USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Водіям нагадують про вимогу вмикати фари за містом з 1 жовтня

29 Вересня 2016 18:30
За межами населеного пункту вдень транспортні засоби зобов’язані рухатися з увімкненими денними ходовими вогнями або ближнім світлом фар у період з 1 жовтня по 1 травня.

Про це нагадують в управлінні превентивної діяльності в Київській області.

Відповідні норми в українському законодавстві пов’язані насамперед з необхідністю додаткового позначення транспортного засобу при недостатній видимості, зокрема в осінньо-зимовий період.

У відомстві зазначили, що за порушення водіями цих правил передбачено штраф в розмірі від 425 до 510 гривень.

"За такої погоди водіям потрібно бути максимально уважними та обережними за кермом. Не перевищуйте швидкість, дотримуйтесь безпечної дистанції та правил паркування, уникайте ризикованих маневрувань. В умовах недостатньої видимості, обов’язково рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями", - попереджають в поліції.

У поліції також рекомендують, якщо дощ настільки сильний, що втрачається транспорт з поля зору, відмовитись від продовження руху, виїхати на узбіччя і зупинитися. При цьому обов'язково включивши аварійну світлову сигналізацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
123 Показати IP 21 Вересня 2016 08:50
З яких це пір в нас почали штрафувати за не ввімкнені фари за містом, статтю мені будь-ласка!!! Згідно 125коап це попередження!!!
Вова Показати IP 21 Вересня 2016 08:50
Хто б пояснив на*уя
Бе Показати IP 21 Вересня 2016 09:01
Тільки у нас асфальт можна обїхати по узбіччю.
Ольга! до Бе Показати IP 21 Вересня 2016 11:14
Недоречний коментар. стаття не про це
Анонім Показати IP 21 Вересня 2016 09:13
Включені фари це добре. Але в україні все з ...опи. В європі фари мають бути включені цілий рік і вскрізь чито населений чи ні. А в нас спєцом встановили якісь умови типу за населеним пунктом, з такого по таке число.... Ще б часові межі встановили. ЦЕ ВСЕ СПЕЦІАЛЬНО!!!!!!!!!!!!!. Щоб хтось забув включити! І штрафіки ....... підуть в державу і так!
до Аноніма до Анонім Показати IP 22 Вересня 2016 11:24
Який шустрий! Вже у кожній новині писнув! Тільки забув, що УКРАЇНА пишеться з великої букви!!! Чи навмисно так написав сепарок недобитий?
Влад до Анонім Показати IP 29 Вересня 2016 22:33
Це тільки в Польщі треба скрізь включені фари в Німетчині тільки поза межами міста і на автобані
Анонім до Анонім Показати IP 30 Вересня 2016 09:17
В німців не потрібно вмикати
russel Показати IP 29 Вересня 2016 19:07
А вам що світла шкода? Лічильника ж немає. Акумулятор заряджається під час їзди.
Спалах Показати IP 30 Вересня 2016 13:31
Ше с*кі ненажерлись коли вони вже нажируця.