USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька жінка на «Мерседесі» в’їхала в магазин, - ЗМІ

15 Червня 2016 15:27
Лучанка на мікроавтобусі марки «Мерседес» не впоралась з керуванням та заїхала в магазин.

За словами очевидців вона здійснювала поворот з проспекту Волі на вулицю Шопена, виїхала на тротуар та в’їхала в стіну. Крім того, люди розповідають, що саме в той час по тротуару йшла молода мама з коляскою, яким дивом вдалось уникнути наїзду, - інформує ВолиньPost

Одразу після інциденту жінка вийшла з автомобіля та пішла геть, а чоловік, який їхав з нею, просто відігнав автомобіль якнайдалі.

Зауважимо, що працівників поліції на місці інциденту не було. Втім, як пояснила прес-секретар Луцької патрульної поліції Ольга Бузулук наразі виклику про подібний інцидент не надходило, втім у разі якщо є потерпілі чи пошкодження майна, то збитки встановлюють слідчі, а відшкодовувати їх буде саме винуватець інциденту.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 15 Червня 2016 15:30
Бывает..........
Олег Показати IP 15 Червня 2016 15:33
баба за рулем - як м*впа з гранатою!
О Показати IP 15 Червня 2016 15:35
як що за рулем " з візда " то вже не їзда!
До ВН Показати IP 15 Червня 2016 15:37
Шарашкіна контора! Де авто, де жінка... Кризис жанру???
Люда Показати IP 15 Червня 2016 16:00
посвідчення водія продала Вітер чи Світлюк з Луцького мрео за 5000 грн так і їздить
Люді Показати IP 15 Червня 2016 17:15
Люда тебе розвели як мінімум на штуку
Мася Показати IP 15 Червня 2016 17:40
Світлюк дорожче править
кекс Показати IP 15 Червня 2016 18:04
Э ж камери.Так що при бажанні можна все побачити.Але чи є бажання?
Борис Показати IP 15 Червня 2016 19:36
Все як в Анекдоті не буду розказувати думаю самі анекдот знаёте:)!
шшшш Показати IP 16 Червня 2016 14:07
ще була за кермом одна дурепа неотесана, якій купили машину і права. В Луцьку таких багато.
бандеровець Показати IP 16 Червня 2016 22:25
всього навсього мабуть виїзджала або заїзджала і зацепила водостік)))