USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

У центрі Луцька «поховали» «Путлєра»

18 Червня 2014 13:55
Для карлика-агресора «Путлєра» влаштували похорон у центрі Луцька. Під лозунги «Не забудемо, не простимо» городяни поклали вінки до, як кажуть, «істоти, яка давно перестала бути людиною».

«Урочисто-святкове дійство» відбулося сьогодні, 18-го червня, біля сцени Євромайдану на Театральній площі обласного центру.

Колона молодих людей йшла похоронною ходою із вулиці Лесі Українки до сцени Євромайдану під марш. Потому, як «Путлєра» встановили біля сцени – люди почали покладати до нього вінки, на стрічках яких пише «Ніколи не забудемо, 49» (ред. «49» - кількість загиблих військових на збитому літаку Іл-76).

У кишенях «Путлєра» - пляшка з горілкою і російськомовна книга «Життя після смерті».

«Пляшка горілки символізує відгомін комуністичного часу, тому вона у нього», - пояснює громадський активіст Роман Перванчук.

«Я поклав «Путлєру» таку книгу, бо йому варто її прочитати, щоб знати, що його очікує після смерті й з чим доведеться зустрітися в потойбіччі», - розповідає громадський активіст Андрій Мошковський.
Молодики кажуть, що не приписують себе до будь-якої громадської організації, а ця ініціатива – підтримка тих, хто протестує під посольством Російської Федерації у Києві.

Учасники заходу кажуть, що через 40 днів «Путлєра» поховають методом кремації, звісно, наголошують, якщо він до того «доживе».

Також усіх лучан закликають приносити до ніг «Путлєра» гнилі овочі й фрукти.

Потому усі заспівали Гімн України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
думка Показати IP 18 Червня 2014 13:56
коментар було видалено
спематоксикоз Показати IP 18 Червня 2014 13:58
майданівки, дайте вже хтлось тому прищавому на фото...
гпз28 до спематоксикоз Показати IP 18 Червня 2014 16:14
да по ньому психіатрія плаче-
петро Показати IP 18 Червня 2014 14:03
то треба булоб замість "Хлібного дару" "Столичную" в кишеню всадити)
ще до петро Показати IP 18 Червня 2014 14:07
все еще впереди, еще всадят...
Справедливий Лучанин до петро Показати IP 18 Червня 2014 14:08
Ні, краще "Путінку"
как до Справедливий Лучанин Показати IP 18 Червня 2014 14:15
єто уже, как получится....
я Показати IP 18 Червня 2014 14:14
БРЕД
читач Показати IP 18 Червня 2014 14:22
коментар було видалено
титушко Показати IP 18 Червня 2014 14:32
Ё -стид.неужели матери нарожали лишних сыновей ,неужели женам остоп...ли их мужья что не знают как от них сдыхатся.неужели всем нужна НАСТОЯЩЯЯ война.даже добрая собака если ее поспоянно дразнить -может порвать.
100 Показати IP 18 Червня 2014 14:35
Акция супер толпу народу зібрала.
майбутнього не буде Показати IP 18 Червня 2014 14:37
та ні, нормальна акція. хоч показують свою громадянську позицію. а то вчора, так гарно, поблизу церкви навпроти ресторану "театральний" якісь лабухи наярювали свої мініатюри...навпроти в клітці, "поважна" кількість луцьких обивателів сиділи за століками та про щось патякали і щось жлуктали....і все так чемно і гарно....як в часи в НЕПу...а поруч йде війна, гинуть масово люди... як говорил Вицин: и все так чинно и благородно.
ксена Показати IP 18 Червня 2014 15:32
Побоялися б Бога. Ці "активісти-ідіоти" не задумувались. що і на них може таке чекати у майбутньому
землячка Показати IP 18 Червня 2014 15:39
Дуже "потрiбна" акцiя... саме в той час, як брат вбивае брата... ви геть вчманiли?
оля Показати IP 18 Червня 2014 16:04
От такі тепер і каламутять народ.Задовбали вже тими непотрібними акціями-робити хай йдуть ті "активісти"-на будівництво,чорниці збирати-що слабо?Ясно що цю акцію хтось фінансує,бо це все не задарма.Стидоба що на фоні банерів патріоти Волині-це що наші нові такі патріоти?
вік Показати IP 18 Червня 2014 16:05
Повний абзац,а чого рошенок в кишеню не накидали?Дожилися що діти чудять по площах.
Аня Марчук Показати IP 18 Червня 2014 16:17
А шо,Перванчук вагітний???І від кого?Від Ляшка?Пузо як на 6 місяці вагітності.А йому мабудь років 20:)))А люди в селах бідують,а ці відгодовані борови БЮТівські дуріють.Негайно усіх в воєнкомат і на східний фронт.
Анонім Показати IP 18 Червня 2014 16:22
перебор
Яша таки Рабинович Показати IP 18 Червня 2014 16:24
Аня,а шо вы хотите.Если свести вместе Гузя,Пирожика,Бондаря,Банаду,Данильчука и Перванчука то смело можно открывать цирк.Такого количества высококвалифицированных клоунов на душу населения таки нет ни где в нашей области.
Анонім Показати IP 18 Червня 2014 16:27
з такими речами не шутять,Бога побійтесь,пішли б краще б в церкву й свічку за здоров*я того ху**а поставили ,йому це боком могло б ще вилізти а ви гріх на себе берете,великий!
віруючий Показати IP 18 Червня 2014 16:33
Ритуал спалення чучела-це суто по-американськи і просто кощунство при цьому співати гімн України-ці "патріоти" ще гірші від Путіна,якого вважають злом, от він тут і виграє-що думаєте цей сайт не читають наприклад на сході,в Росії ,в Білорусі,в тій же Польщі - от і висновок,що українці таки де..ли.
Анонім Показати IP 18 Червня 2014 18:00
Маразм крепчает
Наталя Показати IP 18 Червня 2014 18:34
Пещерні люди! Але видно, що лучани на цей дебілізм не повелися, що додає поваги нашому місту! Проте всі "патріотичні ЗМІ" цю "велику і епохальну подію" висвітлили!! Піпл хаває!!
сірий Показати IP 19 Червня 2014 08:47
«Пляшка горілки символізує відгомін комуністичного часу, тому вона у нього», - пояснює громадський активіст Роман Перванчук. Активісте, ти ще в пелюшки пісяв, коли за "комуністичного часу" будувалися в Луцьку і області заводи і фабрики, люди мали роботу і зарплатню, не було бомжів і корупціонерів, коли люди мали перспективу і надію на те, що завтра буде краще. І, що саме головне - народ був зовсім іншом - щирим і дружнім. Ти ж бачив тільки бубль-гум і піпі-колу та план в компанії таких прищавих істот, як сам. Що ти і тобі подібні збудували, що зробили, щоб жити краще? Не обливай брудом минуле, якого ти не бачив і не знаєш.