USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Вбили російського опозиціонера Нємцова. ОНОВЛЕНО

28 Лютого 2015 00:25
У центрі Москви вбили опозиційного політика Бориса Нємцова, який відкрито заявив, що війну в Україні розв'язав Путін. Про це повідомляє російський «Інтерфакс».

Опозиціонера Бориса Нємцова застрелили ввечері в п'ятницю, 27 лютого, в центрі Москви.

«Невідомий чотири рази вистрілив у Бориса Нємцова. Від отриманих поранень політик помер», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 10 лютого в російському виданні «Собеседник» вийшов матеріал, в якому політик висловив свої побоювання, що Путін може його вбити за опозиційні висловлювання.

Своїми побоюваннями відомий політик до того дня ділився тільки з найближчою людиною – мамою, але врешті вирішив заявити про це публічно – через видання.

«Я ніколи не приховував своїх політичних поглядів. Вважаю, що саме він (Путін) розв'язав війну в Україні. Моє ставлення до нього - гірше нікуди. Особливо після подій «Норд-Осту» і Беслана», - сказав Борис Нємцов у розмові з кореспондентом «Собеседника».

У мережі з'явилось відео вбивства Бориса Нємцова, яке оприлюднив телеканал ТВЦ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 00:37
Брехня
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 09:50
що саме брехня ? те що путлєр - ХЛО ? так про це знає весь світ
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 00:38
Извините правда
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 01:38
Это Джон Теффт заказал!
E.O.S. до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 01:41
ти сам з собою переписуєшся?
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 01:42
вже не знаєш,що й думати,хто кого,за що і з якою метою
Дончанин до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 16:17
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 28 Лютого 2015 16:26
коментар було видалено
Usa Показати IP 28 Лютого 2015 04:43
Сакральная жертва.... Отработанный материал...
Дончанин Показати IP 28 Лютого 2015 04:46
коментар було видалено
укроп до Дончанин Показати IP 28 Лютого 2015 07:42
Колись ,падло,і в тебе цілий ріжок не пожаліють.....
Анонім до Дончанин Показати IP 28 Лютого 2015 08:14
Сам мабуть ти утік з донецька сидиш десь біля батареї грієш свою сраку і пишеш тут усяку херню!!! Їдь назад у свій донецьк і не провокуй людей....
Дончанин до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 16:19
коментар було видалено
лучанин до Дончанин Показати IP 28 Лютого 2015 09:12
Чого тобі кацапський тролю, не спиться по ночам? Все на портрет ботоксного карліка дрочиш? Чи може засмутився на рахунок чечеткіна, який подумав,що вміє літати?
НЕЛУЧАНИН до Дончанин Показати IP 28 Лютого 2015 09:54
чиє б мичало про отработанний матеріал. лугандонів путлєр використав по повній як закланних овечок, а тепер словами свого сатрапа пропонує коників з дерева стругати. ВІШАЙТЕСЬ, коз"и. ви на вашому полігоні під назвою лугандонія будете траву жерти, св"лочі
Вацык до Дончанин Показати IP 28 Лютого 2015 10:01
Не обращай внимание на баранов!
Анонім до Дончанин Показати IP 28 Лютого 2015 10:32
купи слона )
сашко Показати IP 28 Лютого 2015 05:20
пи*ар путин
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 09:27
Любить Дончанін наш сайт. ВІн не може на даний час жити в Донецьку і казати так впевнено, що нам все клево. Хреново там все - люди живуть не знаючи, чи доживуть до завтра.
злий до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 09:37
Тут ще один ватний троль пасеться з ніком"Usa". Подивись на час їхнього з даунчанином висеру. Але швидше за все це одне і теж рило. Ось така в цих покидьків служба
НЕЛУЧАНИН до злий Показати IP 28 Лютого 2015 09:56
та їм з кацапляндії баланду постійно возять за те, щоб каРкали на сайтах
Usa до злий Показати IP 28 Лютого 2015 17:25
Разница во времени между Флоридой и Украиной 7 часов. Я не отношу себя к ватным троллям, я - русский оккупант, который покинул Украину в 1995 году.
Кримчанин до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 09:48
І я вас "люблю", але зараз "загрозу" для раши більше Навальний з Ходорковським являють і так у відкриту "валити" - ну це явно не ФСБ! На кого це все розраховане?
НЕЛУЧАНИН до Кримчанин Показати IP 28 Лютого 2015 09:58
помиляєшся. навальний скоріш за все співпрацює з ФСБ, а ходорковський з путлєром домовився. тому його і випустили
Дончанин до Кримчанин Показати IP 28 Лютого 2015 10:07
Ошибаешься, ведь как сообщает Геращенко, вчера днем в центре Киева СБУ задержала группу "российских диверантов - убийц Немцовых". Они уже дают признательные показания.
Анонім до Кримчанин Показати IP 28 Лютого 2015 10:33
купи слона )
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 09:44
Тут зрозуміло кому це все потрібно...
)) до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 10:33
купи слона
НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Лютого 2015 10:00
шкода. це був дійсно росіянин з великої букви. на жаль, в парашії споконвіку таким не давали шансів на життя. ВІЧНА ПАМЯТЬ ГЕРОЮ РОСІЇ !!!!!!
СОВЕТ Показати IP 28 Лютого 2015 10:15
Не кормите троллей! Никогда не отвечайте троллям в дискуссиях, не спорьте с ними. Помните старую детскую игру «купи слона». Это принцип работы для тролля. Даже самые яркие аргументы они высмеют или игнорируют и будут продолжать «гнуть свою линию». Самое полезное, что Вы можете написать — это напомнить другим участникам дискуссии, что не надо вступать в спор с троллем
Тверезий Показати IP 28 Лютого 2015 10:35
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до Тверезий Показати IP 28 Лютого 2015 11:02
ти давно протверезів ?
еврик Показати IP 28 Лютого 2015 10:37
коментар було видалено
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 10:58
коментар було видалено
вбили ті Показати IP 28 Лютого 2015 11:33
коментар було видалено
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 13:18
Дуже жаль. Вічна пам`ять йому, вірному другу України, який відкрито її підтримував. Це все нагадує 90-і роки, коли відстрелювали неугодних країні людей. Шкода... Спочивайте з миром Борисе Єфимовичу.
Дончанин до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 16:25