USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку встановили новий пам'ятник Кузьмі

23 Серпня 2016 15:10
Новий пам’ятник лідеру гурту «Скрябін» Андрію Кузьменку встановили у Луцьку 23 серпня на території рекреційного комплексу «Сіті-парк», - інформує інтернет-видання Волинь24.

Нагадаємо, 1 жовтня 2015 року у Луцьку відкрили перший в Україні пам’ятник загиблому в автокатастрофі співаку Андрію Кузьменку, відомому під псевдонімом Кузьма Скрябін.

Один з останніх пам’ятників авторства Ірини Дацюк у Луцьку, присвячений відомому співаку Кузьмі, викликав хвилю критики й обурення як у творчих колах, так і серед громадян. Після цього в інтерв’ю одному з волинських ЗМІ пані Дацюк «відхрестилася» від свого витвору й переклала провину за невідповідність образу на львівських майстрів. Вона також повідомила, що вже працює над новим пам’ятником Кузьмі.

Новий пам’ятник планували встановити до 17 серпня, Дня народження Андрія Кузьменка.

Втім, зробити це вчасно не вдалось.

Новий пам’ятник виготовив київський скульптор Тарас Цюпа. Він також виконаний з бронзи, але в іншому художньому стилі. Зокрема, цього разу Кузьма Скрябін сидить на лавці.

Пам'ятник дещо дорожчий за попередній. До слова, перший пам’ятник коштував майже 388 тисяч гривень.

Цього разу офіційного відкриття скульптури не планують.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
О! Показати IP 23 Серпня 2016 15:11
О Боже! Добав людям розуму!
Ну до О! Показати IP 23 Серпня 2016 18:12
І тверезого погляду, Боже, якщо можна. І щоб жаба не давила. Пока всьо, Боже.
555 до О! Показати IP 23 Серпня 2016 23:34
100 процентів.....
я Показати IP 23 Серпня 2016 16:05
м-да... щось ніяк...
Анонім Показати IP 23 Серпня 2016 16:15
цей симпатичний!)
Олександр Показати IP 23 Серпня 2016 16:51
Класний
Тако Показати IP 23 Серпня 2016 18:15
У всіх відношеннях попередньому не рівня. Є ідея, є емоційний бік. Просто й талановито.
Юрко Показати IP 23 Серпня 2016 19:17
Тут вже якісь мязи присутні, а то в попередньому був такий худий
Саня Показати IP 23 Серпня 2016 19:50
Адрес можна де ця пам'ятка знаходиться.
Кузя Показати IP 23 Серпня 2016 20:23
Даний пам"ятник, звичайно, дещо кращий за попереднє убозтво... Але всерівно, не те... Треба було зобразити нашого дорогого Чувака простіше, так як він і запам"ятався нам - у футболці, шортах і отих резинових капцях... Так що бажаю пані Дацюк завершувати свою так звану скульптурну діяльність, прийнаймі, щодо зведення пам"ятників таким чудовим людям, як наш дорогий Андрій!
А мені подобається Показати IP 23 Серпня 2016 22:03
Просто, "по- сімейному", щиро, без якоїсь прихованої задумки - таким і був Андрій. Відразу видно, що пам'ятник ХОРОШІЙ ЛЮДИНІ.
Анонім до А мені подобається Показати IP 26 Серпня 2016 20:08
це не дацюк ,а інший
сусід Показати IP 23 Серпня 2016 23:28
та він косоокий.....курва......ті скульптори якісь привалені зза вугла пустим мішком......господи, Андрію, прости їх грішних . за знущання над твоїм образом.........................................................люди у вас клепка є в голові....позорище і срамота........ шо тої першої "скульпторши" . що цього пенька "скульптора".
сусідка Показати IP 24 Серпня 2016 08:51
ще мабуть на могилі нема пам"ятника а в нас вже другий.не дивно .що про волиняк анекдотів не менше ніж про чукчів
семьон семьонич Показати IP 24 Серпня 2016 15:44
пальці-як в скелета скульптори-працюйте навіть над найдрібнішими деталями
Мирослав Качмарик, х Показати IP 24 Серпня 2016 19:46
Не знаю, хто автор, та кажу ганьба йому і тим, хто посприяв встановленню такого паскудної скульптури. Бо пам'ятником цей "узвар" назвати не можна. Я бачив Скрябіна особисто. Це був щирий і відкритий чоловік. Він єдиний дав концерт у драмтеатрі Івано-Франківська без будь-якої охорони. Як художник скажу: обличчя знівечене (зверніть увагу на очі і перекособочені губи), ліва рука непропорційно витягнута. І не дарма я в Facebook не побачив авторства цієї "скульптурної мавпи". Відов, соромно признатися. Не бачив попередньої, але й цю мусите забрати. МЕНІ СОРОМНО ЗА ВАС, ЛУЧЧІВЧАНИ. ДАЙ ВАМ БОЖЕ МУДРОСТИ. СЛАВА УКРАЇНІ!
гість Показати IP 24 Серпня 2016 23:48
а пан Цюпа хоч щось про Кузьму знає?Боже, що за поза, пропорції рук і тіла і взагалі де креативність співака...якийсь сибарит, жахливо...цікаво, хто це погодив