USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку журналісти зі Сходу не знайшли міфічних бандерівців

19 Серпня 2014 18:49
Російськомовні журналісти зі Сходу України не зазнають утиску з боку лучан та не знайшли тут міфічних бандерівців, якими лякають просепаратистські та російські ЗМІ жителів Сходу.

Про це медійники розповіли під час круглого столу в Луцьку сьогодні, 19 серпня.

Журналісти зі східних та південних регіонів України завітали у Луцьк у рамках програми міжредакційного обміну «Схід і Захід: редакції за обміном». Такий захід організовує «Інтернюз Україна» вже втретє: попередні візити відбувались у квітні та в липні.

Працівники місцевих ЗМІ зауважили, що в умовах, які склались, багато видань були змушені припинити свою діяльність. Так, журналістка ТРК «Луч» з міста Красний Луч Вікторія зауважила, що вона з колегою працюють дистанційно у Києві, оскільки в місті, яке контролюють терористи, знаходитись небезпечно. До війни в редакції працювало 25 людей, нині залишилось лише 3.
Журналістка стверджує, що у місті немає газу, а бензин можна дістати лише у тому випадку, якщо ти знайомий з терористами. Три місяці не отримують зарплат та соціальних виплат місцеві жителі та працівники бюджетної сфери.

Попри те, що працівники видання не отримують зарплати вже п’ятий місяць, дівчина не полишає своєї професії – разом з колегою вони збирають та обробляють матеріали із соцмереж та публікують їх. На життя в нинішній непростий час зароблять фрілансом.

Дівчина впевнена, що українцям слід забути слова Помаранчевої революції про те, що жителі Сходу і Заходу – різні:

«Потрібно забути те, що казали на першому Майдані, що ми різні. Ніякі ми не різні. Відмінності, може, й є, але задля миру потрібно об’єднатися».

Її колеги зі Сходу та Півдня зауважили, що у Луцьку адекватно реагують на російську мову, якою вони розмовляють та зауважили, що тут живуть добрі та привітні люди. Що ж стосується міфічних бандерівців, то медійники зазначили, що їх тут не зустрічали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Штефан, Луцьк Показати IP 19 Серпня 2014 18:58
До мене потрібно було їх привезти. Я - бандерівець. Тільки реальний і не міфічний. Правда, москалів їм тушкованими, а не сирими.
віра Показати IP 19 Серпня 2014 19:03
Дончанин, тітушко, ватніки , де ваші коментарі?!
хаха до віра Показати IP 19 Серпня 2014 19:08
та їх рукаводство кинуло, грошей ше за березень не дало, от запили з горя
Дончанин до віра Показати IP 19 Серпня 2014 19:10
коментар було видалено
ватнік до Дончанин Показати IP 19 Серпня 2014 20:13
Хух. Живий,наволоч:-)
титушко до віра Показати IP 20 Серпня 2014 12:03
может еще бред британских ученых коментировать.
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 19:13
что все слепые????
))) до Анонім Показати IP 20 Серпня 2014 00:09
ну, бандеровцы есть в Луцке. только это уже очень старые люди, ветераны. а то, что скачет по площадям - это не бандеровцы. это бандар-логи. журналисты чистую правду сказали. шухевич бы пострелял эти толпы и умер бы еще раз от стыда, если бы воскрес.
Волинянин Показати IP 19 Серпня 2014 19:23
Від окупантів гуманітарна допомога?!Розривали на шматки Україну з бабаями і стрелковими,прапори двоголового бройлера чепляли - українські знищували.Допомога для таких півнів дончан рефрижератор в расєю!
Дончанин до Волинянин Показати IP 19 Серпня 2014 19:29
А почему украинские вояки бегут на территорию агрессора?
Анонім до Дончанин Показати IP 19 Серпня 2014 22:16
ваші коменти вже насктільки нікчемні що нічого крім сміху і бачення наскільки ви ,,,,,,,,,(думаю як вас назвати),та ну просто чМОШНІКИ нічого не викликають.
Лучанин Показати IP 19 Серпня 2014 20:02
Погано журналісти-східняки шукали, бандерівці на Волині зараз при владі: Гузь, Слабенко, Пирожик. Данильчук, Вітів та їм подібні
Шаповаловвал до Лучанин Показати IP 19 Серпня 2014 22:32
Вони ще героя Шаповала не бачили!
Бандьора Показати IP 19 Серпня 2014 20:15
Кацапів таких як ти бити
БандЕра Показати IP 19 Серпня 2014 20:54
Забув сказати - Слава Україні!!!
Яся Показати IP 20 Серпня 2014 09:52
А хіба ми навіть під час Помаранчевої революції не хотіли, щоб Схід і Захід були разом?
))) до Яся Показати IP 20 Серпня 2014 10:44
так вот тогда мы и были вместе. путем финансирования провокаций и раскачивания майданов и прочего посмешища довели до того, что теперь ненавидим друг друга. допрыгались.