USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Відсьогодні «Волиньгаз» не постачатиме газ волинянам. ОНОВЛЕНО

1 Липня 2015 10:40
Волинян більше не ослгувовуватиме ПАТ "Волиньгаз".

Так, постановою НКРЕКП № 1640 з 1 липня 2015 року анульовано ліцензію ПАТ «Волиньгаз» на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території Волинської області. Про це повідомляє пре-службі ПАТ «Волиньгаз».

З 1 липня постачатиме газ волинянам ТОВ «Волиньгаз збут», яке отримало ліцензію на постачання природного газу для побутових споживачів Волинської області. Отож, у зв`язку із зміною постачальника природного газу з 1 липня споживачам газу треба укласти новий договір і в подальшому проводити розрахунки за реквізитами нового товариства.

ПЕРЕУКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ ПОСТУПОВО

У зв'язку з організаційною роботою і з метою уникнення черг в абонслужбах переукладання договорів буде здіснюватися поступово.

Детальніше про процедури укладання тристронніх договорів у ПАТ «Волиньгаз» обіцяють повідомити згодом. Наразі процес переукладення ще не стартував.

Постачання газ у зв'язку з такою реорганізацією буде продовжуватися у звичному режимі, тобто, припинене не буде нікому.

ТОВ «Волиньгаз збут» - суб'єкт господарювання, що в установленому порядку отримав ліцензію на постачання природного газу за регульованим тарифом з 1 липня 2015 року та виступає гарантованим постачальником газу для побутових споживачів Волинської області.

Що зміниться для побутового споживача, починаючи з 1 липня 2015 року?

1. Змінюється постачальник природного газу: нова юридична особа (ТОВ «Волиньгаз збут»), що здійснює виключно реалізацію природного газу (відносини купівлі – продажу).

2. Постановою КМУ від 02.03.2015 року № 74 затверджена нова тристороння форма типового договору про надання населенню послуг з газопостачання.

У зв’язку з цим, кожен споживач природного газу повинен укласти новий договір про надання послуг з газопостачання, сторонами якого будуть споживач, постачальник природного газу та газорозподільне підприємство.

Для укладення договору про надання населенню послуг з газопостачання або внесення змін до нього споживач повинен пред’явити:

- документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); для іноземців та осіб без громадянства - національний паспорт або документ, що його замінює);

- довідку про присвоєння ідентифікаційного коду (за наявності)

- технічний паспорт на будівлю;

- довідку про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку (довідка про склад сім’ї) або будинкова книга тощо;

- документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (договір купівлі – продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо);

- документ, що підтверджує право на отримання пільг;

- технічний паспорт газового обладнання (за наявності);

- технічний паспорт лічильника газу (за наявності).

3. Незалежно від того, укладено тристоронній договір чи ні, - починаючи з 01.07.2015 року у кожного споживача буде новий особовий рахунок.

Побутовий споживач, який не уклав тристоронній договір про надання послуг з газопостачання, може дізнатися про новий особовий рахунок з квитанції (рахунку) на оплату за газ, через call-центр 0332 280 104 чи по телефону абонентського відділу вашого газового управління.

4. Починаючи з 01.07.2015 року оплата вартості послуг з газопостачання, в тому числі в частині погашення заборгованості станом на 30.06.2015 року, буде здійснюватися на поточний рахунок із спеціальним режимом використання нового постачальника природного газу - ТОВ «Волиньгаз збут».

Банківські реквізити ТОВ «Волиньгаз збут» для зарахування оплати послуг з газопостачання:

р/р 26030302637745, ТВБВ № 10002/03 філії Волинське обласне управління АТ «Ощадбанк», МФО 303398.

З метою уникнення розбіжностей в частині розрахунків за спожитий природний газ станом на 30.06.2015 року споживачів просять протягом 30 червня – 2 липня повідомити показання газового лічильника на кінець червня будь-яким зручним способом: через call-центр 0332 280 104 чи по телефону абонентського відділу вашого газового управління.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
Анонім Показати IP 27 Червня 2015 14:18
Не зрозуміло!
???? до Анонім Показати IP 27 Червня 2015 19:47
А хто начальник???
Андрій до ???? Показати IP 29 Червня 2015 23:43
Рошенівській "вундеркінд" вигнаний з Москви за недолугість. Вовк - призвище. (ось вам результат навіщо тарифи міняли. мішкі на бало наготували) Проста перестановка ліжок в борделі.
)))) до Андрій Показати IP 30 Червня 2015 00:42
Шо ти куриш?)))
Андрій до )))) Показати IP 2 Липня 2015 22:43
Рошенки "Водинтур", хіба не помітно? Обрали 54,7%, а смокчуть - ВСІ!
дідо Показати IP 27 Червня 2015 14:20
Волиньгаз ховається від податків.Фіксальна служба повинна з 1 липня перевірити Волиньгаз.
Степан до дідо Показати IP 27 Червня 2015 18:40
"Фіксальна служба"??? Що це? Це фіксатая?
ірина Показати IP 27 Червня 2015 14:52
а де цей газзбут? куди звертатися?
опа до ірина Показати IP 27 Червня 2015 15:22
Та ж контора. Тільки печатку і пару рил поміняли. Зате скільки паперу зіпсують і показуха, що робота кипить буде.
Анонім до опа Показати IP 27 Червня 2015 20:29
Да и бабло (в виде взяток) выкачают.
Шерлок Показати IP 27 Червня 2015 15:29
А гаряча вода коли буде?
Дончанин до Шерлок Показати IP 27 Червня 2015 17:41
коментар було видалено
Анонім до Шерлок Показати IP 27 Червня 2015 23:24
Купіть бойлер і всановіть у квартирі!
Anonymous до Анонім Показати IP 28 Червня 2015 16:01
Є.... а плиту газову ніхто не відміняв, і тепер бігай і лижи тим гомосекам д*пу за бумажку, дякую!
Луцьк Показати IP 27 Червня 2015 16:40
А що, громадо? Слабо, замість біготні за папіпцями, піти дружно і вломити ПІ**ДЮЛЄЙ тим зажратим олігархам. В багатьох є час на перезаключення договорів по рішенню дяді? Зашибісь, 27 червня повідомили, що до 1 липня треба міняти папери. Так от замість стоянні в черзі кожен приносить бруківчину, і..... плаче вже не народ, а хитрожопі баРИГИ!
Анонім до Луцьк Показати IP 28 Червня 2015 18:27
коментар було видалено
Vobler до Луцьк Показати IP 2 Липня 2015 13:52
Підтримую!!! Нехай представники ТОВ "Волиньгаз збут" бігають по домівках споживачів і укладають угоди.
Холмс Показати IP 27 Червня 2015 17:20
Гарячої води не буде, буде трішки тепла.
Корінний лучанин Показати IP 27 Червня 2015 17:53
ЦЕ ЩО ЗА КИДАЛОВО!? Це вже буде НОВА РЕВОЛЮЦІЯ , НОВІ вол ЗАВОРУШЕННЯ. А чому ж инська влада замовчувала це , знала і мовчала?
Петро Показати IP 27 Червня 2015 17:58
Згідно даних ЄДР, засновником ТОВ «Волиньгаз збут», яке створене 19.01.2015, є ПАТ "Волиньгаз" зі статутним фондом 1000000 грн. Думаю для лучан від зміни одного товариства іншим дочірнім, краще не стане
Xa! до Петро Показати IP 27 Червня 2015 18:33
це на майбутнє, приватний власник, щоб не бути "монополістом"
слава до Xa! Показати IP 27 Червня 2015 22:49
фірташу..
Правда до Петро Показати IP 29 Червня 2015 00:10
Це що виходить??? Ще одна прокладка в оплаті між Волиньгазом і споживачами???
Хлоп Показати IP 27 Червня 2015 19:22
Цікаво, в яку суму ще обійдеться переукладення договору?!
Анонім до Хлоп Показати IP 27 Червня 2015 19:38
Официально или реально (чтобы быстрее и без проволочек переоформили)?
лучанин Показати IP 28 Червня 2015 09:59
"как одену портупею все тупею да тупею" гарні слова . Скільки може продовжуватись ось цей ДЕ*ИЛІЗМ?
Anonymous до лучанин Показати IP 28 Червня 2015 15:59
Ну, в портупеї я на рибу їжджу... Ну то не зовсім те, що в даній фразі - пояс військовий просто... Але фраза актуальна - як ДОРВУСЯ до керма - ЗАЇ*У усіх паперами! )))
Анонім Показати IP 28 Червня 2015 10:38
То приписки до рахунків по700 кубів газу це запланована дія. А тепер погрози про відключення газу, коли показники в рахунку перевищують реальні на лічильнику на кілька сотень кубів - це що провокація бурі в суспільстві. То навіщо лічильники , коли Волиньгаз що хоче те і приписує до показників. Така ситуація не в нас одних. Пора журналістам провести розслідування, це що болить кожному. Масштабність обману людей вражає, а тепер ще погрози відключенням та судом. Добре живемо???????
Лучанин до Анонім Показати IP 29 Червня 2015 22:22
Підтверджую в мене та друзів теж нарахування зі стелі - мені при теперішніх нормах (звичайно за місяць) нарахували на 20 років вперед! Це вони так збитковість показують? Куди прокуратура дивиться? В гаманець?!
лучани до Лучанин Показати IP 1 Липня 2015 14:17
і нам вже пару місяців рахують з космосу, таке відчуття, що напиваються до чортиків, а тоді цифри ставлять і це при тому, що ходять і перевіряють лічильники. То навіщо тоді перевіряти, якщо все рівно пишуть незрозуміло що. Дійсно, хотілось би від журналістів статтю на цю тему.
ЛЮДИ Лучани Показати IP 28 Червня 2015 13:10
Краще б воду гарячу включили!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Скільки вже можна з людей знущатись? Нащо такий мер який не дбає про добробут основне завдання забезпечити людей які сплачують комунальні послуги подачою гарячої води ! Відговорки і так далі! Якщо є заборгованість то це ж не люди винні а ваше керівництво що дотягнули і ніяких дій не робили щодо заборгованості!!!! Не за пів року така заборгованість стала!! раще Волинські новни Аверс і так далі цікавтесь цією темою і допоможіть людям
отрежу уши на зло тещи до ЛЮДИ Лучани Показати IP 28 Червня 2015 13:23
Краще мозг було включити 27.11.2013
дідо Показати IP 28 Червня 2015 13:49
Куди Антимонопольний комітет дивиться? Для чого для укладання договору вимагають довідку про склад сімі та документи на нерухомість, якщо вимагать вже паспорт?
Лучанин з Луцька Показати IP 28 Червня 2015 15:31
1. Яка ціль заміни оператора? 2. Де повний розклад по власникам і старого і нового операторів? 3. Чому Волинські новини дозволяють ДНРівським пропагандистам коментувати наші справи?
Anonymous Показати IP 28 Червня 2015 15:57
Бл..дь, пізд*ц, даруйте! На тобі, лоху, список, і пізд*й збирати! А КОЛИ ЦЕ РОБИТИ, А???? Не збираюся, хай самі розвозять нові папери, ід*оти бюрократичні. Ох недовго до коктейлю в вікно їм лишилося...
Ккк Показати IP 28 Червня 2015 16:02
Бл*дь вибачте ,но це просто диб*ли. Ви за людей подумали!
Анонім до Ккк Показати IP 28 Червня 2015 18:31
Про людей вони подбали. Но хіба вони тебе і тобі подібних вважають за людей?
Ккк Показати IP 28 Червня 2015 16:04
Це не мер , якщо не може зробити толк!ід*оти!!!!!!!
Ккк Показати IP 28 Червня 2015 16:07
Куди ви наші гроші діваєте??? Собі вкармани!!!!!
Анонім до Ккк Показати IP 28 Червня 2015 18:32
А куди вони ще повинні йти, як не на хатинку в Швейцарії?
бойлер Показати IP 28 Червня 2015 19:06
Якщо комусь припекло стати новим власником, то всі необхідні дані заберіть в "Волиньгазі" і не займайтесь дурницями. В якому ЗаконіУкраїни передбачено фірмі з Гуляй-Поля надавати документи , перелік яких вказано в даній інформації. З перших своїх кроків Ви поступаєте непорядно, тому що про зміни попереджаєте населення за 4 дні до часу"Ч".
Anonymous Показати IP 28 Червня 2015 19:36
РИГОбанду - геть! Фірташа на палю!
Anonymous Показати IP 28 Червня 2015 19:38
А на роахунок надавати персональні дані - хай йдуть на**й, закон є, який захищає наші ПРАВА, не дотримують - встаньмо, та давайте їх ТРА**ЕМО так, щоб до 10 коліна заказали! Волиняни НЕ РАБИ!!!
Вася Показати IP 29 Червня 2015 08:30
Нiчого не зрозумiло, якийсь call, писали б зразу- **мно-центр...
... Показати IP 1 Липня 2015 14:53
Цікаво чому договір трьох-сторонній?
Андрій до ... Показати IP 2 Липня 2015 22:51
"Гарант" - "третя сторона" після Фірташа
apis Показати IP 1 Липня 2015 18:19
Раньше только "Волыньгаз" тарифы поднимал,а теперь 3 конторы будут этим заниматься.Жёстко Сеня лохов учит,с другой стороны правильно.Что с дураками ещё делать,как не иметь...
Vobler Показати IP 2 Липня 2015 14:04
Кожному з нас повинно прийти письмове повідомлення про зміну постачальника та необхідність укладення "нової" угоди. Пропоную усім споживачам надсилати міському голові (депутатам, яценюку і т.п.) вимоги про укладення згаданої угоди за адресою СПОЖИВАЧА - так, як це в свій час робило "Волиньоленерго". Особисто я, не маю вільного часу на ходіння по кабінетах!
пересічний гр. Показати IP 21 Березня 2016 12:34
я думаю, що потрібно хитрожопе керівництво Газзбуту посадити на закачані газові балони і підпалити, пущай політають, і щоб їхнього духу смердячого, злодійського на Волині не було!