USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

У Луцьку відкрили пам’ятник християнському милосердю волинян

26 Листопада 2016 19:31
В загальнонаціональний День пам’яті на території церкви у Луцьку відкрили пам’ятник християнському милосердю волинян.

Урочистості відбулися 26 листопада після вшанування жертв голодоморів скорботною ходою від Театрального майдану до площи Злуки.

На території Хрестовоздвиженської церкви представники влади урочисто відкрили пам’ятник християнському милосердю волинян, який планували встановити майже десятиліття тому. Сотні лучан спостерігали як у місті відкривали пам’ятник не жертвам, а добрим справам загиблих людей.

Владика Луцький і Волинський Михаїл відслужив поминальну панахиду та освятив пам’ятний знак.

Опісля колона рушила на Замкову площу, де відбулась акція «Запали свічку». Лучани запалили свічки у лампадках, які в цей день символізують скорботну пам’ять про усіх, хто не пережив голодоморів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
КРАЯНКА Показати IP 26 Листопада 2016 19:59
А ДЕ МП? ЧИ ЦЕ ЇХ НЕ СТОСУЄТЬСЯ, БО РОСІЯ НЕ ПІДТРИМУЄ ЦЮ ПОЗИЦІЮ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ? !
Вахтанг Показати IP 26 Листопада 2016 20:15
А якщо хтось не християнин, то що - він не може бути милосердним? Чи христ. милосердя якесь особливе? Чи християни вирішили вкотре показати свою зверхність та зневагу до людей інших світоглядних цінностей? Мені, наприклад, образливо.
Лучанин Показати IP 26 Листопада 2016 20:38
Той самий Михаїл, який в центрі Луцька розкопує могилки, щоб побудувати альтаночку, замутив багатоповерхову "Академію" незаконно, здає в оренду наливайкам келії монастиря, будує наливайку біля брами. Ага!
Краянці Показати IP 26 Листопада 2016 20:40
хто їх туди кликав - не та конюктура
А Показати IP 26 Листопада 2016 20:59
А хто авторка цього шедевру? Здогадайтесь з одного разу.
лучанка Показати IP 26 Листопада 2016 21:17
Що стидно признатися хто це ліпив???
127 Показати IP 26 Листопада 2016 22:05
На світлинах біля пам"ятника старенькі діди, це що, жертви голодомору?
555 Показати IP 27 Листопада 2016 09:03
Пропоную прибрати з тексту пам"ятника слово "християнському"
Волинянин Показати IP 27 Листопада 2016 09:23
Добре було б щоб там поховали раз і назавжди усе наше керівництво разом з аферисткою дацючкою і очистили нашу культуру що ганьблять Україну перед усім світом!!! Українці ви Д**ІЛИ.
Сераховичі до 555 Показати IP 29 Листопада 2016 14:35
Підтримую! дуже доречне зауваження! Хоч були і такі .що ділились останнім.