USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

В українському батальйоні - чеченка-снайпер

1 Серпня 2014 14:58
Чеченка Аміна Окуєва воює за Україну. Вона служить снайпером у складі українського батальйону "Київ-2" на Донеччині. Про це інформує Експрес.

У мирний час жінка працювала лікарем в Одесі. Дотримувалася активної позиції під час подій на Майдані.

Її чоловіка Адама Окуєва в епоху Януковича заарештували. Його звинуватили у підготовці замаху на Путіна.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
віра Показати IP 1 Серпня 2014 15:20
СЛАВА лікарям! Вони скрізь на передовій!!!
молоток Показати IP 1 Серпня 2014 16:28
Молодець.Лце не ховає.Наші в Луцьку ПС маски лише на літо зняли.
Дончанин до молоток Показати IP 1 Серпня 2014 16:57
Она же, в отличие от вас, не хохол, точнее говоря, не хохлушка. Следовательно, имеет честь открыто отставать свое мнение.
Волинянин до Дончанин Показати IP 1 Серпня 2014 17:35
А як ти грязний ублюдок відстоюєш свою точку зору, тільки і вмієте ти і такі якти гавкати на всіх як пупінська шавка кисельов!
є до Дончанин Показати IP 1 Серпня 2014 17:56
спасибо жителям Донбасса за президента п...са И за войну тоже пасибки
Всезнайко до є Показати IP 2 Серпня 2014 00:49
коментар було видалено
Василий Показати IP 1 Серпня 2014 17:09
Честь и хвала таким Женщинам. Это действительно Женщина с большой буквы, которая пойдет за своим мужем и если весь мир будет против него она будет стоять сзади и подавать патроны.. А Данчанину скажу так . Ты бы свое еб..ло показал убогий. Или только за компом под Питером готов комментами спамить.
Новость слегка устар Показати IP 1 Серпня 2014 19:35
коментар було видалено
Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 19:40
А кадыров в курсе. Прочитал в нете что чехи уже выехали. А могла бы детьми заниматься.
Депутатка Показати IP 1 Серпня 2014 19:49
Я просто в захваті від таких сміливих жінок. Хоч і мусульманка, а має залізний характер. Мабуть загартувала себе живучи в Україні. Хоча, якщо чесно, то жінки не повинні воювати. Нехай Бог її береже.