USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Унікальні фото іловайського котла

7 Жовтня 2014 15:09
Фото з так званого іловайського котла, зроблені біля населених пунктів Старобешеве і Дзеркальне, з`явилися в мережі. Підбірку світлин подає видання ukropnews.com, - інформує Espreso.tv.

Нагадаємо, українські військові увійшли в Іловайськ 18 серпня. Вони змогли взяти під свій контроль більшу частину міста, однак через жорсткий опір противника вже 28 серпня опинились в оточенні.

29 серпня вночі російський президент Путін звернувся до бойовиків з закликом відкрити гуманітарний коридор для українських військових, що опинились в оточенні. Терористи згодом заявили, що готові випустити бійців з оточення. О 10:00 українські військові організованими колонами почали рух з міста, однак колони розстріляли, завдавши великих втрат українським батальйонам. За даними Міноборони, під Іловайськрм загинуло 108 українських бійців.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
07 Показати IP 7 Жовтня 2014 16:24
БОЖЕ МІЙ МИЛОСТЛИВИЙ! ЦЕ Ж ЗАЛІЗО В ЯКОМУ ВИГЛЯДІ, ЩО КАЗАТИ ПРО Л Ю Д Е Й . УЖАС...ЩО ДОВЕЛОСЬ ПЕРЕЖИТИ ХЛОПЦЯМ. НЕМАЄ СЛІВ....ХТО ВІДПОВІСТЬ?
08 до 07 Показати IP 7 Жовтня 2014 17:22
А ви ж подивіться яку інформацію про загиблих дають офіційні джерела!!! Вони ж обманюють людей!!!
Орел до 07 Показати IP 7 Жовтня 2014 21:12
Але ті колоради сильні! розбили наше військо у хлам!
анонімус до 07 Показати IP 8 Жовтня 2014 08:38
як показали вибори президента, ніхто не відповідсть
Дивно Показати IP 7 Жовтня 2014 16:28
А чим унікальні ці фото і для чого вони викладені, з якою ціллю? Вони показуються вже доволі довгий період часу по телебаченню. Так в чому унікальність?
Лучанин до Дивно Показати IP 7 Жовтня 2014 17:21
Унікальні тим шо в тебе і ще 45млн. їх нема і дай Бог шоб не було!!!!!
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 16:40
питаєшся в чому унікальність? у тому, що тих тварєй, які це зробили, нада кальоним желєзом в ад відправляти. сволота кацапська.
Анонім до Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 17:47
то може якось іншим разом ти і сам спробуєш "цих тварєй кальоним желєзом"? Желєза багато ще, бажаючих тільки меньшає...
Рекс Показати IP 7 Жовтня 2014 17:36
А головку з двигуна вже стибзили. Не відлетіло ж вона від снаряду.
Анонім Показати IP 7 Жовтня 2014 17:59
А сьогоднішня влада відповідає як завжди, що вони ніякої вини своєї в провалі в іловайську не мають, як галетей каже що це не він, так само і аваков каже що не він, оскільки у часті у розропці плану наступу та оборони Ілловайська вони у часті не брали. Дурдом, ця влада ще як при ющенку так і сьогодні говорить "я не я і хата не моя". Виходить що бійці вирішили самі от так напасти на терористів, самі відмовились від авіаційного підкріплення...... Поживем - побачим, я думаю що всі розуміють що це лише початок життєвого серіалу про нашу батьківщину "Україна-перезагрузка".
сірий вовк Показати IP 8 Жовтня 2014 14:02
Ці фото не унікальні. Вони страшні.