USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

У Володимирі-Волинському судитимуть 22-х бійців 51 бригади

22 Травня 2015 22:05
Бійців геройської 51-ї бригади усе ще тягають по прокуратурах і судах. Волинських бійців 51-ої бригади, які змушені були відступити на територію Росії і не підписали з прокуратурою угоди про визнання вини, а відстоюють свою честь до кінця, будуть судити у Володимир-Волинському міському суді.

Нагадаємо, більш ніж 40 бійців 51-ої окремої механізованої бригади, які захищали цілісність країни під кулями та «Градами» й побували в російському полоні, постали перед українським судом: хлопцям, віком від 18 до 30 років, які перетнули російський кордон, закидають дезертирство. Один із тих, хто дивом вцілів у липні 2014-го на териконах у Червонопартизанську, повідомив «Нововолинську діловому»:

29 травня у Володимирі-Волинському об 11.00 почнеться підготовче судове засідання у дуже гучній кримінальній справі. Військова прокуратура — проти 22 солдатів, яких обвинувачує у дезертирстві.

Вони категорично відкидають усі обвинувачення. Попри шалений тиск і принизливі умови тримання (в закритій військовій частині), відмовились підписати угоду про визнання своєї вини.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: МИРОВА УГОДА: ЩО ЧЕКАЄ НА «ДЕЗЕРТИРІВ» З 51-ОЇ ОМБ

Тому тепер їх судитимуть. Уже тут, на Волині, а не на Луганщині чи в Запоріжжі, як наполягали прокурори.

Суди бійців 51 бригади у Запоріжжі відбувалися улітку й восени.

Це геройські хлопці. Підтримати їх у суді чи хоча б в інтернеті — справа честі для кожного з нас.

Сподіваємося, нововолинці зможуть організувати транспорт для масової поїздки активістів до Володимира-Волинського 29 травня.

А у Запоріжжі це виглядало так:



Майже два тижні вони провели на розпеченому териконі "під градами" й мінометами. Без боєприпасів, техніки, харчів і навіть води.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: ТИЖДЕНЬ У ПЕКЛІ – ДО ОСТАННЬОГО. ГЕРОЇ 51 ОМБ, З ЯКИХ ЗРОБИЛИ ЗРАДНИКІВ

ВИЖИЛИ!

Врятували найдорожче для держави (якщо вірити Конституції) — своє життя. І вже 9 місяців доводять хитроголовій прокуратурі, що вони — бійці, а не боягузи.



Інші 19 втомились доводити очевидне, воювати з державною машиною і… визнали свою вину, якої насправді за ними немає.



Разом із вами не дамо засудити наших героїв.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Лучанка Показати IP 22 Травня 2015 23:26
коментар було видалено
офицер СССР Показати IP 23 Травня 2015 01:25
Напевно їх більше хочуть судити за те що вернулися додому живими, а не "Грузом 200" . А в першу чергу треба показово судити тих "хренових генералів" , які допустили таку ситуацію !!! Бо в нас зараз всі поразки та бардак в армії хочуть списати на звичайних солдат.
Анонім до офицер СССР Показати IP 23 Травня 2015 13:56
та і гроші виділені на армію розкрадають - так що забезпечувати вояків всим необхідним доводиться волонтерам. а куди діваютсья ті гроші, які держава виділяє на армію?
Хіроу до офицер СССР Показати IP 24 Травня 2015 09:44
коментар було видалено
Я Показати IP 23 Травня 2015 07:29
Це все прокурорський бред. Самі незнають що з тими справами робити. От і створюють умови щоб люди підписалися під своєю виною. Яке у даній ситуації може бути дезертирство? А чого коли в 1944 році солдати вийшли за територію СРСР, то їх ніхто за це не судив? Цих прокурорчиків та інше молоде покоління яке зараз працює в прокуратурі для початкі направити на Схід, а тоді можна з ними в судовому засіданні про щось і спілкуватися. Там зараз майже одна блатота, татові синочки та дочки у яких на першому місце гроші, гроші і гроші.
Анонім до Я Показати IP 23 Травня 2015 13:57
формально - солдати порушили наказ. їм наказали залишатись на місці та героїчно загинути, а вони цей наказ не виконали і повернулись додому живими.
Активіст Показати IP 23 Травня 2015 07:50
Не допустимо знущання мажорів в мантіях над нашими дітьми! Банду на нари!
Анонім до Активіст Показати IP 23 Травня 2015 13:58
Банду геть!
Анонім Показати IP 23 Травня 2015 08:00
Докерувався Вальцман пархатий.Гопніка за вбивство патріота в Дніпропетровській області відпускаюють,а захисників України судятью
Анонім до Анонім Показати IP 23 Травня 2015 13:58
а що ти хочеш - у вальцмана і завод в росії працює та сплачує податки у російський бюджет.
Анонім Показати IP 23 Травня 2015 08:31
всерівно що при сталіні ікому ми нахрен потрібні вєвропі стаким правосуддям
Сталін до Анонім Показати IP 24 Травня 2015 09:46
коментар було видалено
Конф Показати IP 23 Травня 2015 08:40
Волинських суддів на війну. Люди гинуть за Україну, а вони хабарі беруть в 2 рази більші.
Я до Конф Показати IP 23 Травня 2015 13:31
Поки що питання не про суддів, а про прокурорів, які ці справи породили та направляють до суду. В суді будуть підтримувати обвинувачення, щось там будуть бекати-мекати.
Патріот України Показати IP 24 Травня 2015 02:24
Справжній українець повинен вмирати за свою землю зі зброєю в руках, а не здаватися ворогам!
Мама до Патріот України Показати IP 24 Травня 2015 07:45
І яким місцем ти думаєш? Не здаватися? Для того та війна і триває в такому стані як є, щоб гинули кращі з кращих, щоб тисячі мужиків не тут вдома порядок наводили, а там по окопах і під обстрілами сиділи. Це війна не за наше і ваше щастя! Але ціною життів простих людей... А ви вийдіть на вулицю і опитайте населення міста чи хотіли б вони їхнього "героїзму" чи "повернення живими додому"?... кому потрібен такий патріотизм? не забезпечити хлопців нічим, а судити по яким законам?
Патріот України до Мама Показати IP 24 Травня 2015 12:06
Воїни УПА, Бандера, Шухевич до останнього боролися і вмирали за Україну і не здавалися в полон ворогам! І стали героями, які живуть в наших серцях! Герої не вмирають! Вмирають вороги!
Богдан Показати IP 24 Травня 2015 10:53
У статті стоїть час 11 год., а у в ухвалі 10год., бутьте пильні.