USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У центрі Луцька хочуть відновити громадський туалет

29 Травня 2015 08:00
Через побутові незручності, що виникають під час масових заходів на Театральному майдані, депутати міськради просять розірвати договір з підприємцем, який наразі використовує приміщення громадської вбиральні, .

Про це йшлося під час 74-ї сесії міськради 28 травня.

У своєму депутатському запиті до міського голови Сергій Сівак розповів, що до нього звернулися батьки дітей, які були учасниками свята вишиванки у центрі міста 21 травня. Вони нарікали на побутову незручність – організатори дійства забули привезти біотуалети, тож діти «були змушені ходити, куди доведеться». Депутат наголосив, що у центрі міста є громадська вбиральня, яка тривалий час не використовується за прямим призначенням. Відтак, він пропонував розірвати договір із підприємцем, який мав би нині використовувати громадську вбиральню, та відновити її за кошти міського бюджету.



Запит не отримав необхідної кількості голосів обранців міської громади. адже наприкінці пленарного засідання у залі перебувала мінімально необхідна для кворуму кількість депутатів.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
лучани Показати IP 29 Травня 2015 08:14
Комунальне підприємство Автопарксервіс воює ,щоб отримати нові стоянки, а вбиральну обходить стороною. Нехай комунальне підприємство зробить з туалету лялу,та докаже,що вони потрібні місту.
Мутний до лучани Показати IP 29 Травня 2015 10:09
Вбиральня в центрі стоїть на балансі жкп 3, причому тут автопарксервіс ? Пи..нув аби написати комент.
З ВОЛОДИМИРА до лучани Показати IP 29 Травня 2015 10:52
ГАНЬБА ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРУ І МЕРУ ОСОБИСТО ЗА ТАКУ ГОСП І ДАРНІСТЬ ! Щоби в центрі 200 тис. міста не було де справити біологічну потребу! Романюк, приїду спеціально з друзями, напємось пива і зайдемо п**ісяти в мерію!
нарешті Показати IP 29 Травня 2015 08:37
спромоглися спробувати вирішити хоч одне важливе для міста питання. І з тріском провалили. Питання - що ті дупутати там роблять? Відповідь - лобіюють свої і ближнього оточення інтереси.
Анонім Показати IP 29 Травня 2015 08:51
Ну да параша в центрі міста це куди важливіша річ ніж стоянка , відсутність якої робить затори у центрі , а потім громадські рухи бігають і кричят ой гляньте , а водій нахабна не там став , ви оберіть або срати або стояти ...
лучани до Анонім Показати IP 29 Травня 2015 08:55
У центрі достатньо місця поставити авто. Просто декому впадло підняти зад та пройти 100 метрів.Зажралися.
Андрій до лучани Показати IP 29 Травня 2015 11:53
Дійсно багато місця навпроти Просвіти, але воно пустує, так як якийсь мудак перекрив біля Ощадбанку заїзд на стоянку. Коли я приїзджаю в центр (суд за театром), то мені потрібно об їхати 3 км по кругу від суду до старого ринку і біля собору, щоб заїхати на стоянку біля Просвіти. Де логіка?
Анонім до Анонім Показати IP 29 Травня 2015 09:00
Перестаньте свій зад раз в день з одного кінця міста в інший машиною возити, то і не буде проблем з стоянками.
Паша до Анонім Показати IP 29 Травня 2015 10:05
Їздь на ровері, якщо не можеж припаркуватись
Хлоп Показати IP 29 Травня 2015 09:42
ВН, тут в назві новини обов'язково треба уточнити, що саме депутат Сівак разом із фракцією Свобода хоче відновити громадський туалет.
Дьодік Показати IP 29 Травня 2015 09:46
Оце ціна нашим депутатам і ціна їхній "діяльнеості" - вони не здатні вирішити елементарне питання на користь громади. Тільки дерибан, распіл і откаттінг. Всіх їх на смітник разом з Червононосим Буратіном.
Джулія Показати IP 29 Травня 2015 10:28
А чому в сесійній залі було недосить депутатів для кворуму? Прізвища прогульників до відома громадськості!
Андрій Показати IP 29 Травня 2015 12:00
А з туалетом дійсно відбуваються дивні речі. Для чого його було купляти (я так розумію що його хтось купив)? Невже для того щоб він не працював? Уявіть, що якийсь мільярдер викупить Універмаг Луцьк чи Там-Там чи Порт-сіті і закриє їх повісивши замок. Тупо?
Юля Показати IP 29 Травня 2015 19:15
У Луцьку усі арки, двори і підьїзди обосц*ні та обоср*ні......