Бойова нічия у Луцьку. Огляд матчу «Волинь» - «Шахтар». ОНОВЛЕНО

4 Травня 2015 20:50
Луцька «Волинь» відібрала очки у донецького «Шахтаря»

Закінчився матч 22-го туру Чемпіонату України з футболу між луцькою «Волинню» та донецьким «Шахтарем».

Гра відбувалася у Луцьку на стадіоні «Авангард».

Судив матч арбітр з Харкова Констянтин Труханов.

0хв. Розпочався матч. Лучани в білій формі, гості поля в традиційній оражево-чорній

5хв. Ерік Бікфалві провів перший удар по воротам донеччан. Ал занадто слабко, і голкіпер донеччан забирає м'яч.

6хв. Перший кутовий у лучан. Кобахідзе невдало закінчив навіс від Матея.

12хв. Тейшейра виходить сам на сам з голкіпером «Волині», та на щастя для лучан П'ятов вибиває м'яч на кутовий.

13хв. Дуглас Коста закрутив з кутового прямо у ворота. Ледь не досяг мети бразилець!

16хв. Степаненко за брудний прийом проти Бікфалві отримав гірчичник.

17хв. В перші хвилини матчу «Шахтар» пресингує. Але лучани достойно захищаються і ловлять донеччан на контр-атаках.

23хв. Шахтар пробиває невдалий штрафний біля штрафного майданчика лучан. М'яч підхопив Міхель Бабатунде і проніс його через усе поле, але удар парирував воротар донеччан. Чудова контр-атака лучан.

25хв. З 55-ти метрів пробиває штрафний Сергій Політило прямо у руки голкіпера донччан.

26хв. Якщо будуть проходити контратаки "Волині", донецькій команді буде непросто.

27хв. Ісмаілі увірвався в штрафну, але прострілив з лівого краю штрафного в руки голкіперу лучан.

31хв. Дуглас Коста мало не забив у ворота лучан, але удар заблокував Шабанов. Кутовий.

32хв. Дуже небезпечний кутовий пробиває «Шахтар», але той же Шабанов за крок від голу вибиває м'яч на кутовий

35хв. М'яч залітає у ворота лучан. Удар Адріано парирував Шуст, а ось Тейшейра добивав у порожні ворота з офсайду.

38хв. Сам на сам Адріано виходить з кіпером Волині, перекинувши м'яч через голову Шуста круглий перелитів і поперечину воріт лучан. Дуже небезпечний момент біля воріт лучан.

39хв. «Шахтар» посилив свої позиції і безперервно атакує ворота лучан.

42хв. Тайсон після "стінки" з Адріано пробив вище цілі з-за штрафної площі.

43хв. Шуст чудово зіграв на виході, вибивши м'яч кулаком з кутового.

45хв. Нічого не додав арбітр з Харкова і перший тайм закінчився.

Перерва

45хв. Розпочався другий тайм. Замін тренери команд не проводили.

48хв. Кобахідзе відбирає м'яч на своїй половині поляі провів блискучу контр-атаку, проте біля штрафного гостей його ніхто не підтримав і атака захлинулась

51хв. Кривцов неначе забув, що грає у футбол, а не у волейбол і відбив м'яч рукою та отримав жовту картку.

52хв. З метрів 40-ка сильно пробиває Сергій Політило трошки вище поперечини.

54хв. Заміна. Замість Парцванії на поле вийшов Гуменюк.

55хв. Дуглас Коста на підступах до штрафного завдав несильний удар - Шуст на місці.

56хв. Кобахідзе грубо обійшовся з Ісмаїлі. Попередження.

57хв. Прекрасний удар Кобахідзе з-за меж штрафного майданчика. На жаль трохи неточно.

58хв. Везе "Шахтарю Кобахідзе здорово приклався з лівого краю штрафного - м'яч ледь не залетів у дальній нижній кут!

58хв. Заміна. Марлос замінив Тайсона.

59хв. Ерік Бікфалві на швидкості увірвався в штрафну, але сам же і впав. Пенальті точно не було.

60хв. Шарпар сфолив на Срні. Гірчичник.

62хв. Заміна. Гладкий - замість Адріано.

63хв. Гладкий здорово побачив Тейшейру в штрафній, віддавши передачу бразильцеві, Алекс завдав удару, але Шабанов своєчасно зіграв у підкаті, перешкодивши бразильцеві нанести удар.

68хв. Надзвичайно щастить лучанам. «Шахтар» мало не забиває гол. Фред опинився абсолютно один перед воротами, але цілячись в дальній кут, влучив у штангу. Потім м'яч підібрав Гладкий, але його удар прийняв на себе Польовий!

73хв. Шиш замінив травмованого Польового

74хв. Чудово зіграв Богдан Шуст після удару Фреда.

75хв. Жовта картка для Шуста за затримку часу.

77хв. Гладкий! Дуглас Коста прострілив з лівого флангу у воротарський де Гладкий ніяк не замкнув передачу

78хв. Заміна. Дентіньо - замість Ісмаїлі.

79хв. Марлос виконав гострий простріл справа, але лучани відбилися.

83хв. З подачі Дентіньо чудово вдарив Гладкий, але неточно.

84хв. Жовта картка для Матея

84хв. Заміна. Мемешев замість Матея.

86хв. Чудова контр-атака в якій мало не забив Бабатунде з подачі Мемешева. Трохи не вистачило точності нігерійцю.

88хв. Сутичка на полі, Бабатунде та Фред отримують жовті картки.

89хв. Гуменюк тягне час - жовта картка.

90хв. Штрафний від Шахтаря заблокував Ерік Бікфалві.

90хв. За симуляцію отримує гірчичник Дентіньо

90хв. 5 хвилин додав арбітр у матчі

95хв. Матч завершився з рахунком 0:0.

Таким чином, за чотири тури до кінця чемпіонату, "гірники" відстають від "Динамо" на 8 очок і на 1 від "Дніпра". 9 травня "Шахтар" зіграє із "Говерлою", а "Волинь" 11-го - проти "Металіста".