль розмножується й, таким чином, у вашому десерті можуть з’явитися хробачки.

Андрій Лігун запевнив, що усі цукерки та крупи, в яких знаходять міль чи черв’яків, одразу вилучають з магазинів та повертають виробнику, у цьому випадку – це ТзОВ "Продторгресурс". Водночас, він зауважив, що те, що в цукерках ТМ «Аліска» оселилися тварини, свідчить про натуральність продукту, адже, зі слів директора, личинки їдять тільки натуральні продукти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
але не ті Показати IP 11 Жовтня 2016 19:28
хробаки .що ми -а ті що нас ідять!!! по друге-цукерки без хіміі точно! ну а на термін придатності все таки варто звертати увагу.навіть якщо це і презент!!!!
14/88 до але не ті Показати IP 11 Жовтня 2016 20:11
коментар було видалено
дідо Показати IP 11 Жовтня 2016 19:40
Ковбаса без кусків мяса - погано, цукрки з кусками мяса .також погано.... вам невгодиш.
Така собі лучанка Показати IP 11 Жовтня 2016 19:52
Виробники скажуть що це витівки конкурентів)))
ок Показати IP 11 Жовтня 2016 19:57
комерційна пропозиція-це ж як партнерів "поважати" треба)
Саша Показати IP 11 Жовтня 2016 20:36
Зробити розтин хробаків і перевірити на рівень глистів. Якщо позитивний, то покарати всіх
Док до Саша Показати IP 11 Жовтня 2016 21:04
Як яблунева плодожерка може потрапити в цукерки? Це ж не її профіль!
Анонім до Док Показати IP 12 Жовтня 2016 13:32
На детектор брехні всіх хробаків!)))
Gora Показати IP 11 Жовтня 2016 20:44
Мені теж такі траплялися,після тогo я купую цукерки в геометричних упаковках
Всезнайко до Gora Показати IP 12 Жовтня 2016 13:08
Може в "герметичних"?
123 Показати IP 11 Жовтня 2016 20:51
Якщо хробачок з"їв то й мені не гріх!
Валя Показати IP 11 Жовтня 2016 21:52
Щось давно не читала коментарі Тиць-Здиць. Він (чи вона) вміє влучно підмітити
Тиць-Здиць до Валя Показати IP 12 Жовтня 2016 11:06
А я не маю коли... пальці в шоколаді та рештках хробачків. Ласую смакотою. В Лаосі за такого червячка, та ще й в клярі, доляри треьа платити, а тут - безкоштовно та й продукт вітчизняний.
Качок Показати IP 11 Жовтня 2016 21:57
З чого кіпіш?! Так це ж натуральний білок
Валька Показати IP 11 Жовтня 2016 22:05
ФУ ФУ. Виробника за таке і магазин що так зберігають треба вже забрати ліценцзію або перевірки цілий рік а тоді подумати чи продовжувати вироблення такого цукерочка!!! Ніякої відповідальності немає вироників. А рошен цукерки без хробаків можна їсти?
Тата до Валька Показати IP 14 Жовтня 2016 00:01
Я в цукерках "Червоний мак" знаходила хробачів,і в "Монблан" раз трапились.Так що рошеновські теж можуть мати сюрприз
СВ Показати IP 11 Жовтня 2016 22:06
Моя знайома в Ковелі теж показувала цукерки іншого виробника з такими ж червяками...
007 до СВ Показати IP 12 Жовтня 2016 13:46
А чи це ТМ "Нектар"?
007 до СВ Показати IP 12 Жовтня 2016 13:57
Чи часом це не ТМ "Нектар"?
Не вперше Показати IP 11 Жовтня 2016 22:31
Щось, останнім часом, часто зустрічаю білок (хробаків) у цукерках! А їх можуть їсти дітки, які полюбляють солодощі! Так немає бути!!!
лучанин Показати IP 11 Жовтня 2016 22:42
Це означає одне - цукерки натуральні. Це харчова міль знайшла їх в магазині, а чому вона в "рошен" не залазить)
Анонім Показати IP 11 Жовтня 2016 23:29
Здорово!!! цукерки стопудово натуральні!!!!!!
Кіра Показати IP 11 Жовтня 2016 23:45
В цукерках ще не траплялись, але неодноразово знаходила хробаків (правда дохлих, спечених) у Теремнівському і Кічкарівському чорному хлібі.
свєта до Кіра Показати IP 12 Жовтня 2016 11:07
Неодноразово?Ви якась дивна,я б після одного разу перестала купляти цей хліб
Анонім Показати IP 12 Жовтня 2016 02:43
Грильяж чорносливовий!Все ясно.
таксист Показати IP 12 Жовтня 2016 03:58
це все путін бо цукерки петіни
оптиміст Показати IP 12 Жовтня 2016 09:22
Чекаю, коли вже термін придатності друкуватимуть на кожній цукерці в обгортці.
Володимир Показати IP 12 Жовтня 2016 10:36
Значить вони натуральні, а їм аби малого виробника придушити.
Волинянин Показати IP 12 Жовтня 2016 10:59
Ви не розумієте!!!це делікатес хробаки в шоколоді!!!!!так і мало бути)
Nf Показати IP 12 Жовтня 2016 11:47
То чортів рошен -порошен (огидні до речі цукерки) яким забиті полиці всіх торгових точок, так знищує конкурентів і підтримує свою монополію.
Іванко Показати IP 12 Жовтня 2016 13:22
ООООООООООООО, яка катастрофа, хробачок, бідняжечка. БЛін журналісти займіться реальною роботою... буває і це нормально...Волинським новинам мабуть більше подобаються Рошен, АВК...)
до речі Показати IP 12 Жовтня 2016 13:25
Логіка: людина з хробаками всередині, гидка, зіпсована цукерка
Я Показати IP 12 Жовтня 2016 13:37
Дата придатності переклеюється от вам і свіжі Факт відомий всім і не тільки з цукерками така ситуація
Роман Показати IP 12 Жовтня 2016 14:58
Таких я і в цукерках червони мак бачив" Світоч"
Ірина Показати IP 12 Жовтня 2016 16:44
Лучанин Олексій)) Клас! Я завтра принесу товар свого місцевого конкурента з червяками. Напишете?)))
Левко з району Показати IP 12 Жовтня 2016 18:19
Стільки компаній перечислено, а пропозицію робили лучанину Олексію ))) серйозний лучанин якийсь, шо аж цілу комерційну!!! )))
Анонім2 Показати IP 12 Жовтня 2016 20:24
Я так розумію, лучанин Олексій, який навіть не спромігся назвати свою посаду і організацію, котру представляє, підло підставив своїх партнерів. Я не думаю, що ТзОВ "Фабрика Фасування" задалася ціллю накормити його червами, оскільки не розламавши цукерку, їх не виявиш. От і завези людям цукерки...
Покупець Показати IP 12 Жовтня 2016 21:17
А в чому суть новини? Таке трапляється, якщо продукт натуральний. Жоден з виробників від такого не застрахований. В крупах теж хробаки бувають.
рррр Показати IP 13 Жовтня 2016 06:58
то ВТМ Колібрісів?