USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В Україні відбувся Мегамарш вишиванок. ФОТО

29 Травня 2016 08:02
В Києві відбувся традиційний, 17-й за рахунком, Мегамарш вишиванок

Як повідомляють організатори в Фейсбуці, одягнені в національний одяг кияни пройшли від станції метро «Золоті ворота» по центру столиці.

Зазначається, що Мегамарш у вишиванках як фестивальний рух української культури, зародився в столиці восени 2008 року. Пізніше ця традиція стала популярною в більшості великих міст країни і поширилася далеко за межі України. Марш у вишиванках проводиться щороку навесні і восени.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Берія Показати IP 29 Травня 2016 08:46
Збулася мрія Кремля українці перетворилися у велике "африканське" е етнографічне племя у вишиванках.
Сталін до Берія Показати IP 29 Травня 2016 12:57
Ти є душевнохвора людина,це я тобі кажу як лікар.Лікуйся!Хоча,тобі нічого не допоможе!Нажаль.
12345 до Берія Показати IP 29 Травня 2016 22:20
Массово косят под селюков...
А Показати IP 29 Травня 2016 10:07
А це мені щось нагадує. Не буду писати що, бо "патріоти та громадські активісти" забанять.
волинянка Показати IP 29 Травня 2016 11:23
Мрія кремля збулася - Україна стає українською нацією незалежно від мови та віросповідання! Слава Україні!
Оглядач Показати IP 29 Травня 2016 12:37
А чому в цих патріотів державні прапори причеплені догори дригом?
А до Оглядач Показати IP 29 Травня 2016 14:10
А це значить "жити по новому". Навіть думати не треба. Що дали, тим і махаємо.