USD 26.9 27.05
  • USD 26.9 27.05
  • EUR 28.5 28.7
  • PLN 6.65 6.69

У Мінську – перша за 7 років акція протесту

На заклик екс-кандидата в президенти Білорусі Миколи Статкевича у Мінську стартував "Марш розсерджених білорусів".

Його учасники вимагають від влади скасувати декрет про дармоїдство, а також інші заходи, які б'ють по гаманцях білорусів, повідомляє TUT.BY.

Так, на акцію прийшло понад тисячу осіб. За оцінками присутніх, така кількість людей не виходила на акції протесту з грудня 2010 року.

Зокрема, приїхали люди з регіонів, які запевняють, що ніколи не відносили себе до опозиції, а на акцію прийшли, оскільки вважають податок на дармоїдство приниженням людей.

"Ми - не бидло, ми - народ. Ми не дозволимо владі топтати нас ногами", - заявив Статкевич.

Серед присутніх багато представників старшого покоління. Деякі учасники акції принесли біло-червоно-білі прапори, також видно прапори ЄС.

Учасники маршу ухвалили резолюцію, де виклали вимоги до влади, серед яких скасування декрету про дармоїдство, зупинка зниження реальних доходів населення, скасування підвищення пенсійного віку і повернення вільних і чесних виборів.
Коментарів: 10
Loading...
Анонім 17 Лютого 2017 20:31
нашi люди повиннi жити в нiщитi, тодi всiм буде добре
Анатоль_ 17 Лютого 2017 20:46
Допротестуються, що буде в них таке ж бідне життя, мізерні пенсії та ціни як зараз ми маємо
Кошмар,а не Україна 17 Лютого 2017 21:09
Наш народ вже домітингувався, живемо як в царя за пазухою. Ікра, риба червона кожного дня....
Міс Будятичі 17 Лютого 2017 21:26
"Декрет на дармоїдство"... звучить... Народ, як вам? У них скасувати, а у нас ввести... Га?
СУГС 17 Лютого 2017 23:47
На мою думку, Московія реалізовує проект про зміну влади у Білорусії, акція організована ФСБ та іншими спецслужбами Московії за підтримки промосковсько налаштованих силовиків Білорусіїї. Чекати біди...
Ja до СУГС 18 Лютого 2017 08:40
однозначно так , але це вершина айсбергу це все і подіїї в Україні і в недалекому минулому в грузії зараз в Румунії та ін все єлементи великої гри , а людське життя як завжди нічого не варте
лучанин 18 Лютого 2017 00:27
пропала білорусія
ТТ 18 Лютого 2017 07:40
Крим, Донбас, Луганськ, а тепер Білорусь - аж сюди чути запах проплачених мітингів. Десь бацька не теє піzданув? от і Владіміровіч Вова захвилювався, скоро і там зелені кашкети зявляться.
свідомий 18 Лютого 2017 11:24
Однозначно путінська провокація. Путіну вигідно щоб Лукашенко сидів під санціями тоді він більш слухняний і керований.
Міс Будятичі 18 Лютого 2017 13:16
Путін то звісно ще той с*рун, але міня тєрзают смутниє сомнєнья шо то він...