USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Військову техніку із Волині повернули із зони АТО через несправність

20 Серпня 2014 15:35
Бойову техніку, направлену у зону АТО із Волині, довелось повернути назад.

Про це розповів голова ОДА Володимир Гунчик під час зустрічі із волонтерами сьогодні, 20 серпня.

З його слів, військовий комісар зазначив, що частину переданої у зону бойових дій військової техніки повернули назад. Причиною цьому було те, що військова техніка була у жахливому стані. Саме через це її не можна було використовувати у військових цілях, адже вона абсолютно непридатна для війни.

Також посадовець наголосив, що найважливішою є техніка, яка дозволяє відвозити із зони АТО до шпиталів поранених бійців.

Очільник області сказав, що проситиме про допомогу щодо ремонту військової техніки місцевих промисловців-бізнесменів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
лучани Показати IP 20 Серпня 2014 15:50
Гунчик продовжує "славну" трпдицію Пустовіта-Клімчука.
ЮРКО Показати IP 20 Серпня 2014 16:33
Скоро будуть броне-"Богдани" )))
поліщук Показати IP 20 Серпня 2014 17:11
найважливішою є техніка, яка дозволяє відвозити із зони АТО до шпиталів поранених бійців. ----------------------------------------------------------------------- А я думав, що та яка дозволяє зберегти життя і здоров'я на полі боя. (((.
4554 до поліщук Показати IP 20 Серпня 2014 22:28
А в малого Романюка ще є швидкі допомоги? Якщо є то "мобілізувати" їх!!!!!
увч Показати IP 20 Серпня 2014 18:13
коментар було видалено
Дончанин до увч Показати IP 20 Серпня 2014 18:31
А куда они годные? Ведь они с отстоя, куда были поставлены сразу после развала Варшавского договора.
увч до Дончанин Показати IP 20 Серпня 2014 18:35
Ну так и я о том же. Венгры до сих пор не верят своей удаче, они и не надеялись хоть что-то поиметь с этого инвентаря. А тут удалось впарить по рыночной цене! Воистину,без лоха-жизнь плоха...
увч Показати IP 20 Серпня 2014 18:43
Они и самолеты закупают такой же кондиции. Тоже недавно прибарахлились двадцатью "литаками" из Румынии, если память не изменяет. Половина уже рухнула им же на бошки. Гении коммерции, иначе и не скажешь.
Лучанин до увч Показати IP 21 Серпня 2014 16:50
Де такі виблядки беруться - дончанє,,,увч.Звіздуйте нах в підаРашу,там умнічайте ватніки недороблені!
Лучанин Показати IP 20 Серпня 2014 22:23
Так в чому проблема? Нехай гунчик забирає цю техніку на ремонт до автозаводу, і за власні кошти, як благодійний внесок, відремонтує цю техніку.
луаз 967 Показати IP 20 Серпня 2014 22:33
когда то выпускался на отжатом у народа известными особями оборонном автозаводе пусть гунчик раскажет как и зачем уничтожил выпуск боевых авто.может путин приказал