USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Звірівському ЛМГ незаконно полюють самі ж лісівники, – джерело. ОНОВЛЕНО

9 Лютого 2016 13:30
На території Звірівського лісництва, що розташоване в Ківерцівському районі 7 лютого відбувалося незаконне полювання, до якого причетні відомі «одіозні» лісівники області. Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, йдеться про керівників лісового господарства Волині.

Зі слів ківерцівських поліцейських, за станом на 13 годину (7 лютого - ред.) про цей факт до чергової частини жодної заяви не надходило.

У коментарі ІА Волинські Новини дільничний інспектор Ківерцівського РВ Олександр Переходько повідомив, що на місце інциденту виїхали правоохоронці.

Заступник начальника відділу мисливського господарства Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан Люшук теж повідомив, що не має інформації про факт полювання. Однак надходила інформація про те, що неподалік урочища Омеляник, яке знаходиться у безпосередній близькості до Звірівського ЛГ, було чутно постріли.

Натомість у прес-службі Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства стверджують, що ні керівництву ВОУЛМГ, ні працівникам ДП «Ківерцівське ЛГ» та ДП «МГ «Звірівське» про факти незаконного полювання невідомо. Того дня після обіду (7 лютого – ред.) у звірогосподарстві побувала рейдова бригада, у складі якої був начальник відділу Державної екологічної інспекції у Волинській області Юрій Джам.

– Після обіду полювання не було, – мовить Юрій Іванович. – Я не почув пострілів, нікого не бачив. Якщо хтось має матеріали про це, хай їх представить.

Окрім цього, Інформаційному агентству Волинські Новини відомі факти полювання на Чортовому болоті, теж керівників лісового господарства Волині, де було вбито 17 кіз і 3 лосів, які занесені до Червоної книги України.

Окремої уваги варта інформація про незаконне полювання восени 2015 року на Любомльщині, до якого причетні екс-керівник Любомльського райвідділу МВС Олександр Соколюк та єгер Любомльського району Віталій Ярощук. Тоді було вбито чотирьох самців кози. Як стало відомо ІА Волинські Новини з власних джерел, ситуацію фактично «зам’яли», мовляв, справа на «кримінал» не тягне, оскільки збитків завдано не було. Як повідомили у «Народному контролі» Любомля, убиті тварини були визнані хворими та непридатними до вживання згідно з аналізами у ветлікарні. Окрім цього, була проведена балістична експертиза, яка підтвердила, що кулі, вилучені з убитих кіз, не були випущені зі зброї, вилученої у вищезгаданих осіб.

Натомістьу коментарі ІА Волинські Новини завідувач сектору ВОУЛМГ Руслан Люшук підтвердив, що Любольська районна організація «Українське товариство мисливців та рибалок» подала колективне звернення з приводу позбавлення права полювання Олександа Соколюка та Віталія Ярощука.

Та, на жаль, зі слів головного мисливця області, це не в компетенції ВОУЛМГ, відповідне рішення може прийняти лише суд. До якого, додамо, максимальними зусиллями окремих осіб так і не дійшло.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
дідо Показати IP 7 Лютого 2016 15:52
Любителів вбивати беззахисних тварин заради задоволення, відправляти потрібно на фронт.
рим до дідо Показати IP 8 Лютого 2016 09:03
а ти - чого любитель, якщо тут паришся?
полішук Показати IP 7 Лютого 2016 15:52
який суд? не смішіть.
А Показати IP 7 Лютого 2016 16:03
А "чотирьох самців кози" це прирівнюється до "чотирьох козлів"? Чи слово козел в прямому значенні слова вже нецензурне? Чи то крута коза мала зразу чотирьох кавалерів? Не второпаю...
прокурор Показати IP 7 Лютого 2016 16:08
Соколюк -- поважна і шанована людина, негоже так про авторитетів говорити, раз сказала експертиза що кози хворі - значить так воно і є. Він лицар, справжній санітар, а лісгосп хай за це йому гроші платить, як не як тратиться людина. Отак, вчіться.
Сокол до прокурор Показати IP 7 Лютого 2016 23:27
Прокурор, а ти маєш гарне почуття гумору:))))))))))))))))))))))))
Анонім до прокурор Показати IP 9 Лютого 2016 15:50
соколюк - хоч і отримує солідну пенсію як колишній мент, але насправді він є бандитський авторитет, цю людину в органи привели і посадили для рішання-кришування бандюги, він завжди жив як бандюга і продовжує так жити "по -бєспрідєлу"
лісник Показати IP 7 Лютого 2016 16:28
там ще далі колісник керує, разом з синами і друзями полюють!!!!кватирко це ж шістка клану богдана колісника!!!!!
Анон до лісник Показати IP 9 Лютого 2016 14:27
Так і працівники ДП,, КіверцівськеЛГ" й по цей час дзвонять до Б.Колісника і питають дозволу чи можна в його угіддях різати ліс чи ні!!! За це Ківерцівський ПІДЛИЗгоп і зайняв перше місце в області :-) :-) :-) ідіот.. бл...:-) :-) :-)
мисливець Показати IP 7 Лютого 2016 16:37
В полюванні приймає участь тимчасовий начальник управління кватирко (свідомо пишу прізвище з малої літери). Усе це організував він і директор Ківерцівського ДЛГ сахнюк.
0000 до мисливець Показати IP 7 Лютого 2016 17:34
Сахнюк, видно тобі пора шукати знову двадцять тисяч доларів. Будеш ти відповідати разом із своїм патроном форточкою та колісником. Все питання в колісникові.
Анон до мисливець Показати IP 9 Лютого 2016 14:28
Да ПІДЛИЗнюк тикий!!!
оленятко Показати IP 7 Лютого 2016 18:19
Ходять слухи, що байцим (або буня - по народному) теперь директор звiрiвського охотхазяйства. Народ це правда????!?????
олень до оленятко Показати IP 7 Лютого 2016 19:31
чув що 30 зелених просили за місце.
Леонід до оленятко Показати IP 9 Лютого 2016 16:04
Вв Єдиному державному реєстрі числиться директор Байда.
миша Показати IP 7 Лютого 2016 18:20
я кватирка там не бачила, хоча він там був. він і ліс не краде, бо він дає тільки розпорядження. Депутат лапа.
я Показати IP 7 Лютого 2016 18:21
Ти що думаэш що 20 шт баксiв для мене це грошi????
Jeep Показати IP 7 Лютого 2016 21:05
Я був сьогодні там!!!!Руслана Люшука,біла нива,була біля тих людей,які були на полюванні,була зелена нива і сірий уаз таблетка!!!а він сам розпалював вогнище для них!!!!;) Цю тварину і разом всіх мисливцьо знавців,єгерів і простих лісників які були там потрібно звільнити!!!!!!!!ці Скоти вбивають оленів табунами!!!
Хамло Показати IP 7 Лютого 2016 21:08
Там були всі!!!!я бачив Viano пана Дудки їхало туди!!!!!
вічливий до Хамло Показати IP 9 Лютого 2016 16:00
Авто Дудки їздить скрізь, і Вам бажаємо щасливої дороги.
бандеровець до Хамло Показати IP 9 Лютого 2016 20:05
якраз хотів спитати чи Женіка Дудки случайно там не було?)))
Анонім Показати IP 7 Лютого 2016 21:17
Ми також були в лісі і чули постріли
Тарас Чурило Показати IP 7 Лютого 2016 21:36
Така ситуація не тільки в Звірівському лісництві, для них немає сезону полювання
Ірина Таран Показати IP 7 Лютого 2016 21:37
А новий начальник лісового та мисливського господарства це знає? Чи разом з ними полює?
эгер Показати IP 7 Лютого 2016 22:20
Iде слава, що наш новий директор всiх здавав куда тiльки мiг, i кому тiльки мiг. От i цього разу, судячи по тих подiях, як розгортались i цього разу мабуть по привичцi подзвонив комусь.
Хлоп Показати IP 7 Лютого 2016 22:57
Десь певно , Паліца кинув око на Звірівське ЛМГ. Бо щось нє понятноє пишут у ВН.
Воют. Показати IP 7 Лютого 2016 23:12
Дудка скоро виб'є всього звіра на Волині. Це жадібна істота в усіх сферах життя.
незалежний до Воют. Показати IP 9 Лютого 2016 15:57
Щоб писати про Дудку треба знати його характер. Він не сприймає людей, які безжально вбивають звірів.
бандеровець до незалежний Показати IP 9 Лютого 2016 20:10
ну це ти перегибаєш)))
Лось Показати IP 8 Лютого 2016 07:26
Мразюка - цей Кватирко, мразь з мразі, з лайна вийшов і лайном пребуде, а Люшук наймитував в усіх начальників. Він в лісі стоїть навитяжку, щоб спокійно бос розважався. В управління не залишилось людей. Гунчик, поверни Колісника!
ліс Показати IP 8 Лютого 2016 07:37
при Коліснику такого не було , а зараз вибють все за сезон і покинуть бо їм все треба для наживи ,ну нічого за що боролись на те і напоролись !!!!!!!
рим Показати IP 8 Лютого 2016 09:01
почитаешь и увидишь - одна грязь. Была, есть и будет. Ничего нового под Луной.
селяни Показати IP 8 Лютого 2016 10:10
А в Рожищенському районі також Ярмолюк з Басаликом човпуть все підрят і для них нема ніякої управи.
Фотін Показати IP 8 Лютого 2016 20:03
Ніщо не змінилось з часів режиму яЯника, безсинство і розруха девіз нинішньої влади,
Ірина Таран Показати IP 9 Лютого 2016 13:39
І хай ще джипи для полювання не забудуть купити
дружина мисливця Показати IP 9 Лютого 2016 14:28
така ситуація в кожному районі
Васьок Показати IP 9 Лютого 2016 14:35
Саджати ду***бів за таке на палю.
Алік Показати IP 9 Лютого 2016 15:46
Перш ніж про щось писати треба впевнитись
Алік до Алік Показати IP 9 Лютого 2016 20:02
Якщо кому нема чим зайнятися крім як заглядати в сраку то нехай ідуть на схід
Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 15:57
Не гоніть на Кватирка . Він минулі вихідні провів в Карпатах. Так повідомив "ТАБЛОЇД ВОЛИНІ". А може його там і не було?
Анонім до Анонім Показати IP 9 Лютого 2016 19:11
Фото з Італії
до аліка Показати IP 9 Лютого 2016 16:03
в чому впевнитись??? відвезти тебе на екскурсію ч и підстрелити як зайця??
Анонім до до аліка Показати IP 9 Лютого 2016 20:27
Тебе з радістю за дві лапи
Алік Показати IP 9 Лютого 2016 20:04
Ось тебе першого в аеропорт
Шеф Показати IP 10 Лютого 2016 08:42
Ярмолюк це потужний директор з досвідом роботи,справжній лісівник.В нього потрібно повчитися більшості директорам Волині!!!