USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Відсьогодні маршрутка №1 їздить на Ківерцівську. Фото

23 Жовтня 2016 16:26
Зміни у маршруті №1, якими передбачено рух вулицею Ківерцівською (до заводу «Мотор») у Луцьку, вступили в дію.

Нагадаємо, під час засідання міськвиконкому 7 жовтня стало відомо, що маршрутка №1 їздитиме до вулиці Ківерцівської з 23 жовтня.

Шлях маршрутки у прямому та зворотному напрямках тепер виглядає так: Ківерцівська, Гордіюк, Соборності, Перемоги, Василя Мойсея, Винниченка, Волі, Дубнівська, Садовського, Надрічна (місця міжзмінного відстою на вулиці Ківерцівській біля заводу «Мотор» та на вулиці Надрічній).

Щодо графіку, то від заводу "Мотор" перший автобус відправляється о 6:55, а останній о 22:19.

Фото транспортних засобів на продовженому марштуті №1 розмістили у групі Громадський транспорт Луцька у соцмережі Вк:



Міст на вулиці Гордіюк

Нова кінцева поблизу заводу "Мотор"
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Їхав Показати IP 23 Жовтня 2016 16:41
Їздить, тільки водій перед "Гостинцем" повідомляє, що тільки до кільця.
А до Їхав Показати IP 23 Жовтня 2016 18:42
Це просто тоді 1 машина зламалась і їхала тільки до кільця, а так інші водіі біля Кравчука кажуть що їдуть на Ківерцівську, майже всі люди виходять з маршрутки
Анонім Показати IP 23 Жовтня 2016 19:24
нарешті від заводу можна буде доїхати нормально і на роботу і додому
Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2016 21:05
Щоб маршрутка їздила до Мотора то це потрібно тільки самим працівникам того Мотора!тому що всі інші виходять з маршрутки перед кругом,як підніматися на міст!від Кравчкука до Мотора маршрутка їде пуста!Водій даремно палить свою соляру саме на цьому відрізку шляху!
А до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2016 21:20
Там багато приватних, і не тільки, будинків. Я думаю через місяць (прибл.) маршрут прикатається і буде нормально возити
в до Лучанин Показати IP 23 Жовтня 2016 21:29
водій так само палив соляру по карбишева. а на Ківерцівській люди теж живуть!!!!
Лучанка Показати IP 23 Жовтня 2016 21:46
Неправда ї здили люди і до кінцевої мотор і по ківерцівській, звичайно, поодинокі бо не звикли до комфорту, вихідний день.
Жора Показати IP 23 Жовтня 2016 22:15
Користуйтесь послугами громадського транспорту, не слухайте злих людей. Все буде добре.
Петровна Показати IP 23 Жовтня 2016 23:01
Насправді, одиниця не їздить згідно графіку. З надрічної можна нормально виїхати десь приблизно о 20:30 і все. Далі вони тупо тікають з маршруту. Часом чекати доводиться по пів години. Жахливо їздять. А ще ,попередній перевізник був набагато кращий, взагалі за всіма критеріями. Ці водії їздять жахливо,таке враження що мішки з картоплею возять,а не людей. І маршрутки зламані чи що, щось стукає,пищить, шумлять проводки з радіо. Не комфортно їздити стало..
Лучанин до Петровна Показати IP 23 Жовтня 2016 23:14
А чому тупо тікають з маршруту?А тому що людей мало-нема кого возити,от і тікають-навіщо даремно дорогу соляру палити.
хмм до Лучанин Показати IP 24 Жовтня 2016 09:20
Ну є графік, якому вони повинні відповідати, бо люди підлаштовуються під цей графік.
лучанка Показати IP 23 Жовтня 2016 23:04
Я за продовження маршруту до заводу "Мотор" Але сьогодні вихідний ,то маршрутки виїжджають з зони відстою нормально. В буденний день виїхати від заводу практично неможливо. То не краще щоб 1 маршрут їхав по Кожедуба , Героїв УПА, до світлофора і далі по Ківерцівській. І людей з Вишкова забере на 40й та 33й мікрорайони.