USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Велелюдна хода до річниці виведення військ з Афганістану – у центрі Луцька

15 Лютого 2016 15:56
Учасники велелюдної урочистої ходи, присвяченої річниці виведення військ з Афганістану, пройшли центром міста до меморіального комплексу «Вічна слава».

Захід відбувся після завершення урочистостей у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка 15 лютого.

На чолі урочистої ходи, що стартувала з Театрального майдану, рухався бронетранспортер. Учасники ходи пройшли під звуки військових маршів та патріотичних пісень у виконанні духового оркестру вулицею Винниченка та проспектом Василя Мойсея до меморіалу.

Завершили захід спільним покладанням квітів до монументу загиблим воїнам-афганцям на території меморіального комплексу.

Після покладання квітів голова обласної спілки афганців, депутат обласної ради від партії «УКРОП» Григорій Павлович оголосив урочистості до 27-ї річниці Дня виведення військ з Афганістану та 25-ї річниці заснування Волинської обласної спілки ветеранів Афганістану закритими. Завершили захід виконанням Державного Гімну України. Після цього усіх присутніх запросили до польової кухні, яку обладнали просто неба.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 15 Лютого 2016 16:37
я всё понимаю..но что там делал Романюк????((((
Ірина Таран Показати IP 15 Лютого 2016 16:38
Ці хлопці бачили таке, що не дай Бог комусь із нас побачити. Повага вам!
Україна Показати IP 15 Лютого 2016 16:57
На Романюка бридко вже дивитись!!!!! Ще й руху на серце кладе!? Брехло і хабарник......
Волинь до Україна Показати IP 15 Лютого 2016 18:41
Який би РОманюк не був, але афган уважив. А де перші особи області?
свг Показати IP 15 Лютого 2016 18:03
давайте скинимось на куртку Пирожику ато вже не сходиться.
Анонім до свг Показати IP 15 Лютого 2016 20:49
Все ЖИВОТІЄ за людей,да себе не забуває....
Слава з народу Показати IP 15 Лютого 2016 19:35
Госп*дар нашого міста що там забувся , мабуть знов піариться за рахунок інших, фу як не культурно.
Beer Показати IP 15 Лютого 2016 20:11
Горжусь своім батьком...Слава Украіні!
Фотін Показати IP 15 Лютого 2016 20:40
Гунчк вочевидь неповажає воїнів Афганців, його приорітет буштинокопачі( там є можливісь бабло замутити)
ААА до Слава з народ Показати IP 15 Лютого 2016 21:11
А ти чому не прийшов підтримати Афганців. Вони заслужили повагу. Часу не вистачило?
Так Показати IP 15 Лютого 2016 22:26
Що там Романюк. Та в нас вже більша частина громадян думає як Романюк. Тільки вчитайтесь: "Учасники велелюдної урочистої ходи, присвяченої річниці виведення військ з Афганістану, пройшли центром міста до меморіального комплексу «Вічна слава». Як ми навчились святкувати те, що є трагедією. Та хіба виведення відзначається, а не загиблі? Та яка то річниця, якщо це роковини по загиблим. Та яка то урочиста хода? Це що карнавал? Це жалобна хода. Тому мабуть цим дійством клоуни керують.
ці люди героі Показати IP 15 Лютого 2016 22:32
гріх в таке велике свято об**рати людей завдякі якім у вас все добре та нігер вас на ошийнику не водить.сьогодні прийшли справжні патриоти .не хочется щоб через ще 27 років компьютерні гниди поливали брудом тих хто пройшов ато