USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Пам’ятник Сашку Білому відкрили у Рівному

2 Червня 2015 17:35
Пам’ятник координатору «Правого сектору» на Західній Україні Олександру Музичку відкрили у Рівному.

Координатор «Правого сектору» на Західній Україні Олександр Музичко (Сашко Білий) загинув 24 березня 2014 року неподалік кафе «Три карася» в Бармаках, що поблизу Рівного.



На церемонію вшанування його пам’яті прийшли його побратими з «Правого сектору» та УНСО, - повідомляє «Громадське. Волинь».



Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що вийшла книга спогадів про покійного Сашка Білого, яка має назву «Життя, мов спалах». Книга вийшла у Сполучених Штатах Америки. Її автором є письменник із міста Костополя Олександр Намозов.

Нагадаємо, член Правого сектору Олександр Музичко, відомий як Сашко Білий, був убитий міліціонерами під час затримання в ніч на 25 березня 2014 року на Рівненщині.

Згодом у Авакова заявили, що Сашко Білий застрелився сам. Після цього рівненський Правий сектор оголосив війну Авакову, а лідер Правого сектора Дмитро Ярош зажадав негайної відставки Арсена Авакова та арешту всіх причетних до вбивства Музичко.

ЧИТАТИ ЩЕ: ​П’ЯТЬ ФАКТІВ З ЖИТТЯ САШКА БІЛОГО

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Штефан,Луцьк Показати IP 2 Червня 2015 17:52
Ні зашо замочили.
бандерiвець до Штефан,Луцьк Показати IP 2 Червня 2015 19:48
Вони за це ще дадуть відповідь!
я до Штефан,Луцьк Показати IP 5 Січня 2020 15:03
не ні за що було за що просто так би не вбили. Вбили наші проросійські зрадники, за сильну проукраїнську позицію. Слава Герою!!!!!!
Анонім Показати IP 2 Червня 2015 17:52
коментар було видалено
бандерiвець до Анонім Показати IP 2 Червня 2015 18:09
коментар було видалено
Всезнайко Показати IP 2 Червня 2015 19:34
Це зараз модно, бандитам пам"ятники ставити... Бандера, Шушкевич, Білий і т.д.
бандерiвець до Всезнайко Показати IP 2 Червня 2015 19:46
Це справжні патріоти України! Слава Україні! Героям слава! Слава нації! Смерть ворогам! Україна понад усе!
Анонім до Всезнайко Показати IP 2 Червня 2015 20:07
Ти не Всезнайко, ти Д*БІЛ!!!Шушкевичу в Білорусі постамент поставлять, коли Лукаш піде...
Анонім до Всезнайко Показати IP 2 Червня 2015 20:13
Ти що, блін,білоруського екс голову Верховнай Ради бандитом назвав? В Бєларусь - ни ногою, д*білятко мацковскає.
Всезнайко до Анонім Показати IP 2 Червня 2015 21:44
Вибачаюсь, мав на увазі Шухевича...
УКРОП до Всезнайко Показати IP 2 Червня 2015 21:00
Це зараз модно, бандитів восхваляти....поПРОшенка, яйцехнюка, гройсмана і т. д.
Анонім до УКРОП Показати IP 2 Червня 2015 23:08
Ти не укроп, ти вата!
шпунтік до Всезнайко Показати IP 2 Червня 2015 23:12
Тобі так точно ніхто не поставить
Свідок Показати IP 3 Червня 2015 06:50
31.05.15 їду по Луцьку, обганяю бусік з номерам ДУК ПС. Він мабуть образившись, на червоне світло, включивши мігалки мене також обганяє, потім його знов бачу як він на цьому бусі стоїть посеред кільця і трещить з якоюсь дівчиною. Напевне спішив і хотів показати їй як він може.
Анонім Показати IP 3 Червня 2015 08:43
Україна перетворюється в європейське Сомалі - бандитам ставлять памятники, гицелі ходять із зброєю в містах, один пухнастий Порох співає, як добре нам буде жити.