USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Місто, яке має «душу»: у Горохові «вишили» в'їзний знак

29 Червня 2015 12:42
На одному із в'їзних знаків у Горохові днями закрасувалася вишиванка. Таку акція організували місцеві мешканці до Дня Конституції та Дня Молоді. Про це інформує Оленка Лук'ян в мережі.

"Кожен українець та патріот повинен мати у своєму гардеробі вишиванку, носити її біля серця, одягаючи на найбільші свята. Кожне місто, яке має душу, сьогодні повинне одягнути вишивку, адже вона є оберегом він усіх бід і негараздів. З такими думками 26 та 27 червня ВО "Тризуб" імені Степана Бандери у Горохівському районі, а саме волонтерка подруга Квітка (Оленка Лук'ян), Смерічка (Оленка Климчук-Ковтун) та Незламна (Таня Брячак) з допомогою родини Бабіїв (Петра, Оксани та Христини), Валерія Нечипорука, Саджая Або та інших активістів наводили порядок та причепурили один із головних в'їздів в Горохів, а саме із Львівського боку. Пофарбувавши все, та за допомогою трафаретки, яку зробив друг Дзвін (Голдованський Володимир) вишивали фарбами прекрасний червоно-чорний візерунок. Так, до Дня Конституції та Дня Молоді закрасувалася в Горохові вишиванка. Тепер наше місто вітатиме гостей ось такою красою", - йдеться у повідомленні.



Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, як Горохів став синьо-жовтим. Цьогоріч місту виповнилося 775 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Грыць Показати IP 29 Червня 2015 12:45
Шот подташнивает...
Олена Показати IP 29 Червня 2015 13:28
Гарно!
Горохов Показати IP 29 Червня 2015 13:44
Куча людей фоткаются в вышиванках, с флагами. Ставят себе на заглавные в соцсетях. Трезубцы изображают, пишут телами на заплеванном асфальте "Украина", лепят самые большие в мире вареники и все такое прочее. И хоть бы один сфотографировался на фоне построенного дома, отремонтированного детсада или проложенной дороги. Гордость - рубашка, тряпица и вареник. Мощно.
Коля до Горохов Показати IP 29 Червня 2015 13:57
Це ж текст Шарiя))
патріот до Коля Показати IP 30 Червня 2015 09:02
Приємно здивована що і наші люди не всі зомбовані і слухають не тільки брехливі новини українських каналів, але й таких розумних і незалежних журналістів як ШАРІЙ. А з приводу вишиванки як говорить ШАРІЙ " маразм зашкалює". Пора і правда щось реально робити, а не тільки вдягнути вишиванку і ходити кричати який ти патріот.
Анонім Показати IP 29 Червня 2015 14:07
коментар було видалено
Горохів до Анонім Показати IP 29 Червня 2015 14:15
А чим ти гордишся, що пишеш за копійки такі тексти? Піди і спробуй заробити чесною працею, пісатель... -дєкабріст...
Яценюк Показати IP 29 Червня 2015 14:17
https://youtu.be/PyAQeMsEOwc - Яценюк: зарплаты и пенсии будут в 5 раз больше
111 Показати IP 29 Червня 2015 14:22
А що, обовязково щоб у кожного "поганяло" було, чи це дуже щось нагадує?
Анонім до 111 Показати IP 29 Червня 2015 14:29
Так, брате Зраднику, обовязково...:)
Патріот до Анонім Показати IP 30 Червня 2015 09:05
Зрадник? Щось попахує тридцятими роками минулого століття. тоді твкож всі ті хто думав інакше і мав свою думку були зрадниками і ворогами народу.
Прутень Показати IP 29 Червня 2015 14:35
Хлопи! Я вчора Незламнiй таки зламав!Тому вона й на стовп полiзла...
Незламна до Прутень Показати IP 29 Червня 2015 19:09
Парубче, ти полегше, бо на палю в мене полізеш!
Добро і правда перем Показати IP 29 Червня 2015 14:54
Будь не лише сином свого батька, а й сином свого народу ! Громада-велика людина !
гм Показати IP 29 Червня 2015 18:32
А друг Зая чого до стовпа не вчепився???
ліс Показати IP 29 Червня 2015 19:03
Зая поскакав капусту кришити.
Горохівчанин Показати IP 29 Червня 2015 19:30
Ви б менше писали всяку дурню, а сталиб закачали рукави і зробилиб добру справу. А наші дівчата молодці. Так тримати.
Андрій батАйдар до Горохівчанин Показати IP 30 Червня 2015 00:13
більшість із коментарщиків за своє життя крім свого органа нічого не тримали, добре що мами з татами по заграницях горба гнуть та гроші їм висилають щоб мали за що в інтернеті сидіти і всяку фігню писати. Та прийде час і з кожного спитають що ти зробив щоб краще було жити а більшість скаже - ми воювали на диванах бо були дуже зайняті)) Ось такий патріотизм і людська гідність у цих людей) Та нехай пишуть може хочаби букви не забудуть)))
Андрій батАйдар Показати IP 30 Червня 2015 00:15
молоді дівчата стараються щось роблять а здорові бугаї по кравіатурі пальці прогулюють
байдужість Показати IP 1 Липня 2015 07:40
Байдужий сидить у хаті, доки лихо не загляне у вікно.